Artist

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2019. április 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Az Artist egy proffesszionális, otthoni felhaszálásra szánt hajápoló sorozat. Hatékony receptúrák gondoskodnak a tökéletesen ápolt hajról-mindennap. A Repair kozmetikai sorozat a sérült, töredezett haj igényeihez igazodk. Az Ion-Attraction ápoló hatóanygaok közvetlenl a sérült területen hatnak  és kisimítják a haj felületét. Az értékes jojobaolaj brilliáns fényt ad.

vikcsi

2016. július 19.

Évekkel ezelőtt használtam, akkor újra is vettem, nagyon szerettem. Puha, fényes lett tőle a hajam balzsam nélkül is. Lehet most megint újra kellene vennem, úgysem találom mostanában a megfelelő sampont a hajamra :/ 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Anada

2016. május 2.

Finom az illata, elég jól tisztít is, de valahogy azt érzem, hogy rápakol egy réteget a hajamra, amitől persze selymes lesz, de gyorsabban is zsírosodik. A hajam fényén nem változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

kisko

2016. január 9.

Nagyon jó alap sampon! Nem szárít, nem zsírosít, nem kócosít. Szeretek szulfátmentes samponokat használni, de időről időre zsírosodni kezd a hajam tőlük, na ekkor jön ez a sampon pár hétig. Nem kell egy nagy durranásra számítani, de az átlag drogériás samponokat lekörözi, jó szívvel ajánlom zsíros hajtő-száraz hajvég problémával küzdőknek.

Update: Sajnos úgy néz ki megszüntetik, illetve átcsomagolják/módosítják a termékeket. Hazahoztam ma az utolsó négyet, ami a polcon volt. Már az új is ki volt téve, és egyébként annyira nem változott az összetétele első blikkre, inkább csak sorrendeket cseréltek az összetevők, szóval érdemes lesz kipróbálni az újat is.
Nagyon sajnálom, hogy mivel nincs sok üzlete a Müllernek, nem futhattak be akkora karriert ezek a samponok, mint más saját márkások. Pedig össze sem lehet hasonlítani egy Baleával, vagy bármi más drogériással szerintem....már nem is próbálkoztam, nézegettem más samponokkal az utóbbi időben, csak ezt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

borntobe

2015. december 3.

Hirtelen felindulásból vettem meg, amúgy is ki akartam próbálni a márkát, meg egy lekopott matrica miatti 400 Ft-ra való leértékelés is eléggé meggyőző volt. Magasan ver sok "márkás" sampont, remekül habzik, jó érzés használni, finom illata van, és már balzsam nélkül olyan csúszós, sima hajat csinált, hogy hű, pedig nekem vizesen elég akadós a hajam. Megszárítva volt tartása, fényes, egészséges sörényem lett. Úgy néz ki, vissza kell térnem a sodium laureth sulphate és a sziikon világába, az egészséges samponoktól egyszerűen döglöttnek tűnik a hajam. Ki fogok tartani ennél a termékcsaládnál teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

FloraF

2015. október 14.

Kb. egy hónapja vettem meg az "utazós" kiszerelést belőle és nagyon megszerettem. Négy hajmosásra volt elég, tökéletes méret kipróbálásra. Kellemes az illata, nem szárít (nagyon száraz a hajam), de nem is nehezíti el a hajat. Mindenképp megveszem a nagy kiszerelést, főleg az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

adrienn0507

2014. december 29.

Jó kis sampon, szeretem. Finom illata van, ami tartós is. Kétnaponta ugyan ezzel is mosnom kell a hajam, de az a sampon még nem született meg, amivel akár csak egy napot is ki tudtam volna tolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

kisenikoke

2014. december 16.

El nem ajultam tole,számomra csak egy sima sampon, ami sajnos nem habzik eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

csdboo

2014. december 16.

Itt találtam rá, így célirányosan mentem a Müllerbe vásárolni. Kb 2 hónapja használom,még kitart vagy 2-3 hétig. Eddigi legjobb samponom, Aussi balzsammal együtt haszálva már kezd valahogy kinézni a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

kvitta.girl

2014. május 19.

fura hogy ilyen kevés vélemény van csak róla:)
Jó pipere nagybevásárlást én se müllerbe végzem általában,inkább rossmann de annyi samponnal befürödtem mostanában hogy már kínomba vettem meg ezt.
OFF:Van kutyám,van macskám. Már az elején megtanultam miattuk amit agyon hírdetnek terméket általában a marketingre megy el a pénz nem a kitünő összetevőkre (gondolok itt pedigree,chappy és társai amibe 5% hús van az is inkább állati vágóhídi végtermék,még is agyon reklámozzák).
On: Valahgy én is így vagyok már a sok drogériás cuccal. Hajfestéket már biztos nem veszek ott,nekik köszönhető hogy sok ember megriad hajfestéstől mert annyira tönkreteszik a hajat. Sampon-balzsam is kísérletezés vagy beválik vagy nem, tusfürdő meg szappan ami mondjuk nem tud nagy kárt tenni,de az összetevők mindig fontosak.
Kémikus nem vagyok így tisztálkodó szereknél nem értek sok összetevőt,de azért próbálok tudatosan vásárolni.
Visszatérve tehát ez a termék sincs agyonreklámozva,még is ezerszer jobban bevált mint egy schauma vagy garnier vagy pantene proV tehát a tipikus drogériás özönvíz. Olyan szépen megtisztította a fejbőrömet szárítás nélkül,még is a hajvégeimnek olyan ápolást nyújtott hogy balzsam se lett volna szükséges,már lemosásnál pihe-puha volt a hajam. Nekem habzása is elég. Csak azért nem veszem meg a balzsam,hajpakolás kombóját mert abból bevált egy termék nem váltok.
De ez ilyen jó áron,még 500 ml-vel több is mint egy átlag sampon és még is többet nyújt..Le a kalappal. Nem kell neki reklám,nem kell neki tömeggyártás, aki használja meg fogja szeretni. Tipikusan ajánlanám zsíros tövű,száraz végű bajtársaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

fura hogy ilyen kevés vélemény van csak róla:)

a.muse.d

2014. február 23.

Tegnap vettem egy kis próba-kiszerelésnyit, és elsőre nagyon jó a véleményem! Mosás közben mondjuk nem habzik annyira, mint vártam, de utána könnyen fésülhető és puha lett a hajam, és így az első két nap alatt talán kevésbé zsírosodott, mint egyébként. Az illata is kellemes, remélem, jól fog teljesíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.