Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencyyyke, Módosítva: 2016. május 11.

Kiszerelés:   5,6 g

A paletta 4 matt árnyalatot, primert és highlightert tartalmaz.

2 változatban kapható

Ár: 1200 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalássalszemélyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
zsucci93

2019. március 24.

Ránézésre gyönyör színek, nagyon hamar becsapja a vásálót. Aztán otthon elkezded felpakolni a szemedre és rájössz, hogy kb 2 árnyalat használható belőle, ha többet próbálsz feltenni egymáshba mosódnak, és a végén ugyanúgy néz ki mindegyik. Nagyon porol, és nem tartós a szemhéjon. Hamar megváltunk egymástól :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

lohnerniki15

2018. november 14.

200, Style is eternal árnyalatú palettám van. Nagyon nagy csalódás volt az elvárásaimhoz képest. Nem pigmentált eléggé. Nem használhatatlan, meg gyönyörű színei vannak, ezért is vettem meg, de volt már jobb palettám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Spvirgi

2018. június 21.

Szeretem, szuper. És a szemhéj alap benne.... . nagyon jó 👍 👌
A 100 as cosy nude van nekem is. Féláron jutottam hozzá, de teljes áron is meg venném!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Szeretem, szuper. És a szemhéj alap benne.... . nagyon jó 👍 👌

pszabina

2018. február 10.

Hétköznapokra bevált. Nekem a 200-as style eternal van meg, az alap tökéletes és mind a 4 szemfesték bejön. Max. 2 réteg mindegyikből, szép, egyenletes fedés, az alapnak hála egész nap tart. Az applikátor és a highlighter tényleg csak a helyet foglalja, de összességében megérte megvenni (különösen akciós áron:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

felicity94

2018. február 7.

Nekem is a 100-as cosy nude paletta van meg. Lássuk csak. A termék 6 kis tégelye közül 2-től el vagyok ájulva, a többi vagy használhatatlan vagy abszolút semleges számomra. Kezdem a jókkal. A szemhéjalap egyszerűen fantasztikus. atombiztos, enyhén fehéres árnyalatú, tökéletes alap bármilyen szemhéjfesték alá. A másik kedvencem a legsötétebb barna, kissé burgundi árnyalatú szemhéjpor. Gyönyörű szín, kellően pigmentált, gyakran használom, szépen hangsúlyozza a barna szemeimet. Ezenkívül a kétvégű applikátor ecset végével is maximálisan meg vagyok elégedve, szépen fel lehet vinni a por állagú festéket. A szivacsos fele számomra használhatatlan, de ez nem okozott meglepetést, ezeket a szivacsos dolgokat én nem tudom szépen használni szemhéjfestéshez, ez nem a termék hibája.
Ami viszont szerintem abszolút mindenki számára használhatatlan és nem értem a célját egy ilyen nude palettában az a "highlighter" elnevezésű tündöklő tömény csillámos cucc. Szilveszteri sminkhez volt merszem feltenni, na oda nem volt sok. :D különben bármi más alkalomra túl durván csillogós. A maradék 3 nude szín alig pigmentált és olyan sápadt az egész összhatás, konkrétan nem látszik hogy van rajtam valami...oké, hogy nude de ezek nem sokat érnek, őszintén. A teljes árát biztosan nem éri meg. A base-t és a burgundi színt biztosan elhasználom mert nagy kedvenceim, de a többi szinte felesleges.
Jóindulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Jóindulattal 3 csillag.

kvitta.girl

2018. január 29.

Nem tudok újat mondani, nekem is a burgundis van meg mert csak az volt már akciós volt,elkapkodták a többit.
A bázist imádom, elérem vele azt hogy a szempillaspirálom nem kenődik fel a szemhéjamra, tartósítja a szemhéjfestéket is,nagyon szeretem.
Ezen kívűl egyik színt se használom,foltos,vagy túl harsány,vagy épp nem is látszódnak, de bázisért meg érte megvenni csak nem a teljes árán.
Most olyan mintha vettem volna egy szemhéjalapot 1500 ftért, annyira nem jártam rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

ildiii13

2017. november 21.

100-as Cosy Nude árnyalatot vettem meg, Glamour napokon. Örülök, hogy nem fizettem érte teljes árat, mert nagyot csalódtam. A színek egyáltalán nem pigmentáltak, a sötétbarna kivételével egyik szín sem látszik, még akkor sem, ha több rétegben viszem fel. Az applikátor és a bázis viszont bejött, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

bednem

2017. augusztus 27.

A 4 -es sorozatot vettem amelyben kék szín is van. Kuponra. Még jó! Talán a base és a mellette lévő szìn mutat vmit, a többi nulla. Halovány vagy nem is látszik -alappal sem nedvesem sem. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Yette

2017. augusztus 26.

Sokkal de sokkal többet várnék egy ilyen palettától.
A 100-as paletta színei szép natúr színek lennének,de egyszerűen nem működnek. Az árnyalatok közepesen pigmentáltak viszont az én világos bőrömön alig-alig látszanak (a legsötétebb barna kivételével), és a tartósságuk sem megfelelő. Bázissal igen hamar eltűnik a szemhéjról anélkül pedig még annyit se bírnak ki.
A "highlight" használata ecsettel nehézkes, újjal már egy fokkal jobb de még így is inkább aranycsillámnak hívnám mintsem highlight-nak.
A hozzá adott ecsettel és applikátorral teljesen elégedett vagyok könnyen és jól használható és mosás hatására sem hullajtja a szőrét.
A csomagolás is hagy maga után pár hiányosságot. Alapjában a műanyag jó minőségű de a feliratok nagyon hamar lekopnak róla.

Összességében senkinek sem tudnám ajánlani, szerintem ennyi pénzt nem ér meg ez a paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Sokkal de sokkal többet várnék egy ilyen palettától.

aranybarack

2017. augusztus 3.

100-as árnyalatot vettem meg - Cosy Nude a fantázianeve. Ránézésre barnáknak gondoltam, de ez valóban natur sminkhez való, feltéve minden szín pasztell és matt hatású. Az applikátor remek: egy ecset, egy pamacs, a szemfestékek állaga selymesen púderes, a bázisé és a highlighteré krémes. A bázis miatt útitársnak is bedobom olykor, és elégedett vagyok vele. Az 5 csillaghoz egy élénkebb szín, vagy használhatóbb csillám/highlighter hiányzik nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylyl Glycol, Isononyl Isononanoate, Triethylhexanoin, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Iron Oxides, Magnesium Stearate, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Phenoxyethanol, Phenoxyethanol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.