Artdeco

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3283-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Melda, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3283

A 2014-es nyári limitált Miami Collection része

Csavaros szájfény-ceruza. Hosszantartó szín, krémes, hidratáló textúra, puha viaszok és fényes polimerek keveréke, ami kiemeli és ápolja az ajkakat.

Parabén-, talkum-, és illatanyagmentes.

6 színárnyalatban kapható

Ár: 3283 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Artdeco Glossy Lip Color - 32
Ár: 2000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Rekakova

2017. február 1.

Jól választottam, szépen kopik, nem szárít egy kicsit sem. Viszont a másik artdeco rúzsomhoz képest gyorsan kopik, ezt az egy hibát tudom felróni neki. Erősen pigmentált, tehát nem kell "szinezni" vele az ajkakat, eleg csak végig húzni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

LittleSpark

2016. december 27.

26-os színt választottam közülük. Egy hétköznapi árnyalatot szerettem volna ami munkába is jó lesz és szerencsére jól választottam. Jól ápolja az ajkakat egyenletesen kopik, nem ül be a ráncokba és nem folyik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

kitten

2016. október 9.

12-es szinben hasznaltam, igazi nyar szin volt. Felkenes utan csillogo narancsos, ami kesobb a szines ajkaimon pirosas-rozsaszinre valtott, fenye-csillogasa sokaig megmaradt. Sokaig kitartott ez a ruzsceruza (ke't nyaron at, plussz kulfoldon tobb honap szinten nyarban), a felirat sem kopott meg a csomagolason. Most fogyott ki, amit nem banok mert itt az osz, mas szineket viselek. Nyarra szuper volt, nem szaritott, de oszre-telre mar hidratalobb ruzsok/szajfenyek kellenek. 36-os szinben is szivesen probalnam, de nem latom mar ezt a kollekciot a Mullerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Oraculum

2015. szeptember 16.

A képen legalsó 36-os szín boldog használója vagyok, számomra ez a tökéletes barackos-nude ajakápoló-rúzs-szájfény, igazán krémes, nem erős fedésű.
Imádom a formáját és a csomagolását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Imádom a formáját és a csomagolását.

ylexe

2015. július 27.

A 16-os árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, és javaslom mindenkinek, akinek van lehetősége beszerezni, hogy tegye meg. Tényleg szemet gyönyörködtető árnyalatai vannak, krémes, mégsem mászik el. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Melda

2015. január 27.

Nyár óta fentem rá a fogam, de a 4700 forintos árát sokallottam. Most mind a Douglasban, mind a Müllerben 20 százalék kedvezménnyel kapható - megjegyzem, ez az eredeti 12 eurós ára, itthon egy ezrest elegánsan rápakoltak a forgalmazók. Szóval lecsaptam rá, és a 32-es Glossy Havana árnyalatot hoztam el, ami egy mályvás sötétebb rózsaszín. A csavaros kiszerelése praktikus, a ferdére vágott teteje kényelmes használatot tesz lehetővé, illata nincs - ez nálam plusz pont, nem szeretem az erősen illatosított rúzsokat -, enyhén csillámos, de nem feltűnő, összességében inkább fényes. Krémes, könnyű állaga van, nem ragadós, a tartóssága egy szájfényhez képest rendben van, nyilván nem tart fél napig a reklámszöveg ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0