Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Artdeco kitűnő minőségű aceton mentes körömlakklemosója műkörmökre is használható. Gyengéden távolítja el a lakkot anélkül, hogy kiszárítaná a köröm felszínét vagy a körömágybőrt.

despina

2017. június 17.

Szerettem, de nagyon drága:((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Szerettem, de nagyon drága:((

blessed

2015. július 26.

Nekem sem jött be egyáltalán. Meg se moccant a vatta alatt a lakk, még úgyse hogy pár másodpercig rajtahagyom a lemosós vattát, hogy feloldja. Szerintem körömlakklemosó az amiből nem érdemes drágát venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

tuzgyujto

2013. január 4.

Rosszabb, mint néhány 500 forint alatti lemosó, szerintem itt a nevet kell megfizetni - nem éri meg. Nekem eléggé szárította a körömágybőröm, a fekete lakkozásom pedig elkente, mint annak a rendje, de le már nem szedte volna az ujjaimról. A tipikus lemosószagot pedig sehogy nem tudtam lemosni magamról. Most 195 forintos Aveo-t használok, az nem is szárít, és mindent le is szed.
Viszont ezt a műkörömoldó-dolgot nem értem. A zselét és a porcelánt semmi nem oldja, a tipes körmöt meg kábé az összes lemosó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol