aussie

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2019. október 14.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra. Makadámia-, avokádó- és jojobaolajat tartalmaz.

laura0088

2019. november 16.

Kb. két hete használom minden nap és imádom. Szép puha tapintású és ragyogó lett tőle a hajam. A töredezett hajvégeimen is sokat segített. Az illatát pedig imádom. Biztos többször újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

hannahbrown

2019. november 13.

Imádom, fantasztikus termék. Most sikerült beszereznem feléron a rossmannban. Betáraztam :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

HelloSziaIvett

2019. november 11.

Azért kap csak négy csillagot, mert ismerek nála jobbat, de ebben az árkategóriában nagyszerű termék. Vékony szálú, gubancolódó, töredezésre extrán hajlamos hajam van. Szépen ápol, nem nehezíti el a hajam, valamelyest könnyebben fésülhetővé teszi a loboncom. Tesztelt termékek közül egyedül a Kerastase ultime rose veri (de az nagyon) teljesítményben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

siss

2019. október 14.

Fogalmam sincs miért és mitől,de nekem iszonyatosan szétszárította a hajamat. Se előtte,se azóta nincs olyan száraz a hajvégem mint ettől. Persze vágni is kellett miatta,meg letört egy csomó.
Az illata olyan autóillatosító szerű,nem tartós,én csak addig éreztem míg felkentem.Akciósan és kuponnal vettem szerencsére,mert sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

kri64

2019. október 9.

Imádom az illatát, sajnos. Ugyanis nekem hoszú távon szárítja a hajvégeim. Tünetkezelésnek kiváló, sokat segít szárítás után, fényt ad, puhít, az olaj könnyed, nem nehezíti el a hajat, és egyáltalán nem ragacsos. Kár, hogy a szilikon első helyen szerepel. Azért 1-2 normális alapanyag is került bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

CsDomi

2019. október 7.

Hajmosás előtt és után is használom. Szép, fényes tőle a hajam és az illata fantasztikus. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Barbara220427

2019. október 1.

Végre egy olaj ami hatásos is. A hajam csak úgy ragyog tőle, nem nehezítette a hajam. Fantasztikus egy termék , biztosan sokszor fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

dori18

2019. szeptember 21.

Nagyon szeretem! Nagyon jó az illata és hihetetlen puha lesz tőle a hajam. Használom vizes és száraz hajra egyaránt. Ár-érték arányban nagyon jó, mert nagyon sokáig elég, alig kell nyomni pár pumpányit. Amikor én vettem (kb. 4 hónapja), már újabb volt a csomagolása, nem így nézett ki, mint a képen, de meg lehet találni 😊.

Update:
Írtam az oldalnak és ki is cserélték a képet, mostmár tényleg könnyen meg lehet találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Update:

Lilian09

2019. szeptember 5.

Csípőig érő hosszú hajamra használom és nagyon meg vagyok elégedve! Amikor pár havonta eljárok fodrászhoz vágatni a végéből ő is mindig megjegyzi, hogy szinte feleslegesen jöttem mert egyáltalán nem töredezik vagy vékonyodik el a hajam. Nagyon finom illata van, én hajmosás után szoktam használni, a vizes haj kifésülését is nagyban megkönnyíti. Általában csak a végekre viszem fel és a dús hajra is bőven elég 3-4 pumpa. Sokáig kitart egy flakon, de már többször újra vásároltam és újra is fogom!! Nem hiszem hogy valaha más hajvég-ápolóolajat kipróbálok :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

bepet

2019. szeptember 5.

Imádom az illatát, és azt is amit a hajammal tesz. Nagyon puha és ápolt lesz tőle, nem szöszösödik és nem szálkásodik ki tőle a hajvégem. Haj mosás után meg a nedves hajra is kenem, majd szárazra is. Hét közben is többször kenem a hajam mégsem zsírosodik be tőle. Gazdaságos a kiszerelése és olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil