Atelier Cologne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml, 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 ml, 100 ml, 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Blanche Immortelle, azaz Fehér Immortelle óda a Korzika híres homoki virágához. Egy rendkívül izgalmas kompozíció, mely merőben szokatlannal kecsegtet. Épp szokatlanságában, lágy merészségében rejlik az egyik legnagyobb csábereje – újra és újra akarjuk érezni e meglepő, szépségesen megformált illatot. Bátor, szenvedélyes, mégsem hivalkodó.

Atelier Cologne - Blanche Immortelle luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2700 Ft, 10ml = 5000 Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Nenuka

2019. szeptember 28.

Nehéz volt megszeretni, annyira bizarr, először azt hittem /csere útján/ , hogy romlott. Bizony. De most már annyira szeretem a kávés mivoltát, hogy úgy vagyok vele, hogy igazi kandallós őszi v téli parfüm, amit csak kb het egyszer fújok, de nem akarok már túladni rajta. Imádom az üvegét is. Nekem fűszeres, orientális illat ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

havana74

2018. szeptember 25.

A Tubarózsás Kávéhoz képest egy kellemesebb, harmonikusabb, tejjel felöntött laza kávés illat, de olyan kesernyés, gyógynövényes is, így mégsem viselném magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

timilla

2018. szeptember 25.

Pici mintát kaptam belőle ajándékba, és őszintén, eddig azt sem tudtam, létezik ez az immortelle nevű virág, azt meg végképp nem tudtam, milyen illatra számítsak. Azt még most sem tudom, ebből az illatkompozícióból melyik jegy a szalmagyopár, de annyira nem is érdekel. Ez a parfüm egy költemény - az indítás kifejezett cappuccino illat, erősen kávés, ám ez a fázis mindössze 10 percig tart, utána egy édeskés, kicsit maszkulin, nagyon meleg, érzéki tónusba megy át, ami virágos is, fás is és karamelles, de közben van benne egy leheletnyi frissesség, ami megcsapja az orromat, ha a csuklómat az orromhoz emelem. Fura mód valamiféle kanalas orvosságra hajazó illatot is szimatolok benne, de nem érzem kellemetlennek vagy kilógónak a kompozícióból, abszolút helyénvalónak tűnik. Férfiakon is simán el tudom képzelni, ugyanakkor nagyon nőiesnek érzékelem magamon, és ez, kérem, a parfümalkotás igen magas művészetére vall. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

GNóri

2018. szeptember 21.

Őszintén szólva, nem nagyon tudtam korábban semmit a szalmagyopárról, így az illatát sem ismertem. Azt írják róla, hogy a száraz, sziklás területeken honos, és ezt a parfüm abszolút vissza is adja. Meleg, száraz, poros, földes illat. Érdekesen, kesernyésen édes, engem kicsit a juharszirupra emlékeztet, de a szárazsága, porossága miatt számomra túl sok, úgy érzem, hogy rám telepszik, és nem kapok levegőt. Értékelem a különlegességét, de magamon nem tudnám viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Burya

2018. június 3.

Ezt az illatot azoknak ajánlanám, akik kedvelik az édeskés, fás uniszex illatokat. Ezt férfiakon is el tudnám képzelni, ugyanakkor női viseletként is megállja a helyét. A vasvirágtól kicsit gyógynövényes illata van, a pacsulitól zöldes, a vetivertől pedig még fásabb, mint a vasvirág maga. Kap egy kis púderességet a mimózától és édeskés lesz a szantáltól. Érdekes kombináció, főleg, hogy valamiért többször is beugrott egy mogyoró képe, pedig azt egyáltalán nem említik, mint összetevőt. Ami még érdekes benne, hogy ha közvetlenül szagolgatom akár papíron, akár bőrön, akkor csak a fás, púderes édeskés illatot érzem, de ha csak leteszem magam mellé a papírt vagy leengedem a kezem és a csuklómról száll fel az illat, akkor egyértelműen érzek benne valamilyen citrusfélét is, nagyon halványan, de határozottan ott van. Bőrbe simuló illat, de nagyon tartós, én már rég nem éreztem magamon (6-7 órával kifújás után), mégis többen megjegyezték, hogy milyen finom illat leng körbe. Pedig csak egy fújás volt. Szóval óvatosan vele, "a kevesebb több" elven kell vele mozogni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

kvin

2018. április 18.

Te jó ég, jaj de isteni!!! Kis híján összeszalad a nyál a számban, annyira imádnivaló! Elönt a kávés-capuccinós melegség, karöltve valami éteri puhasággal, fehér virágos könnyed nőiességgel.
Végre nem a szokásos émelygős édesség (nincs benne vanília és érdekes módon se pézsma, sem ámbra) lényegében nincs is benne semmilyen édes illatjegy, viszont mégis meleg, bújós, buja és szexi... vanília nélkül is lehet ezt csinálni, így is meg lehet ezt oldani! Ebben a névadó virág a ludas: az olasz szalmagyopár. Most már tényleg el kell mennem Itáliába, olyan gyönyörűséges dolgok várnak.
Az a típusú illat, amit mindig keresek és vágyok egy parfümmel kapcsolatban: alig várom, hogy használhassam bevetésen! Ezt nem csak úgy fújjuk fel futtában az ajtóból visszafordulva, csak hogy legyen rajtunk valami. Nem, ez tudatos döntés, annyira karakteres, ez egy fegyver, meg kell mutatni és be kell zsebelni a bókokat.
Teljesen beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Teljesen beleszerettem.

melwin

2017. október 28.

Ez egy nagyon érdekes illat. Nem is tudom 4 vagy 5 csillagot adjak neki. Iszonyat tartós, ez tuti. Van valami gourmand és valami légies ebben a parfümben. Igazából nem tudom milyen az illata az immortelle-nek, illetve vasvirágnak, de talán az adja ezt a édes, szirupos hatást? Sokaknak cappuccino juthat róla eszébe, kicsit talán mogyoró. Édes, de néha mégis van benne valami levegős, friss. Talán a szantál, vagy a vetiver adja ezt. Különleges illat. Csak azért nem 5 csillag, mert az igazán kedvencek állnak kapják nálam az 5 csillagot és vele még ismerkedek, hogy kiérdemli-e. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

galagonyanya

2017. március 13.

Csak én vagyok az, akinek Tom Ford Black Orchid-ja jut az eszébe erről az illatról? Mindkettőben van egy bizonyos nem tudom mi, mely beleissza magát a ruhámba, az orromba, mindenhova, még a gondolataim közé is bekúszik. A Blanche persze édesebb, világosabb és virágosabb, mint Tom Ford sokat dicsért-sokat szapult fekete virága, de nekem mégis - testvér a kettő. Nem tudom, fogom-e szeretni ezt az Atelier-illatot, túlságosan jellegzetes, túlságosan önző: azt képzeli, ő majd megmondja, mit csináljak.

Ilyet nem szeretek játszani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Ilyet nem szeretek játszani.

Marcsi66

2017. január 7.

A valóságban nincs olyan takaróm amit virágok és gyümölcsök aromájától illatozna,,,,de ha lenne,szívesen kuporognék benne,és ha még forró cappuccinot is ihatnék,maga a megvalósult tökély,,,,,ez itt a kényelem,a boldogság,az otthon melege,és aki ezt magára fújja ezt fogja érezni,bárhova is viszi az útja,Mint nem szakértő,is érzem az illat bonyolultságát,nem egyszerű,.a virágok elsőként jelennek meg,egy kis gyümölcsöt is hoznak,és ezután cappuccinot érzek,ezt elég sokáig,majd ezután jön az igazi,,,,előbújik a szantál,pacsuli és vetivérfű,olyat kevernek h megemlegetem ( nem lehet elfelejteni,fűszeres-fás,púderes szirmokat) Sztem komfort,a magunk örömére,tartóssága szuper,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Musil

2015. november 20.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, különösen hűvösebb időben esik jól ez a cappuccino illat. Nagyon tartós, és meglehetősen lineáris a leszáradása. Nagyon kellemes! Karakteres, egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Farnesol, Coumarin, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.