ArtNatura

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   67 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Online, személyesen a készítőnél   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nayame, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   Online, személyesen a készítőnél
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Fás illat környezetbarát és újrahasznosítható papirtubusba zárva.

Főbb összetevők:

• szén - tisztító és méregtelenítő hatás
  • magnézium - magas nedvszívó képességű anyag, gyengéden és hatékonyan harcol a kellemetlen szagok ellen
  • szódabikarbóna - segít megszüntetni a kellemetlen szagot
  • nyílgyökérliszt - felszívja az izzadságot, púderes állagot kölcsönöz a dezodornak miután a dezodorban található vajak és olajok beszívódnak a bőrödbe
  • bio sheavaj,  bio babassu olaj, caprilis olaj  - ápolják a hónaljadat
  • bio teafa illóolaj - természetes baktériumölő
  • bio atlaszcédrus illóolaj - összehúzó hatás

zsirafi

2021. február 11.

En nagyon szerettem volna szeretni de nekem nem mukodik. Nem jo az izzadtsagszag ellen sajnos. Az illata, csomagolasa szuper, jo hogy magyar kisvallalkozas meg minden dehat na... Amugy hatalmas adag, de jo draga is. Lehetne kisebb kiszereles probanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Mariann30

2020. július 19.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, ez egy szuper natúr deo! Évek óta keresem a számomra megfelelő aluminium mentes deót sajnos kevés sikerrel. Mind kikezdte a bőröm, és/vagy elszinezte a hónaljam viszont büdös voltam mindtől. Azt eltudom fogadni hogy izzadok mert ezt nem is egészséges blokkolni de hogy pár óra elteltével nagyon fura szag elegyet alkosson az izzadságom a deóval, azt nem! Kicsit tartottam tőle hogy ezzel is befürdök mert valjuk be, hogy nem egy ólcsó termék és a korábbi tapasztalataimmal elég sokat költöttem már feleslegesen a témában. A színe is meglepett, szürkészöld. "Na" gondoltam" a fehér felsőim nem köszönik ezt meg!" Direkt egy új fehér pólóval teszteltem hogy tuti tudjam a deó felelős a sárga vagy szürke foltokért. Örömmel konstatáltam, ha a használati utasításnak megfelelően használom akkor tényleg nem foltoz. Szuper illat, legalább 10 órás szagmentesség, krémes és natúr. Kell ennél több? Ja és nem műanyag a csomagolása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nayame

2019. augusztus 17.

Közel két éve próbálkoztam alumínium mentes, természetes összetevőkből álló dezodorral, de egyik se volt az igazi. Ez a dezodor viszont egyből teljesített mindent, ami nekem fontos: kiemelkedően jók az összetevői, a érzékeny boromet se bántja, környezetbarát a csomagolása(papír!), teljesen jól dezodorál, és egyébként szuper az illata.
Az ára valószínűleg megosztó lehet, de nekem megér ennyit, mert egész sokáig elég, és alapvetően drága , igényes összetevői vannak. Egyébként a márka megálmodója egy fiatal magyar jogász-kozmetikus, és nagyon jó érzés hazai kisvállalkozást támogatni. Egész biztosan nem fogom lecserélni ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol