Artdeco

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. december 30.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafaolajat tartalmazó korrektor, mely egyszerre fedi el és gyógyítja a pattanásokat.

clover12

2018. március 17.

Évekig használtam, nagyon szerettem. Jól fed, a világos bőrömhöz jó a legvilágosabb árnyalat, ami ritka nálam. Áttértem 1-2 éve a MAC studio finish-re, mert nagyobb a választék és erősebben fed, de ez évekig volt hű társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

dorkka

2017. június 9.

Nekem nem vált be. Nagyon kemény, alig lehet kenni, és kiemeli, ha esetleg valahol száraz a bőr..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Orsolya13

2016. december 7.

A legvilágosabb árnyalat van meg, ami teljesen passzol a bőrszínemhez. Régóta szerettem volna egy korrektort ami szinte beolvad a bőrömbe és ez olyan. Szépen fed, önmagában nem olyan tartós, szóval mindenképpen korrigálást igényel, de alapozó alatt vagy felett jól működik. Viszont nem vagyok biztos benne, de nekem volt ahol kipirosodott tőle a bőröm, de ezt még ki kell tapasztalnom. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, de valamiért a vélemények alapján nagyobb durranásra számítottam. Átlagos korrektor, magas áron, viszont az tény, hogy a színe az verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

natasa

2016. április 10.

Már nézegettem egy ideje, és most végre megvettem. Valamelyik kozmetikum rendesen kicsapta a bőrömet, kisebb-nagyobb piros pattanások jelentek meg az orromon, arcomon, államon stb. Most kuponnal vásároltam egy 3-as árnyalatút. A tesztert próbálgatva elég világosnak tűnt a kézfejemen, de az eladó azt javasolta, szerinte inkább ez legyen, mint az 5-ös. De most nézem, hogy van 1-es is, legközelebb talán azt veszem meg.
A korrektor valóban nagyon jól fed, és még a gyógyító hatás is igaz. Szépen szárítgatta, gyógyítgatta a gyulladásokat. Tudom, hogy nem arra való, de én próbálom karikák táján is, a fedése miatt.
Az ára kicsit magas, de megéri. A csomagolása igényes, elegáns. Az illata kellemes, kicsit teafás, tiszta illat.
Az összetevői is elég jók, bár a fenti listából éppen a színezőanyagok hiányoznak. A lista folytatódik a következőkkel:
CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Oxides), CI 77947 (Zinc Oxides)]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

kremmina

2016. április 9.

2013. 08. 29.: A legjobb korrektor, amit valaha használtam. :) Púdert/alapozót nem használok, csak 1-1 bőrhibát fedek el vele, tökéletesen és nagyon szépen fed, teljes összhangban van a bőrtónusommal.

2016. 04.09. Update: Azóta is csak ennek az 5-ös árnyalatát használom, hihetetlen jól fedő, tartós és nem irritáló korrektor, most vettem újra Glamour-napokon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

melindaH

2016. január 22.

Én a fedésével elégedett vagyok, szépen eltünteti a kisebb bőrhibákat. Lehetne önmagában picit tartósabb, de alapozóval/púderrel együtt ez a problémám áthidalható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

LaraHB

2015. november 6.

1 hónapja használom, a Glamour napokon sikerült beszereznem az 1-es árnyalatot! Csatlakozom az előttem szólókhoz: ez A korrektor! Sokfélét kipróbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban! Teljesíti, amit írnak róla! Tökéletesen fed és gyógyítja a pattanásokat! Bár szerencsére nincs belőle sok, de azért észreveszem a gyulladáscsökkentő hatását! Az állaga kicsit kemény, de megéri dolgozni vele! Az illata is jó, érzem a teafaolajat! :) És ez a kis tubus, jó erős, masszív, nem is láttam még ilyet! Kicsit drága, de szerintem nagyon megéri, én is úgy érzem rátaláltam az igazi korrektorra és Joy vagy Glamour napokon azért olcsóbban is meglehet venni! Tuti nála maradok, csodaszer! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

BlankaGroom

2015. szeptember 26.

Nekem a zöld színű van meg és nagyon szeretem, szépen halványítja a piros foltokat és nemutolsó sorban az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

petran

2015. április 15.

Ugyanígy jártam én is, catrices korrektorom volt, de nagyon pattanásosított, ezért választottam ezt a terméket. Az 1-es színt vettem meg belőle, ez már nem ront a helyzeten, viszont én a fedésével nem vagyok teljesen elégedett. A catrices ebből a szempontból jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

pindurka

2015. február 13.

Szuper ez a termék! Előtte a catrice korrektorát használtam, mert az nagyon jól fedett, de a magas komedogén idexű összetevője miatt csak rontott a pattanások helyzetén, ezért váltottam erre. Egy kicsit drága (3300 Ft), de megéri, mert rendszeres használat mellett is lassan fogy. (Most pedig akcióban is van a douglasban.:) ) Nekem a hármas szín van meg, ami tökéletes a nagyon fehér bőrömhöz, a fedése pedig kiváló, az összetevői pedig szuperek. Nagyon AJÁNLOM mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kaolin 0 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.