Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: floracska6, Módosítva: 2020. november 18.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Víz- és dörzsálló tartós kontúrceruza. E-vitamint tartalmaz, illatanyagmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

adriana2541

2021. február 18.

Nagyon szeretem ezt a ceruzát, tartós, főleg vízvonalon használom, amihez tökéletes. Nem maszatolódik, de puha annyira, hogy fel lehessen vinni, viszont nem folyik le napközben. Többször újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

piroslili

2020. november 2.

Szuper ceruza, nem kenődik, gyorsan szárad, vízvonalra is tökéletes - pont elég puha. Biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

floracska6

2020. október 19.

A legjobb szemceruza szerintem jelenleg a piacon. Nagyon sok vízállót kipróbáltam már de nekem mind valmennyire elkenődött a nap végére. Ez az egy ami állja a sarat és még árban sem vészes (notinon én 2000-ért rendelem de boltban kb. duplája). Uszodába, szaunába járok vele és semmi, a helyén marad.
Mindenképpen érdemes hozzá egy jó minőségű hegyezőt venni, úgy sokáig elég. Én az Artdecos hegyezőt használom hozzá, ami ugyancsak egy minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Mirabylia

2019. július 3.

Valamikor ezer éve futottam bele ebbe a termékbe. Douglasban ajánlotta egy sminkes szemöldökceruzaként. Mivel a bőrömről könnyen lefolynak a sminkek, és akkoriban még nem igazán volt elérhető a tartós termék, ezért megvettem. Hihetetlenül pigmentált és krémes. Eleinte nem sikerült jól használni, mert fura volt, hogy ennyire kenődik. Aztán rájöttem, hogy gyorsan kell dolgozni vele és lehet rétegezni óvatosan. Érdemes kicsit beledolgozni a bőrbe, visszaszedni és elkenni, majd rájavítani. Órákon át mozdulatlanul marad a bőrömön.
Nemrég találtam meg a cuccaim között (jó ideje nem használtam). Teljes megdöbbenésemre a mai napig változatlan az állaga, illata, színe és tartóssága! A kézfejemen és csuklómon próbáltam ki, de mit se változott, pedig ezt a darabot jó 10éve vettem.
Úgyhogy szerintem jó befektetés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Úgyhogy szerintem jó befektetés!

monique001

2018. december 1.

Jajj borzasztó! Túl puha, kenődik, és a bőr melegétől és nedvességtartalmától percek múlva pandmaci effektus bejátszik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

kkinga07

2018. február 21.

3100 ft-ba kerül, de az itteni jó értékelések alapján azt mondtam, nem gond, beruházok rá. Valóban tartósabb, mint társai, de ez is elmászik (bár, tény, rejtett szemhéjam van) , a színe nem túl intezív, rá kellett erősítenem egy pár száz ft-os Miss Sporty szemceruzával...ami ebben a kategóriában azért ciki. Ahogy az előttem szóló is írta, olyan gumis, és sajnos emiatt nem kopik, hanem elmászik egy kis diszkrét gumifolt-szerűen. Nos, nem lett szerelem. Mivel rendkívül puha, nagyon gyorsan el fog fogyni, de újra tuti nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Juuice

2017. június 7.

Nekem kék színű van. Egész jó, bár lehetne kicsit intenzívebb a színe, de nem kenődik, és viszonylag tartós. Én szeretem, jól feldobja a sminket ez a kék szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

erika81

2016. december 12.

Az Estee Lauder Double Wear ceruza méltó utódját kerestem benne, de nem találtam meg!
Vízvonalon nekem nem túl intenzív a színe, bőrön igen. Ott egész nap tart.
Nem mondom hogy rossz ceruza, de nekem nem az igazi. Olyan "gumis" érzete van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Vízvonalon nekem nem túl intenzív a színe, bőrön igen. Ott egész nap tart.
Nem mondom hogy rossz ceruza, de nekem nem az igazi. Olyan "gumis" érzete van!

Sundiboszi

2016. november 24.

Kiadtam 2500 Ft-ot... Megkaptam csodás, kibontottam csodás, vízvonalra tenném semmi, SEMMI! Nem lehet vízvonalra tenni, pedig elég erősen próbálkoztam, nagy nehezen egy szürkés maszatcsíkot sikerült produkálnom vele... Senkinek nem ajánlom aki a vízvonalra szeretné használni... Mérges vagyok... Nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Kodi

2016. november 4.

Akárcsak az általam már előbb véleményezett IsaDora, ez is egy tökéletes szemceruza. Tényleg nem tudom melyiket válasszam. Talán az az előnye az IsaDorához képest, hogy több színben kapható. Tényleg vízálló, nagyon tartós, nagyon könnyű vele dolgozni. Az ára nem elérhetetlen, érdemes egy ilyenbe beruházni, néhány minősíthetetlen drogériai vakvágány helyett. Régen a Maybellinenek volt egy olyan vízálló szemceruzája, ami megütötte ezt a szintet, mondanom sem kell, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate