Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   €14.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2013. december 9.

Ár:   €14.95
Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Szilikonmentes bőrtökéletesítő sminkalap

Könnyű, szérumalapú krémgél, amely az alapozók hosszantartó hatásáról gondoskodik. Feltölti és egyenletessé teszi a bőrt, miközben matt hatást biztosít. Ujjbeggyel vagy alapozó ecsettel könnyen felvihető.

Kedi81

2017. július 15.

Sajnos én jóval drágábban vettem,gondolom ez régebbi feltöltés és azóta feljebb ment az ára is,a terméket egyenlőre kétszer használtam,de a várva várt csoda eddig elmaradt,nem lett se kevésbé fényes az arcom se nem tartott tovább a smink,úgyhogy el is ment tőle a kedvem,még egy esélyt kap,ha akkor se válik be felteszem inkább eladásra,talán másnak nagyobb szerencséje lesz vele😊
Eddigi használata után kap egy hármast,aztán meglátjuk....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Eddigi használata után kap egy hármast,aztán meglátjuk....

Sz. Csilla

2017. június 3.

Nekem pikk pakk elfogyott a 15ml. :/ Nagy különbség nem volt, hogy használtam vagy sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Vendy254

2017. február 25.

Sajnos pattanásokat okozott nekem. Persze azt néztem csak h szilikon mentes és nem láttam hogy alcohol denat-ot tartalmaz amit nem bír a bőröm. Egyébként szép egyenletes a bőr tőle. Kár h nem bírja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Pöti

2015. augusztus 20.

Pancitól örököltem, de ez vmi botrányosan rossz.. :( Több alapozóval is próbáltam, de egyiket se tűrte meg magán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

lujcsiii

2014. február 23.

Simává teszi az arcbőrt és tartóssá az alapozót!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Simává teszi az arcbőrt és tartóssá az alapozót!! :)

Daisyyy

2013. december 1.

Tegnap vettem egy ilyet az eladólány ajánlására, nagyon jól kiegészítik egymást az Artdeco alapozóval, de szerintem más alapozó alá is tökéletes. Hamar felszívódik, kellemes, egységes bőrfelszínt ad, áttetsző, fehéres zselés az állaga, jó sűrű, kevés is elég belőle. Szerintem sokáig elég lesz a 15 ml. 4800.- ft volt Douglas-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.