Astor

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucsi10, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

"Szereted a dús, ívelt pillákat, de nem akarod, hogy szempilláidat nehéznek kelljen érezned? Fedezd fel a Big & Beautiful BFly Butterfly Look extra fekete szempillaspirált, ami dús hatást biztosít, de nem nehezíti el pilláid, így könnyedén rebegtetheted őket, mint a pillangó szárnyait!"

Panni21

2018. április 9.

Évek óta a B&B False Lash Look (lila) változatát használom, ideiglenesen nem tudtam beszerezni, ezért ezt választottam helyette, mivel egyszer már használtam korábban. Eddig ez a típusú kefe a legpraktikusabb a szempilláimhoz (hosszú, dús, de szőke), könnyen elérem vele mindet, és szépen elválasztja őket. Viszont szerintem csak sima fekete, semmivel sem mélyebb vagy intenzívebb a színe, sőt, számomra az FLL feketébbnek hat, bár meglátjuk két hét múlva (ennyi kell neki, hogy kellően besűrűsödjön, és úgymond a végleges eredményt hozza).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

RedOne

2018. február 16.

Nagyon sokféle spirált használtam már, de ez az igazi, imádom. Két éve használom, sajnos már kifogyóban van és sehol nem találok ilyet. Imádom a keféjét, nem szárad be, egész nap tart. A pilláimat szépen hosszabbítja és dúsítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

kicsikocsi

2017. november 17.

Egyszer joy napok alkalmával vettem meg ezt a spirált, előtte még a szintén butterfly-os rózsaszínt használtam. Szerintem ezerszer jobb a másik fajta, ennél a feketénél nem éreztem semmilyen szép hatást, valamint a festék sem volt nyerő, túl sok ment a kefére és nagyon maszatolt/csomósodott. Elhasználtam azért, de elpártoltam a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

DikieGirl

2017. április 1.

Ennek a szempillaspirálnak különleges a keféje, ami nagyon megtetszett benne - ezért is vettem meg. Az előző sprirálom kicsivel volt csak olcsóbb, és duci keféje volt. Nagyon más.. Ezzel jóval nehezebb dolgozni és könnyen összekenem magam (ezt persze könnyű orvosolni fültisztító pálcikával), de ez annyira nem tetszik benne.
Két réteget szoktam felvinni, így eléggé hosszítja a pilláim :).
Összességében nekem tetszik, de olcsóbban lehet ennél jobbakat is találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Két réteget szoktam felvinni, így eléggé hosszítja a pilláim :).
Összességében nekem tetszik, de olcsóbban lehet ennél jobbakat is találni.

Jucsi10

2016. június 10.

Kipróbáltam már rengeteg terméket a kategóriában, többek között a BFly első kiadását.
Szerettem, 2x vettem meg, de aztán lecseréltem a szempillafestős spirálra, nem tudom már, melyik cég terméke volt.
Nem rég nézelődtem a DM-ben, új szempillaspirált kerestem. Meg is találtam ezt a szépséget. :)
Reméltem, hogy ez is méltó lesz a BFly minőséghez. A vásárlás utáni nap használtam először, teljesen lenyűgözött (ismét). :)
A pilláim nem csomósak, nem ragadnak össze, tökéletesen szét vannak választva. Hosszabbak is talán, na meg dúsabb hatást kelt. Barátom is észrevette a váltást, szóval nagy szó! :D
Nagyon megszerettem, tuti, hogy ezt is újra veszem még párszor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Nagyon megszerettem, tuti, hogy ezt is újra veszem még párszor. :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin