Auchan

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Éna Bellatrix, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló és lágytó összetevőkkel.

Kata2019

Korcsoport: >54
2019. november 30.

Évek óta használom, tökéletesen leszedi a sminket, nem csípi a szemet. Gazdaságos nagy kiszerelés. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 30.

Jansis

2019. június 5.

Nagyon lassan fogy, mert kevés is elég belőle - jól tisztít, és még a szuper érzékeny "minden kicsípi" szemem is bírja.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

kklaudia

2017. december 1.

Itt láttam meg először, és nagyon örülök neki, hogy rátaláltam. Nekem a rózsaszínje van, először csak a kis kiszerelésűt vettem, legutóbb már a nagyot. Pontosan annyit tud, amennyit elvárok tőle - pedig próbáltam már a jóval drágább Biodermát is. Valószínűleg egyelőre nem fogok más fajtát venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Dea

2017. július 16.

Szerintem teljesen jó,ahány micellás vizet próbáltam nekem az összes ugyanazt tudja teljesítményben nem érzek különbséget csak az árban, nekem ez ugyanolyan jó,mint a garnier vagy a bioderma,ugyanúgy nem irritál kellemes illata van, viszont nem tudom, hogy újravenném-e,mert inkább parfümmentes termékekre szeretnék átállni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

cintialaura

2017. április 14.

Ennyi pénzért féltem, hogy gyenge minőségű lesz, de úgy látom hogy inkább a társai vannak túlárazva. Tud mindent amit kell neki: nagyon könnyen leszedi a sminket, az érzékeny bőröm nem csípi, nem irritálja és egyáltalán nem szárít. Az illata nélkül meglennék, de emiatt nem vonok le pontot.Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Ella

2017. március 1.

Egész jól tisztít, bár a Garnierrel elégedettebb vagyok. Hatalmas mennyiséget kapunk 1000 Ft alatt. Nem lesz sminklemosás után zsíros az arcom, nem hagy rajta réteget sem és nem pattogzok ki tőle. Ami engem zavar: néha eléggé csípi az arcbőrömet és számomra kellemetlen, erős illata van. Ezért csak 4-es, de lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

bocicsoki

2016. október 17.

Először félve vettem meg ezt a micellás vizet, de azt kell mondanom, jobb mint pl. a garnier kétfázisú micellás vize (igaz, annak jobb az illata, de nekem ennyire nem hatékony és zsíros érzetet hagy az arcomon). Seperc alatt lekapja a sminket, még ha vízálló is, valamint megbirkózik a szilikonos műszempilla ragasztómmal is. Az illata kellemes. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Michelle

2016. október 1.

Franciaországban vettem a sajátomat, de ránézésre ugyanaz, mint a nálunk is kapható, ezért merem itt véleményezni. Nekem sokkal jobban bevált, mint a Garnier vagy a Balea micellás vize. Jól lehozza a sminket, a szemceruzával, spirállal is lényegesen jobban boldogul, mint a másik kettő, és ami számomra igen fontos, hogy nem csípi a szememet. A bőrömet sem irritálta, nem csípte, nem szárította, nem zsírosította. Mivel a tonik kivételével minden arctisztítót leöblítek a bőrömről, így a ragacsos réteget hagy vagy nem hagy kérdésben nem tudok nyilatkozni. Az illata engem nem zavart, csak a flakonba beleszagolva és a vattakorongon éreztem, használat közben már alig, utána egyáltalán nem. Nem lepett meg, hogy jó termék, az Auchan saját márkás cuccaiból elég sok bevált már korábban is. Ha elfogy a tartalék Hélia-D - La Roche Posay készletem, alighanem itthon is újraveszem. Nagy mennyiség nagyon olcsón, és nem kell vele pazarlóbban bánni, mint pl. a Garnier-félével. Ha valaki olcsó és jó lemosót keres, érdemes megpróbálni, és amennyiben mégsem jön be, anyagilag sem akkora katasztrófa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 1.

polkadotted

2016. augusztus 9.

Szeretem, és örülök, hogy megtaláltam. Tisztít, frissít, jó illatú és olcsó. Talán a szemfesték lemosásánál, ha túlzottan eláztatom a vattát és belefolyik a szemembe, csíp egy picit, de nem vészes. Abszolút ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

julietdead

2016. július 30.

Zseniális. Olcsó, jó, jó az illata, könnyen lehoz mindent. Csak vigyázzatok, én egyszer rajtahagytam az arcomon kb 10-15 percig(sürgős dolgom akadt, nem volt időm lemosni hirtelen) és lemosás után azt vettem észre, hogy kipirosodott a bőröm, de hál istennek el is múlt. Amúgy sem az a feladata, hogy leöblítés nélkül használja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.