Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

60 másodperc alatt száradó fedőlakk.Tartóssá teszi a körömlakkot, és gyönyörű fényt ad egy perc alatt.

Hecate

2018. április 28.

Könnyű felvinni, jól fed és nekem gyorsan szárad. Tartós, ad csillogást is. Az ecsete bírja a strapát és a lakk nem szárad bele sose az üvegbe. (Én mindig önmagában használtam színes körömlakk nélkül, vagy halvány rózsaszín körömlakkra a ragyogásért.) Minőségi termék. Nekem van még belőle, de boltokban bánatomra egy ideje nem látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Eria

2018. március 10.

Máig a kedvenc lakkom, ha valami, hát ez 5*. Mélységesen sajnálom, hogy már nem tudom megvenni.
Egy rétegben is szép francia hatást adott mert a lilás árnyalata fehérítette a köröm fehérjét és mesés rózsaszínné tette a rózsaszín részt. Fényes, elegáns.
Kellően tartós volt, az ecset pedig tökéletes, vékony ecset ami precíz munkát tett lehetővé. Szerencsére ez a mai napig jellemzi az Astor termékeket.
Alap nélkül, csak ezt használtam.
Külön öröm volt, hogy buli körömlakknak is bevállt mert uv fényben ragyogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Alap nélkül, csak ezt használtam.
Külön öröm volt, hogy buli körömlakknak is bevállt mert uv fényben ragyogott.

pmarcsi

2014. május 23.

Tényleg csak annyi a baj vele, hogy valóban változtat a lakkozás színén, a lilás fénye miatt. Ha ilyesmi színre festem a körmöm, akkor szeretem használni, mert szép fényes a végeredmény, és elég gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

manulka

2014. január 8.

Állatokon tesztelt, de évekkel ezelőtt vettem, amikor még nem érdekelt az ilyesmi és még mindig megvan, csak sima körömlakknak használtam párszor, illetve tegnap este felkentem, kicsit lilás színt ad, nagyon fényes, nekem tetszik, és azért adok öt csillagot, mert uv fény alatt világít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

kinderino

2013. augusztus 28.

Ki nem állhatom ezt a fedőlakkot.
Ez a lila árnyalat, amivel elrontja az összes lakk színét, agyrém...
Hajlamos párnanyomatosra száradni, holott nagyon vékony rétegben használom. Az összes lakkot felszedi, viszont a lakkozásban keletkezett hibát nem javítja ki. Borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Ki nem állhatom ezt a fedőlakkot.
Ez a lila árnyalat, amivel elrontja az összes lakk színét, agyrém...

angi9207

2013. június 17.

hát hirtelen nem is tudom mennyi csillagot adjak...a dolgát teszi, 1 perc megvan, szép fényes....de felkentem egy nude színt, és konkrétan babarózsaszínt csinált belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

nickie23

2013. június 8.

Ez a fedőlakk felforralta az agyvizem! Megfogja az ecsetet a színes lakk. Akkor is ha 5perc akkor is ha fél óra múlva kenem rá a fedőlakkot. Ez nem is zavar annyira,ha a lakkozásom nem esik hiba. Megváltoztatja a lakk színét, a rimmel heart of fire árnyalatból egy teljesen más árnyalatot csinált, én úgy vettem észre,mintha lenne egy lilás fénye a fedőlakknak, a moyra egyik fedőlakkjára emlékeztet. Nem tetszik a végeredmény sem, lehetne fényesebb, a lakkozás felülete sem jön be. A tartósságról nem tudok megfelelően írni,mert a 2.nap után lemostam,az idegesítő dolgok miatt, amúgy a fele körmömről le is pattogott bár most pont nagyon nem kíméltem. De szerintem nem bírhatja még 5napig sem. Nekem csalódás több dolog miatt is, ugye az ára miatt is. Azt hittem jobb lesz a rimmelnél. Azzal akár 7napig is szép a lakkozás minden szempontból jobb,és hát olcsóbb is kb. 400Ft-tal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Lassunyuszi

2013. május 24.

Nem rossz fedőlakk, de nem szárad 60mp alatt természetesen.

Nekem két nagy bajom van vele:
1: hálósan repedezik a körömlakkom oldalirányba- ezt más fedőlakkoknál nem figyeltem meg.
2: a fekete körömlakkomból (essence) sötétkéket csinál, amiért nagyon haragszom.

Viszont tartósnak tartós, úh. a 3 csillagot megérdemli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Nem rossz fedőlakk, de nem szárad 60mp alatt természetesen.

Nekem két nagy bajom van vele:

Viszont tartósnak tartós, úh. a 3 csillagot megérdemli

adrienn.spaitsne

2013. április 3.

Nem is tudom, miért nem vettem meg korábban? Mondjuk mert 1700 Ft a DM-ben...de legalább jó nagy mennyiség van az üvegben.
Viszont nagyon jó, a legpocsékabb körömlakkom, ami máskor 1 nap alatt lepattogzik, ezzel 3 napig bírja, utána úgyis lemosom, mert megunom a színeket.
Ami nem tetszik, hogy eddig sötétebb lakkokkal próbáltam, és elszínezte a felkent és megszáradt lakk a fedőlakk ecsetjét, szóval minimálisan biztos oldja a színes lakkot, ami aztán belekerül a fedőlakk üvegébe.

friss: 3 piros árnyalatú lakkhoz használtam, a megszáradt lakkot feloldotta és már rózsaszínű az egész lakk, kék lakkot nem is merek lefedni vele, ki tudja, milyen színű lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

oswin

2013. január 27.

Tartós fedőlakk,mindig ezt használom. 60mp alatt persze nem szárad meg,de annyi baj legyen így is megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK