Auchan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Testápolás

Testradír maracuja olajjal. Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, és nem irritál. A bőr sima és selymes tapintású lesz.

dalmuska

2017. július 5.

Abszolút meg vagyok vele elégedve! Puhává, selymessé varázsolja a bőrömet, karra, hasra, fenékre illetve lábra használom. Nagy, durva szemcsék miatt ritkán használtam a dekoltázsomon, oda azért gyengébb radír kell.
Nem pattogtam ki tőle, nem sértette fel a bőrömet, semmit irritációt nem tapasztaltam használata után.
Pozitívum még, hogy sokáig elég. Hetente egyszer, ritkán kétszer használtam, próbáltam kis adagokat kinyomni.
Nem emlékszem már hány Forintért vettem, de nem volt drága.
Bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem emlékszem már hány Forintért vettem, de nem volt drága.
Bátran ajánlom. :)

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)