Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Bossy, az összetevőket feltöltötte: csikmik, Módosítva: 2013. július 23.

Csibedli

2016. november 17.

Egyszer próbáltam, de nem vettem újra. Akkor nagyon szerettem, de aztán kezdtek el bejönni az íves kefék, azóta csak olyat használok. Attól függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

bogczi

2015. október 13.

Hát, a keféje átlag, számomra nagyon sok a festék, amit egyszerre felvisz, és igazából semmi extrát nem csinál, sőt, kissé összeragasztotta a pilláimat. És nekem el is kenődött, ilyen még velem sose fordult elő, de ez valahogy..folyik.
Pozitívum, hogy tényleg gyönyörű fekete, nagyon könnyű lemosni. A csomagolása meg egyszerűen.. *-* nagyon csajos. :D

UPDATE: anyukám már a sokadikat nyúzza, egyszerűen odavan érte. Most, hogy itthon vagyok, rápróbáltam egy olyanra, aminek kb már a fele elfogyott és esküszöm, ég és föld! A frissen bontottnak számomra baromira híg volt az állaga, elkenődött, pedig elég nagy rutinom van már a kencék terén. A bontott viszont picit szerintem sűrűbb, egyszerű vele bánni, elválasztja a pillákat és rettentő durván hosszabbít, nekem mondjuk a dúsítás a nyerő, mert a pilláim alapból is baromi hosszúak.
Summa summarum, így már kap 4 csillagot, de magamnak nem venném meg soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Summa summarum, így már kap 4 csillagot, de magamnak nem venném meg soha.

rizspufi

2015. július 10.

Évek óta használom, de más spirállal együtt. Nekem önmagában nem vált be, viszont a pilláimat szépen hosszabbítja. A csomagolása miatt vettem meg, olyan gyönyörű volt, hogy egyből beleszerettem, aztán valahogy azóta is használom. Nem nagy szám, vannak jobb szempillaspirálok is, de nekem egyelőre megteszi amit kell. Néha összeragasztja a pilláim, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

liliness

2015. április 13.

Nem igazán van összehasonlítási alapom más szempillaspirálokkal, mert ez volt az első, amit vettem, igaz, már kábé több mint 2 éve. Nem is értem, hogy miért van belőle még mindig, mert naponta használom.

A lényeg, hogy az elvárásom az volt, hogy színezze feketére a szempilláimat, és ezt kítűnően megteszi. Úgyhogy szerintem jó. Azért 4 csillag, mert hátha van ennél jobb is, csak nem tudom, hogy mit kell hozzá tudnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

balazsdora

2014. november 19.

Én nagyon szeretem. Szépen szétválasztja a pillákat, és tartós. Csillagos ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 19.

iwakeuplikethisflawless

2014. április 14.

Évek óta használom és nagyon elégedett vagyok vele. A szempilláim nagyon hosszúak, nem csomósodik maximum több rétegben és viszonylag tartós. A csomagolása pedig meseszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

n.andrea

2013. október 4.

Fúú, hát sokkal rosszabbra számítottam, ha nem fog beszáradni, akkor talán ez lesz a tökéletes spirál. Nagyon könnyű dolgozni a kefével, pont elég a festék, nagyon hosszú pillákat csinál, szinte mint a műszempilla, és szépen szétválasztja a pilláim, színe is szép fekete, nekem kb 1 perc alatt megszáradt, annyit pedig tudok várni, hogy szép pilláim legyenek :). Féláron vettem, de 3000ft-ot is teljesen megér.

update: egy csillagot le kell vonnom ,mert par ora utan maszatolodik a szemem alatt kicsit, de nem veszesen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

jégvirág

2013. október 4.

Átlagos spirál, kicsit pergett. A csomagolása esztétikus, van olyan érzésem, hogy azért van ilyen áron, nem a beltartalma miatt. Némely olcsóbb és kevésbé sztájlos spirálok jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 4.

Szilvia22

2013. szeptember 17.

Nagyon szeretem,nagyon jó szempillaspirál! Nem ragadnak össze a pilláim,szép különállóak. És a kicsit kék "beütéstől" még szebb a tekintet.!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Krémmániás1106

2013. augusztus 29.

az eslő pár használatnál úgy gondoltam, hogy ez nem jó spirál, kicsit vizes volt...
aztán egy két hét múlva nagyon jó lett! szép fekete, könnyű vele spirálozni.a kefe szépen szétválaszt és ível,szóval az akciós 1500 ft-os árát teljesen megérte.
nem fogom újra venni,mert nincs türelmem heteket várni, hogy jó állaga legyen :) főleg nem teljes áron

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.