Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2 féle repedezős illetve 1 csillámos variációban kapható.

papucsallatka

2015. június 18.

fekete és ezüst színű volt belőle, és egyszerűen BOTRÁNYOSAN ROSSZ!!!!!!!!! úristen, ekkora pénzkidobást... top 5 életem legjobban gyűlölt termékei közt ez biztos, hogy ott van... nem is tudom hol kezdjem, de kritikán aluli ez a termék, körömlakk még soha nem idegesített fel ennyire, egyzszerűen undorító az egész

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

justagirl

2013. február 17.

Nagyon szuper, én vékonyabb rétegben viszem fel, és így optikailag hosszítja az amúgy könnyen törő, tömzsi körmeimet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

jkrisztie2

2012. november 24.

A GLITTER változatot szereztem be, amúgy is nagyon szeretem az Astor lakkokat. A végeredmény szép, diszkréten csillogó körmök! Először az Astor fashion studio új árnyalatával, a 004 deliciously violet -tel próbáltam ki, nagyon tetszik! A következő a csodaszép lila 005 hard candy lesz. Ünnepekre ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

Lillababa

2012. július 25.

A csillámos van meg,nagyon szép,nem"sok",hamar szárad,tartós,szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

A csillámos van meg,nagyon szép,nem"sok",hamar szárad,tartós,szeretem.

volgyesb

2012. július 23.

A GLITTER fajtával nincs semmi gond!!!Tartós is,hamar szárad is!!Eddig ok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 23.

A GLITTER fajtával nincs semmi gond!!!Tartós is,hamar szárad is!!Eddig ok!

Alkoholok: Alcohol Denat., Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.