Atelier Cologne

Ár:   49 500 Ft és 74 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   49 500 Ft és 74 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

„Nap nap után azon fáradozott, hogy megalkossa a tökéletes bájitalt a hölgy számára, akibe fülig szerelmes volt. Arra kérte őt, hogy találkozzon vele a virágba borult parkban, mikor a nap épp felkel. Ami tökéletes időpont lesz az első csókra. Később megértette, hogy a lány soha nem itta meg a bájitalt, hanem a sors rendelte őket egymásnak.”

A Philtre Ceylan a szerelem és annak története, hogyan próbáljuk befolyásolni. Végső soron azonban, minden a sors kezében van. Az illat szívében ceyloni fekete és zöld tea duruzsol, amihez kínai írisz társul.

Az Orient kollekció része.

Fejillat: bergamott, kardamom, menta
Szívillat: írisz, tea
Alapillat: guajakfa, papíruszfa

Atelier Cologne - Philtre Ceylan luxusparfüm minták és fújósok eladók. 5ml = 2700 Ft, 10ml = 5000 Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Fújós! Atelier Cologne Philtre Ceylan
Ár: 4500.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: új, frissen fújva üvegfújósba, Helyszín: Budapest XI., fizetés: az utalt összeg megérkezése után küldöm, vagy személyes átvétel Bp
Krisztocska

2019. május 2.

Mióta egy amerikai márka zöld üveges parfümjével találkoztam, azóta vadászom a különleges, zöldes illatokra. Én, az édesillat kedvelő. :D Olyanokat keresek, amik nem jönnek szembe úton-útfélen, és amit tutira nem fog "lenyúlni" egyetlen kolléganőm sem.
Így került a látókörömbe ez a csodálatos, nem mindennapi illat. Mikor magamra fújom, egy nagyon finom, mély, sűrű, fekete tea illatot érzek, egy leheletnyi citrommal és cukorral. Meglepően tartós, nap közben elég egyszer frissítenem, hogy még este is érezzem magamon. Pár nap használat után most úgy érzem, egy picit félre kell tennem, mert - talán a meleg teszi -, de valahogy ma szétesett rajtam és nem is igazán érzem. Lett valami fura mellékzöngéje, ami nem tetszik. Azt hiszem, ez nekem inkább a hűvösebb időkre való, akkor tud igazán kibontakozni rajtam teljes szépségében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

bettina.tarin

2018. október 5.

Szerintem olyan illatú mint a zöld teas Lipton ice tea....elég furcsa, az elején érezni egy kis mentát meg valami mást is, ami inkább kömény mint kardamom, de nagyon lightos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

hulcsi

2017. szeptember 30.

Egy ffi ismerősöm árdozott róla. Hát szerintem ebben van valami savanyú izzadságbuké. Nem is stimmel a kémiánk ezzel az illatővel. Sajnálom Atelier, ez nagyon nem jön be. Persze van még finomság ezen kívül bővrn a tarsolyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Marcsi66

2016. december 6.

Nem az a fajta bájital amire általában gondol az ember,,,persze itt hajnalban történik a csábítás,virágokkal teli parkban,ahhoz tökéletes lehet egy friss teás ital,A parfüm a zöld,és fekete tea aromáját árasztja,kicsit édesítve,frissen üdén,nagyon természetes,valósághű,és a többi elem is szerepel,a menta és a bergamott már a kifújásnál,de csendesen,majd ez a teás illat,fás íriszes alapokon,,,,,az egyszerűség,és a tisztaság vonzalma (kívül és belül ) de miért kell ilyen drágán adni???? meleg napokra inkább,tartóssága rendben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 6.

Begoca

2016. október 17.

Mintha teát innék, zöld teát feketével keverve, finoman mézzel ítesítve...
Nagyon természetes illat, imádom. Télen-nyáron, tavasszal ősszel, mindíg.
Édeskés és mégis nagyon friss.
Szeretem Sri Lankát, szeretem ezt az illatot.
Csak az árát nem:-( (Ezt kértem karácsonyra, de valószinűleg a szülinapi ajándékomat is magában foglalja majd)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Mintha teát innék, zöld teát feketével keverve, finoman mézzel ítesítve...
Nagyon természetes illat, imádom. Télen-nyáron, tavasszal ősszel, mindíg.
Édeskés és mégis nagyon friss.
Szeretem Sri Lankát, szeretem ezt az illatot.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Methyl 2-Octynoate, Citronellol, Farnesol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.