Astor

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt finissel.

MsKors

2016. július 12.

Akkor vettem még amikor nem nagyon olvastam a matt körmökről, ezért amikor felkentem nagyon furcsa volt, de két másodperc alatt megszerettem. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Anitay

2013. július 5.

Jaj jaj.... nem szívesen húzom le, de nekem nagy csalódást okozott. Lehet, hogy rosszat fogtam ki, nem tudom, nem fogok egy újjal kísérletezni. Egy két körmömet mattítja, a többit nem, elég furcsa... Van amit teljesen van amit egy kicsit és van amit egyáltalán nem. Nagyon sajnálom, mert nekem nagyon bejönnek a matt körmök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Dana1983

2013. március 19.

Azt hittem, hogy ez a lakk jobban fog mattítani, de így se rossz. Jó az állaga, hamar szárad. Kipróbáltam két rétegben, de semmi különbséget nem látok, viszont a kétrétegű reggelre párnanyomatos lett. Két nap múlva valamit veszít a matt hatásából, de egy-két nappal tartósabb a lakkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Lassunyuszi

2013. január 10.

Nem rossz termék, de nem vagyok elragadtatva. Szép matt felületet adott, de nekem csak 1napig tartott, és már kezdett fényesedni. A 2. nap végére az egyik ujjam már teljesen fényes volt, persze lekenhettem volna vele megint, de ez ugye egy teszt volt :) Persze a mattító cuccoktól soha ne várjunk csodát!!

Tartósság közepes lett nekem. 2. nap végére megpattant az egyik körmömön a festék, ez mondjuk könnyen javítható hiba és több nem is követte, a mai borítékolós napig, ahol viszont 3 körmöm mondta fel a harcot. Ez persze nem csoda ezért nem jár érte levonás.

Nem olcsó lakk de nekem lakknál a 'drága' 3000-nél kezdődik, szóval az ára rendben van. Biztos h használni fogom mert jól feldobja a hangulatomat ez a matt köröm dolog 3-nál többet nem tudok adni neki :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

pariah

2013. január 3.

dec.31. ma megvettem es kora delutan hasznaltam is. gyonyoru az eredmeny, tenyleg gyorsan szarad, de kb. 4 oraval kesobb aludtam egy orat, es parnacsikos lett :( btgn-hez szokott kis lelkemet azert ez megroppantotta... holnap reggel ujra atkenem egy reteggel, hatha igy nem lesz a kovetkezo reggelre mintas. legszivesebben csillagos 5ost adnek ra, emiatt ez igy meg csak boven 3 pont. szerda reggelre kiderul.

jan. 2. updt. : nem lett a fenti modszerrel lenyomatos, viszont picit fenyesedik a koromvegeken. azert osszessegeben nagyon elegedett vagyok, tetszik :)

még eszembe jutott, hogy a felbontás utáni piktogramon 30 hónap szerepel. azért ez nagyon szívmelengető :) nem kell izibe minden lakkozáskor csak azért használni, hogy ne száradjon be.
színe valóban opálos, mikor levettem a polcról (ja, dm-ben 1600-1700 között, müllerben 1445) le volt benne ülepedve a sárgás rész, és a tetején a színtelen megült. összeráztam, és nem szakadt le tőle a karom, könnyen kezelhető ez az - úgy látszik természetes - állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

kriszti.07

2012. december 9.

Nagyon szeretem az mellett, hogy hamar nagyon szép hatás eredményez, vagyis mattit, az mellett az alatta lévő lakk is sokkal hamarabb szárad.
Jaa és az enyém sem olyan mint itt a képen, nem látszik át, olyan szürkés-sárgás opálos az üvegben....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Bibike

2012. november 22.

Meg vagyok vele elégedve, bár van, hogy kétszer kell átmennem vele a körmeimen, hogy a kívánt hatást elérjem, de szerencsére gyorsan szárad, így ez nem zavar. Egy kérdés: nektek átlátszó színű? Az enyémnek van egy enyhén sárgás beütése (felkenve nem látszik), és nem tudom, hogy a kép vagy az enyém rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

angeltear

2012. november 22.

Végre magaménak tudhatom ezt a lakkot! :) Abszolút a kedvencem lett, hétfőn kentem fel és most csütörtökön kezd egy kicsit kifényesedni, de nem túl zavaróan. Tényleg gyorsabban szárad a körömlakk, nem csúszkál el, mint pl. a NYC mattító lakkja. Aki szereti a matt körmöket, annak szívből ajánlom! :)

Gredel

2012. november 3.

Szeretem ezt a lakkot! Gyorsan szárítja a körömlakktt, és tartóssá teszi. Már vagy harmadjára veszem meg, nem is próbálok ki mást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

eo

2012. szeptember 16.

Eredetileg Essence mattítóért indultam a boltba, de az nem volt, és más márkából sem találtam, csak ezt az Astort. Az árát eléggé sokallottam, de úgy éreztem, hogy azon nyomban szükségem van egy mattító lakkra és nem volt más opció. Na de végülis milyen jól tettem, hogy beruháztam rá és nem ragadtam le a szokásos Essence termékeknél. Igaz ugyan, hogy nem olcsó, de egyrészt szimpatikus a csomagolása (bár ez most hanyagolható tény), másrészt nagyon jól teszi a dolgát. Jó vele dolgozni, még arra a lakkomra is kennék belőle szívem szerint, amire nem kéne, mert egyszerűen szeretem használni. Ahogy előttem is írták, tényleg egyfajta selymes érzet is megjelenik. És valóban szuper hamar megszárítja a lakkot, majdnem mint egy BTGN fedőlakk. Lényeg a lényeg: imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol