Atelier Cologne

Ár:   15 900-36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   15 900-36 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2010-ben jelent meg az Atelier Cologne Absolue Cologne sorozatának tagjaként ez az uniszex, orientális alapokon nyugvó friss citrusok által jellemzett illat, az Orr Ralf Schwieger.

Fejjegyek: vérnarancs, keserűnarancs

Szívjegyek: jázmin, geránium

Alapjegyek: ámbra, tonkabab, szantál

Ár: 5ml/ 1.700ft 10ml/ 3.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10ml üveg parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Atelier Cologne - Orange Sanguine luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2100 Ft, 10ml = 3700 Ft
Ár: 2100 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

2019. július 12.

Ez bizony nem más, mint a frissen facsart narancslé illata. Lédús, energiával teli, napfényes narancsillat, mindenféle felesleges sallangoktól mentesen. Imádom. Instant kirobbanó életöröm, boldogság, szabadság.
UPDATE
Évek óta a nyári illatgardróbom alapdarabja. Rajtam tartós is, pedig a hasonló illatok nem szoktak azok lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

UPDATE

Laurencia

2019. július 3.

Frissen facsart narancslé a cédrusligetben, ugyanis az utóbbi a bázisa e csodálatos illatnak és ami fent a note-ok közt nincs feltüntetve.
Kalapot emel még egy kis geránium köszöntésként, de mivel ő egy illedelmes úr, ezt oly diszkréten teszi hogy nem töri meg a harmóniát e napsütötte reggeli ébresztő koktélban.
Faék egyszerűségű csodaszép darab, mostanában zavar a komplexitás, a túl sok szín, a túl sok információ, vissza az alapokhoz állapotom tökéletes kiegészítője.
Eszembe jut még róla Agatha Christie Cipruskoporsója és abból is valami ilyesmi:
"Néha áthidalhatatlan szakadék választja el a múltat a jövőtől. Ha valaki megjárta a halál árnyékának völgyét, s újra kilép a ragyogó napfényre... akkor, mon cher, annak számára új élet kezdődik. A múlttal nem tud már mit kezdeni."

Így is van, optimista, életigenlő és ragyogó tisztaságú törékenység potom áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 3.

Így is van, optimista, életigenlő és ragyogó tisztaságú törékenység potom áron.

Verona5

2019. június 5.

Csodálatos és tényleg lédús naracsillat! Viszont kb csak másfél óra hosszat tart ki ez a része - pedig ezt imádnám benne a legjobban. Utána már csak bőr közlében tudom illatolni a leszáradásban a maradék narancsot sajnos. A fennmaradó édeskés alap is fincsi, de nyárra valahogy hosszabban kívánnám a friss részét. A maradék fufumat gyorsan elhasználom és ennyi volt. A tartósságához képest sokba került, tavaly még újdonságként imádtam, de most újraértékelve csak három pötty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

Phoenix19

2018. december 12.

Az Atelier Cologne parfümök közül ez az egyik kedvencem, ha elfogy biztosan újra megveszem. Nagyon szeretem a narancs illatát, a téli ünnepi időszakban is leginkább narancs illatú gyertyákat, illatosítókat vásárolok.(a fahéjas sült almán kívül) Az illatát jobban szeretem, mint magát a gyümölcsöt, mert manapság nehéz kifogni igazán ízletes, jófajta narancsot. Nahát ez pont olyan mint egy nagyon ízletes, frissen facsart narancslé. Döbbenetesen élethű fűszeres, balzsamos narancsillat, nagyon igazi. Nyáron szoktam használni, ez az egyik nyári illatom, bár a fűszeres narancs illata kapcsolódik a karácsonyi időszakhoz is, ezért el tudom képzelni, hogy valaki téli parfümként tekint rá. Rajtam lineáris, nem igazán változik, tartóssága megfelelő. Van benne egy halovány férfias vonás, de nem is férfiasnak, inkább csak markánsnak mondanám, ami szerintem a gerániumnak köszönhető. A jázmin jelenlétét én nem tapasztalom. Érdekes mennyire finoman egyensúlyoz az édes és a fanyar határmezsgyéjén. A tonka édesíti, viszont maga a főszereplő, a vérnarancs ezt ellensúlyozza keserűségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

gangix

2018. augusztus 5.

Értem én, hogy a fejjegyben lévő citrusok törvényszerűen hamar elillannak, nem lehet őket sokáig őrizni... De a Guerlainnek, Maison Francis Kurkdjiannak és még sokaknak mégis sikerül.
Ilyen gyönyörű vérnarancsillatot télen-nyáron szívesen hordanék néha, de... egy óra után szintén semmi... ugyanúgy, mint a márka Clementine California illatánál... Sírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

melwin

2017. október 23.

Nekem a Joie de Vivre vonalon belül (igaz a Cèdrat Enivrant még hátra van) talán ez a legkevésbé tetszetős. A nyitás mondjuk fantasztikus, ennél élethűbb frissen facsart narancs illatot még nem éreztem parfümben. Gyönyörű. Aztán valami átveszi a főszerepet, ami kissé kamillára emlékeztet. Talán a geranium? Nem tudom, de ettől nem vagyok túlságosan lenyűgözve. Később ez a vonal enyhül és puhább lesz, de igazából nem nyert meg annyira, hogy egy egész üvegen gondolkodjak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Marcsi66

2017. február 8.

Nagyon jóban vagyok ezzel a márkával,sok finomsággal ismerkedtem meg ( sajnos csak egy parfümöm van a kollekcióból ),Ez meg tényleg,olyan mint amikor kifacsarjuk a narancs levét,olyan édes csak mint a gyümölcs,napfény érlelte színtiszta boldogság,,,olyan valóságot varázsol,ami feledhetetlen,
A leszáradásnál,azért lehet érezni ez nem szimpla narancs illat,a többiek is léteznek,diszkréten gazdagítják,,,kedélyállapotot fokozza az biztos,imádom!!

up.N betűs parfümériában,nagyon kedvező áron kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

up.N betűs parfümériában,nagyon kedvező áron kapható.

szaboszilvia28

2017. január 18.

Nyár óta gondolkodtam, hogy kibróbálnám, most vettem itt egy bevált eladótól (lásd fent...) Gondoltam, félreteszem majd nyárra ha nagyon nem működik a hidegben, de tévedtem. Működik.

A frissen facsart, tiszta reggeli narancslé illata, semmi több. Se rózsa meg vanillia meg egyéb, ez maga a színtiszta narancs illata. Nem is értem, hogy lehet ilyet létrehozni... Csodálatos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

eveartstar

2016. július 16.

Up: Van egy olcsó férfi hasonmása, mégpedig az Axe 2012 final edition!
Legalább is a tusfürdője szinte ugyanaz.
Nem olyan vibráló, de rendesen aromás, össze-vissza szagolgatom a páromat mikor azzal fürdik... :))..és én is. :D
Kínai boltokban lehet beszerezni...

Elképesztő élethű, lédús, friss, reggeli narancs illat, mindenféle édeskés felhang nélkül! Csuda finom, életvidám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Up: Van egy olcsó férfi hasonmása, mégpedig az Axe 2012 final edition!
Legalább is a tusfürdője szinte ugyanaz.
Kínai boltokban lehet beszerezni...

bobekecske

2015. április 22.

Csodálatos, élethű, nyálelválasztást beindító friss narancs illat. :) Pedig nekem nem a citrusok a gyengéim, de ez mesés.
A Neroliban 30 ml-es kiszerelésben is kapható, persze arányaiban mindig a kevesebb a drágább...
Citrusos illathoz képest egész tartós, nyáron szerintem még szebben fog dalolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol