Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Víz- és dörzsálló tartós kontúrceruza. E-vitamint tartalmaz, illatanyagmentes

Ár: 1.500,-Ft , Eladó: Ildi71
Állapot: új, Helyszín: Zala megye, fizetés: előre utalást követően küldöm
Artdeco Eye Designer Ceruza + 2 szín
Ár: 1200 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás
monique001

2018. december 1.

Jajj borzasztó! Túl puha, kenődik, és a bőr melegétől és nedvességtartalmától percek múlva pandmaci effektus bejátszik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

kkinga07

2018. február 21.

3100 ft-ba kerül, de az itteni jó értékelések alapján azt mondtam, nem gond, beruházok rá. Valóban tartósabb, mint társai, de ez is elmászik (bár, tény, rejtett szemhéjam van) , a színe nem túl intezív, rá kellett erősítenem egy pár száz ft-os Miss Sporty szemceruzával...ami ebben a kategóriában azért ciki. Ahogy az előttem szóló is írta, olyan gumis, és sajnos emiatt nem kopik, hanem elmászik egy kis diszkrét gumifolt-szerűen. Nos, nem lett szerelem. Mivel rendkívül puha, nagyon gyorsan el fog fogyni, de újra tuti nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Juuice

2017. június 7.

Nekem kék színű van. Egész jó, bár lehetne kicsit intenzívebb a színe, de nem kenődik, és viszonylag tartós. Én szeretem, jól feldobja a sminket ez a kék szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

erika81

2016. december 12.

Az Estee Lauder Double Wear ceruza méltó utódját kerestem benne, de nem találtam meg!
Vízvonalon nekem nem túl intenzív a színe, bőrön igen. Ott egész nap tart.
Nem mondom hogy rossz ceruza, de nekem nem az igazi. Olyan "gumis" érzete van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Vízvonalon nekem nem túl intenzív a színe, bőrön igen. Ott egész nap tart.
Nem mondom hogy rossz ceruza, de nekem nem az igazi. Olyan "gumis" érzete van!

Sundiboszi

2016. november 24.

Kiadtam 2500 Ft-ot... Megkaptam csodás, kibontottam csodás, vízvonalra tenném semmi, SEMMI! Nem lehet vízvonalra tenni, pedig elég erősen próbálkoztam, nagy nehezen egy szürkés maszatcsíkot sikerült produkálnom vele... Senkinek nem ajánlom aki a vízvonalra szeretné használni... Mérges vagyok... Nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Kodi

2016. november 4.

Akárcsak az általam már előbb véleményezett IsaDora, ez is egy tökéletes szemceruza. Tényleg nem tudom melyiket válasszam. Talán az az előnye az IsaDorához képest, hogy több színben kapható. Tényleg vízálló, nagyon tartós, nagyon könnyű vele dolgozni. Az ára nem elérhetetlen, érdemes egy ilyenbe beruházni, néhány minősíthetetlen drogériai vakvágány helyett. Régen a Maybellinenek volt egy olyan vízálló szemceruzája, ami megütötte ezt a szintet, mondanom sem kell, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

panka71

2016. július 25.

Amikor erre rátaláltam, még nem is tudtam, mekkora kincsre bukkantam. Tartós, nem folyik le, nem kenődik el. Én az olivazöld és a szürkészöld árnyalatot szeretem a legjobban. Mindig van a polcomon! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

csill87

2016. július 8.

Ha nem lenne a Krémmánia, tuti nem vettem volna meg ezt a szemceruzát, pedig egy valami elképesztően jó! Már rég nem használtam szemceruzákat, a legutolsó próbálkozásom az Avon Supershock volt. Az annyira mázgálódott--- volt, hogy mire belenéztem a tükörbe már fél centire lefolyt... Minősíthetetlen!
Ez ahhoz képest, szinte semennyire! Ez csak nagyon-nagyon minimálisan mozog, miután felkerül, de a smink után kb. fél órával utánaigazítok, aztán már nem mozdul sehova. Nagyon-nagyon tetszik, az állaga is tökéletes nekem, pont annyira intenzív a színe, mint amennyire kell!
Nincs szívem 5 csillagnál kevesebbet adni, mert bár valószínűleg nem ez a világ legjobbja, mert rajtam bizony picit elmozdul, igaz csak minimálisan de egy korrekt minőség viszonylag alacsony áron. Azért egy Urban Decay szemceruzát még kipróbálnék, mert az nagyon izgatja a fantáziám, de vígan ellennék, ha csak ezt használhatnám életem végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

MsKors

2016. július 8.

Ez volt az első "drágább" szemceruzám. Aránylag későn (24 éves korom körül) kezdtem el foglalkozni a sminkekkel, sminkeléssel, azelőtt is voltak sminkcuccaim de mivel egyik sem volt valami minőségi elkönyveltem, hogy rólam minden lemászik és inkább nem sminkelek, mint hogy bohócot csináljak magamból.
Valahogy Ő törte meg ezt az elképzelést, nagyon jó. Nem kenődik, nem maszatolódik, szép barnája van, és nem is olyan elérhetetlen árkategória. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

missus

2016. június 14.

A legjobb szemceruza, extra tartós, valóban vízálló és a színe is intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

A legjobb szemceruza, extra tartós, valóban vízálló és a színe is intenzív.