Atelier Cologne

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   21 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: cédrát, lime, bergamot

Szívjegyek: borókabogyó, menta, bazsalikom

Alapjegyek: elemi, vetiver, tonkabab

Ár: 13.000 Ft plusz posta költség , Eladó: Evu227
Állapot: 30ml/képen látható mennyiség , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Nessy

2020. december 10.

Aki ismer valamennyire, tudja, hogy nem az a véleményező vagyok, aki minden citrusos illatot légfrissítőként jellemez, de itt elsőre tényleg az olcsó, kommersz, nagy kiszerelésű WC spray jutott eszembe. Mindig is uniszex rajongó voltam, mégis kifújásnál egy kicsit zavart ez az erős maszkulin vonal...

Szerencsére, ezek az érzések hamar átadták magukat, egy kellemes erdei sétának, nekem nem Japán (bár nem rossz asszociáció), hanem a portugál erdők jutottak erről az illatról eszembe, ahol a citromfa, az erdei fenyő és az eukaliptusz tökéletesen megfér egymással, a napfény erős, a levegő pedig friss és óceáni. Szépen tisztul és krémesedik a bőrön, ráadásul nem csak pár percig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

umpalumpa

2020. szeptember 13.

Én is azt hittem, hogy a cédrat cédrust jelent, és nagyon csodálkoztam, hogy első szippre elvarázsolt az illat. Egy nagylelkű krémmániástól kaptam egy kis fiolányit és megfogadtam, hogy szerzek nagyobbat.
Nem elemzem, csak az érzéseket írom hozzá: Jókedvű, optimista, friss, fanyar, ropogós, élénkítő, nem nőies, inkább férfias, de itt most nem a nyugati illatbesorolás szerint értékelek, szerintem csodás illat a szokatlanságával. Én hordom nagy örömmel, mert valami más, mint amit eddig megismertem. Valamiért japános hangulatom lesz tőle (sosem jártam ott). Eső utáni fűszeres bokrok illata és jó szagú papír.
Még csak melegben hordtam, de ki fogom próbálni hűvösben is, bár úgy gondolom a frissessége miatt nyárinak lehet a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

googles

2019. február 16.

Valoban kivalo illat.
A legviccesebb, eddig azt hittem (biztosan nem tudok olvasni rendesen), hogy cedrus.
De nem, ez cedrat, citrusos, nem cedrusfas illat. Az se lenne rossz, de ez az illat nekem tokeletesen bejott. 😶

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Valoban kivalo illat.

Heine

2018. november 5.

Csodálatos, mesés, isteni, függőséget okoz, elvarázsol. Gyönyörű illat, fenyőgyanta, citromhéj, menta, olyan, mint egy hűs reggel a fenyőerdőben. Kell egy üveggel, akinek van, írjon a heine.amadeus@gmail.com címre, kérlek titeket, segítsetek! Elvesztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Eugenol