Aura

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Rögzíti a kész sminket egy vékony, láthatatlan réteget képezve, ezáltal a smink ellenáll a maszatolódásnak és az izzadásnak. A lágy permet lehetővé teszi a foltosodás nélküli felhasználást. Könnyen eltávolítható, minden bőrtípusra alkalmas.

• Finoman lágy permet
  • Rendkívül könnyű alkalmazás
  • Nincs ragacsos tapintat vagy utóérzet.

Alcohol al Propane Butane Isobutane VP/VA Copolymer Glycerin h 0 0Panthenol eo I v 0 0

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pink sunrise

2020. október 27.

Mindig ezt használom, amikor extra tartóssá szeretném tenni a sminkem. Sokszor 12 óra munka után is alig van bb krém a maszkon, bár csodára ez sem képes ilyen szempontból,, de hát a maszk ilyen... Teljesen korrekt termék, egyenletesen kis cseppekben porlaszt, és segít a sminket is tartósabbá tenni. Ár érték arányban nekem csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Nagyon szeretem és a kedvenc fixálóim között van. Kicsit erős az illata, de nagyon hamar elillan és nagyon gyorsan szárad, így nem tud áztatni. Én először a levegőbe fújok belőle egy kicsit és csak utána a sminkre. Nem áztatok, hanem csak permetezek vele, mert így nem folyatja meg a kész sminket. Tökéletesen fixál, nagyon jól a helyén tartja a sminket és nem ragacsos. Nekem nagyon bevált, rendszeresen vásárlom és fontosabb eseményeknél szinte mindig ezzel fixálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Yami

2017. március 26.

Nem használom gyakran, mert eléggé szárít, de valóban segít helyén tartani a sminket, később fényesedik át a bőröm vele és a púderes finishen is segít. A smink lemosása után viszont valami gazdagabb hidratáló után nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

xandra001

2017. február 5.

Nem estem tőle hasra... nagyon érződik rajta az alkoholos összetevő, hiába ráztam fel rendesen és fújtam messzebbről, néha így is lefolyt az arcomon.. Még barátkozom vele, de újat nem fogok belőle rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

szoszike125

2017. január 19.

Sajnos én sem éreztem, hogy ezáltal sokkal tartósabb lenne a sminkem. Nagyon erős indokolatlan illata van. Sminkelés után célszerű várni pár percet, mert már jártam úgy h lefolyt a sminkem miután felfújtam. Megpróbálom még megszeretni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

mesikevagyok

2017. január 5.

Idáig minden terméke nagyon bevált. Ebben sem csalódtam. Csak 1 gyors körkörös fújás és egész nap tartós tőle a sminkem. Nem ragacsos tőle az arcom, nem leszek tőle pattanásos, nem tompítja le a bőröm, hanem szuperül fixál. Nekem az illata is jó. Nem agyonillatosított, hanem gyorsan elszálló. Én egy kicsit távolabbról indítom, mint 10 cm, mert gáznyomású, de amint kijött az első fújás, utána közelebb hozom. Abszolút bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Tesa

2016. december 24.

Nekem sem jött be. Nem szeretem az illatát, a hatását, szárítja az arcom, foltos lesz, mindegy mit csinálok, sőt már olyan is volt, hogy figyelmetlenségemben megszaladt, és úgy nézett ki, mintha vedlene a bőröm. Mindenek mellett a szemem is csípte (természetesen nem nyitott szemmel fújom magamra, de ezek szerint mindenhogy belemegy...). Igazán sajnálom, de makacsabb szemfestékekhez elfújkálom az ecsetre. Arra kipróbáltam, és kb jó, viszont a szemfesték megkeménykedik utána a pan-ban az egész használt réteget le kell kaparni, ami néha egész nagy mennyiség.
Nem tudom mit kezdek vele. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Nem tudom mit kezdek vele. :/

Agnes3518

2016. december 21.

Én sajnos nem vettem észre, hogy tartósabb lenne a sminkem. Az "illata" nekem nem tetszik, nagyon fullasztó. Mondjuk az egész fullasztó. Az arcomon is érzem, hogy ott van. A sminkem látványa is ugyanolyan poros volt. Egy hete használom, de nem tudom megszeretni. Szerintem nem is fogom próbalgatni tovább. Az Essence fixálója sokkal jobb és könnyebben beszerezhető, illatmentes is. Azt már újra is vettem most egyből. Szomorú vagyok, mert már nézegettem egy ideje, hogy mások olyan jókat írnak róla és nekem meg csalódás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Zoraje

2016. december 8.

Nagyon jó kis termék, nem érezni a bőrön, viszont a sminket remekül tartja. Azonban, pár hèt szünet után a szekrényben üresen várt: az egész elpárolgott, vagyis kieresztett :( remèlem csak ez az egy volt hibás. Mindenesetre újra veszem, mert nehèz nélküle élni :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

macskaszem08

2016. szeptember 16.

Régóta szerettem volna már egy fixálót, most erre esett a választás. Kicsit féltem tőle, hogy ragacsos lesz, de egyáltalán nem az. Gyorsan szárad, és a végeredmény tökéletes, tartós smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Vitaminok: Panthenol