Artistry

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papeerzsepi18, Módosítva: 2016. november 25.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen és elegánsan felvihető, csodálatos megjelenést kölcsönöz az ajkaknak. Luxus, puha és sima, kondicionált és hidratált érzést nyújt.

✨💄Artistry Signature color, Daring Red (06)💋7000Ft
Ár: 7000 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
petraa11

2017. június 19.

Eddigi legjobb amit használtam. 10****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Eddigi legjobb amit használtam. 10****

Beni1234

2017. január 15.

Régebben használtam. Azóta próbáltam Estée Lauder és Lancom rúzsokat, és persze olcsóbbakat is. Nagyon szeretem a szájkencéket☺️. Biztos, hogy visszatérek az Artistry-hez, mert az említett high end márkáknál szerintem sokkal jobban teljesít. Ráadásul gyönyörű intenzív színei vannak... nálam Best forever...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

dorab

2016. december 26.

Szintén a Rich cocoa árnyalatról jöttem áradozni:) Az összes amway termék koncentrátum, így ez is, szóval elég ha csak az ajakecsetemet meghúzogatom a rúzs tetején háromszor, már kapok is egy szép árnyalatot ami elég egy felkenésre. A színe nem annyira barna mint amire én számítottam, kis mennyiségben inkább mélybordó. Újabb Artistry termék ami felülteljesített:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

papeerzsepi18

2016. november 17.

Régi vágyam volt egy ilyen rúzs és nem csalódtam. Először mikor felkentem bele is szerettem a Rich Cocoa árnyalatába, az INCI feltöltése után pedig az összetevőitől ámultam el, hogy ennyire természetes. Biztos hogy mostantól ezeket fogom kenni magamra. Na ez natúr színes kozmetikum. Ráadásul tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Salvia Hispanica Seed Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.