Aura

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2016. október 7.

Bőrtípus:   Száraz

Hídképző primer, amely sima, matt, selymesen kellemes tapintású bőrfelületet biztosít az alapozásnak. Kitölti a ráncokat, a pórusokat és egyéb bőrhibákat elkendőzi. Jelentős mértékben megnöveli az alapozó, a rúzs és minden sminktermék fennmaradását az arcon.

Összetételében megtalálható a sárgabarackmag-olaj, ami fokozottan hidratálja és táplálja a bőrt. Tartalmaz továbbá A-, B1-, B2-, B6-, B17- és E-vitamint, melyek jelentősen hozzájárulnak a bőr rugalmasságának fenntartásához.

balankaa01

2019. június 25.

Az első primerem, de másikat nem is igen akarok kipróbálni. Szépen egyenlíti az orr körüli részt, ahol kicsit tágabbak a pórusaim, tetszik a pumpás kiszerelés is. Nem nehéz viselet, kevés kell belőle, pont ezért nekem egy évig elég volt, bár azért azt megjegyezném, hogy nem használtam minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Oila

2018. május 15.

Kellemes textúrájú, hidratáló hatású termék, sietős reggelekre nem ajánlom, mert kell pár perc, mire teljesen felszívódik, és jöhet rá az alapozó. Ha nem is az egész arcomra, de oda szívesen használom, ahol szárazabb a bőröm, vagy apó ráncok tarkítják, pl. szem alá, nevetőráncokra, ajkak fölé és szemöldökök közé. Nagyon csúszós érzetet hagy, érdemes kezet mosni utána, ami plusz még egy lépés, és még egy mínusz pont, ha sietünk.Ugyanezért viszont nagyon szépen terül rajta az alapozó.

Hatásában az Ordinary HS primerjéhez hasonlítanám, ámbár annál drágább. Míg az Ordinary minden bőrtípusra tökéletes, nem túl matt finisht ad, ez szerintem inkább szárazabb bőrűeknek lehet jó, és szintén nem matt a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.