Astor

Ár:   1889 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angel202322, Módosítva: 2013. február 23.

A Big & Beautiful Boom! Curved szempillaspirál az exkluzív nagyméretű, ívelt 'egy rétegű' kefének és az egyedülálló, kollagénnel dúsított krémes formulának köszönhetően akár 10 x dúsabb, ívelt pillákat eredményez. A Big & Beautiful BOOM! Curved szempillaspirálja segít, hogy mérhetetlenül telt és buja szempilláid legyenek már az első réteg felvitele után.

DianaR

2020. január 28.

Imádom a mai napig csak ezt a spirált veszem. Hatalmas pillákat csinál, mint ha 1D -s műszempillám lenne. :) Nem szárad be, sokáig tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

doubleb

2018. július 12.

Gyönyörű pillákat csinál. Műszempilla megválás után használtam és nem vicc.. hasonló eredményt értem el vele, mint a műszempillával. Nálam abszolút 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

thewildone

2018. március 13.

Egy éves műszempillázás után vettem ezt a spirált, a meggyötört szempilláimat szépen kiemelte, és mióta helyreállt az egyensúly, azóta is ezt használom, megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

bcintiaibolya

2018. január 8.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép dús, ívelt pilláim lesznek. Nem kenődik el, gyorsan megszárad, de ha akarom, még tudom rétegezni, viszont általában már elsőre megfelel. Könnyen be tudom festeni egy mozdulattal a legkisebb és legnagyobb pillákat is, nem kell ügyeskedni hozzá. Nekem nagyon fontos, hogy tartós legyen, és ennek teljesen megfelel, egész nap bírja, nem pereg egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Két rétegben nekem hozza az áhított pókláb effektust, nem csomós, nem potyog, könnyen lemosható. Ennyi pénzért nekem több nem kell tőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

tengeritehen

2017. november 29.

Hölgyek, meg vagyok lepve az itteni véleményeken. Nekem ez a non plus ultra spirál, pedig sokat, sokféle árkategóriában kipróbáltam már. A szempilláim hosszúak, viszonylag dúsak is, feketék, szőke véggel. De nem ragasztja össze, nem csomósodik, hihetetlen végzetasszonya szempillákat csinál.
Kb a 7. tubust használom most, soha nem cserélném le!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Kb a 7. tubust használom most, soha nem cserélném le!

Beka12

2017. október 2.

Kb. 5 éve használom és remélem még min. eddig fogom. Nekem nagyon bevált. Sajnos kevés szempillám van, de ettôl szép fekete, hosszú és sok lesz. Amikor újat vàsárolok, akkor mindig kicsit hígnak érzem a festéket, de hamar haszálható állagúvá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

MadKat

2017. szeptember 28.

Kb. két éve használtam és én nagyon szerettem, nem is tudom miért nem vettem újra.. lehet azért, mert a Maybelline-ek voltak akciósak éppen, ez meg nem. :)
De emlékszem, hogy gyönyörű, dús és ívelt pillákat varázsolt, és nem is kopott/pergett le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

viviennoo

2017. május 27.

999 ft-ra volt leárazva minden astor termék, így bevásároltam pár dolgot :D 2 spirált vettem: ezt és a lash beautifier-t. Egyik szememen ezt, a másikon azt próbáltam. Ez volt, ami jobban teljesített, de ettől se estem hanyatt. Ha eredetileg 1900 ft, annyiért biztos nem venném újra. Nem rossz, de nem is lesz a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Babsszi

2017. április 9.

Semmi extra, nem lesz se szépen ívelt, se szép hosszú arról nem beszélve hogy iszonyatosan nehéz vele dolgozni mert baromi bumszli a keféje, nem is értem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben