Astor

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Szimica, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő lakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok96

2018. február 26.

Tartós, tényleg segít a körmömet erősíteni, szépen tartja a színes lakkot a körmön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Lillababa

2017. április 27.

Sokadszor veszem újra, szerintem tökéletes. Tartja a színt, ami fölötte van, hamar szárad, soha nem színeződött el még alatta a körmöm, pedig nem fogom magam vissza a színekkel, sokáig elég egy üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Rhya

2016. április 13.

Sajnos nem vált be, egy idő után gyengítette, lemezesítette a körmeimet. 2 nap után lepattant, és lassan szárad.
Családon belül továbbadtam, azóta az Essence lett a körmeim legjobb barátja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

Családon belül továbbadtam, azóta az Essence lett a körmeim legjobb barátja :)

Bogyika89

2016. március 25.

Van egy hóbortom, körömlakkot csak Astort veszek. Volt egy körömerősítő lakkom amit nagyon szerettem de már nem kapható.Ettől nem vagyok elájulva, a munkám miatt sokszor csak ez van a körmömön, színes lakk nem kerül fölé, olyankor 3 nap múlva rondán lepereg felhólyagosodik, elválik a körmömtől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

madri

2016. február 27.

2. üveget fogyasztom, nagyon szeretem. Könnyen szárad, tényleg erősíti a körmöt és nagyon könnyű utána dolgozni a rendes körömlakkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

edina810

2016. január 6.

Picit ugyan drágább, legalábbis számomra, viszont eddig nekem nagyon bevált, csak pozitívumot tudok mondani róla. A körmeim mindig nagyon gyengék voltak, könnyen letörtek, beszakadtak. Ugyan még csak pár hete használom ezt a lakkot, de jelentem eddig szépen teszi a dolgát, és nem hagyja a körmeimnek hogy megadják magukat. Elég sokáig meg is marad, nem pattog le pár nap után. Előtte jó ideig a Miss Sporty körömerősítőjét használtam, ennek viszont sokkal szebb az állaga, nem olyan sűrű, sokkal könnyebben és szebben lehet vele dolgozni. Valószínűleg legközelebb is ezt választom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

itsjucus

2015. december 9.

Mindig is szerettem ha szép hosszúak a körmeim, de sose tudtam megnöveszteni, mert folyton beszakadt kettétört stb.
De most augusztus környékén vettem ezt mondván hátha használ, és alig 1 hónap telt el és még nem kellett csipeszhez nyúlnom maximum a reszelőhöz a forma megtartásáért.
Nekem nagyon megerősítette és most már folyton csak azon kapom magam, hogy "huhh milyen hosszúak, reszelhetem kisebbre"
Azóta egyáltalán nem törik ketté nem szakad be és nem is hajlik a körmöm.
Én csak ámulok milyen szép és egészséges lett tőle a körmöm. Ha lehetne 10 csillagot adnék :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

Azóta egyáltalán nem törik ketté nem szakad be és nem is hajlik a körmöm.

HevesPetra

2015. július 1.

Mostanában őt használom. Valószínűleg azért ő is segített, hogy a körmeim megint szépek, és rendes manikűröket tudok csinálni. Természetesen nem tudom megítélni, hogy a Lovely körömesrősítője, a Moyra algás kalcium zseléje (vajon mennyi a kalcium benne?) vagy a külsőleg bevitt vitaminok segítettek többet, de azért szeretném hinni, hogy ő is benne volt. Mindenesetre szép egyenletes lesz tőle a körmöm felszíne, amin szépen terül utána a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)