Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: u.nonó, Módosítva: 2012. július 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hatékonyan távolít el minden körömlakkot, még a legsötétebb árnyalatokat is, a körmök pedig fényesekké válnak.

Lilla91

2013. február 22.

Ez eddig életem legjobb körömlakk lemosója. Még soha nem használtam ez előtt acetonosat gondolván így is rosszak a körmeim, hát ez nagy hiba volt. Minden acetonmentes lemosó amit használtam állatira szárította a körmeimet, de ez a kis csoda kíméletes. Ráadásul nagyon gyorsan leszedi a sötét árnyalatokat és a csillámos lakkokkal is megbirkózik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

u.nonó

2012. július 20.

Ez az egyik legjobb körömlakklemosó, amit valaha próbáltam. Épp most fogyott el, és igyekszem mielőbb beszerezni egy újabbat. Nagyon gyorsan és nagyon szépen távolít el mindenféle színű körömlakkot. A körmöm nem szárad ki tőle, hanem tényleg fényes felületet nyer, ápoltnak tűnik használata után. Az illata is sokkal kellemesebb, mint a többié. Abszolút 5 csillagos! Remélem másnak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Acetone 0 0