Artist

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haminda, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Az Artist hővédő hajápoló terméke körkörös védelmet nyújt a hajszálak számára. Megóvja a hajszálakat a hőkezelés okozta károsodásokkal szemben a hajszárítás során, ezzel egyidejűleg hosszabb színtartósságot biztosít a festett hajnak. Hidratálja a hajszálakat és fényt kölcsönöz, javítja a fésülhetőséget. B5-provitaminnal és fehérjeépítő glycerinnel készült.

vadvirag919

2016. október 21.

Pár éve áll a a szekrényben... Drága volt, hővédő hatását nem tapasztaltam, ragacsos/nehéz érzetet hagyott és hamar zsírosodott is utána a hajam. Bármilyen mennyiségben használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

marryjane

2015. június 5.

Én semmit nem vettem észre, csak annyit, hogy ragad tőle a hajam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Én semmit nem vettem észre, csak annyit, hogy ragad tőle a hajam :/

haminda

2014. november 20.

Hajni212, lehet már nem aktuális... de én a Müllerben vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

Hajni212, lehet már nem aktuális... de én a Müllerben vettem

Puhapracli

2014. március 17.

A hosszú festett hajam gyönyörű ragyogást kapott ettől a kis csodaszertől :)
Az illata a márka többi termékével azonos, és hosszan, tényleg hosszan megmarad. Puha és lágy esésű lett az amúgy igen igénybevett hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

A hosszú festett hajam gyönyörű ragyogást kapott ettől a kis csodaszertől :)

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.