aussie

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2019. december 27.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra. Makadámia-, avokádó- és jojobaolajat tartalmaz.

Ár: 1000 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Majdnem tele, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Postán maradó vagy foxpost, személyesen Újpest

LolitaLolly

2020. július 6.

Up: Semmit sem ér, nekem legalábbis. A fele a kukában végezte, mert annyira nulla hatással volt a hajam állapotára, hogy rossz volt már felkenni is, egy idő után pedig el is feledkeztem róla.

Nem is tudom... még tesztelés alatt, de nem akkora szám. Amikor felkenem, aznapra kicsit megpuhítja a hajam, de akkor is csak úgy ha már mással ápoltam előtte, ha pedig nem, akkor másnapra nyoma sem marad, ami pedig nagy szívfájdalmam, hogy az illata is elillan. Roncsoló hatásról még egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Serena0123

2020. július 4.

Lehet velem van a baj, de sem nem szívódik be csak rá szárad a hajamra, nem táplál abszolút. Az illata isteni, szerintem fürdés utáni test olajnak fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

csiges

2020. július 1.

Nekem nem úgy néz ki, mint a képen, hanem világos színű a cimkéje.
Nagyon szeretem, és az illata is nagyon tetszik.
Szépen rendbehozta a hajam, ami már évek óta nem nőtt egy bizonyos szint alá, de ennek (és a ricinusolajos hajpakolásnak) köszönhetően nagyon szép a hajam! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Nekem nem úgy néz ki, mint a képen, hanem világos színű a cimkéje.
Nagyon szeretem, és az illata is nagyon tetszik.

dori18

2020. június 11.

Nagyon szeretem! Nagyon jó az illata és hihetetlen puha lesz tőle a hajam. Használom vizes és száraz hajra egyaránt. Ár-érték arányban nagyon jó, mert nagyon sokáig elég, alig kell nyomni pár pumpányit. Ajánlom mindenkinek, tuti, hogy még sokszor újra fogom venni. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

pacsalia

2020. május 27.

nekem ez egy bazinagy NEM! engem még az illata is idegesít (talán maracuja? de annyira orrerőszakoló hogy nem igaz!) még ha csak ez lenne... fényt egyáltalán nem ad a hajnak, nem ápolja, igaz hogy nem zsírosítja de nagyjából pont SEMMIT nem csinál vele. sőt, mintha még kicsit szárítaná is a végeket így egy hónap elteltével… tovább fogom passzolni szerintem, mert kB semmit nem ér számomra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Funkyfreedom

2020. május 24.

Egyszerűen imádom. Nekem nagyon bevált. Az illata fantasztikus. A hajam selymes lett tőle. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

vgeorgina

2020. május 19.

Ez a termék még abból az időkből maradt rajtam, amikor nem figyeltem annyira a környezetbarátabb megoldásokra - és egyelőre nem is tudom másra cserélni, semmilyen alternatíva nem jött be még ennyire, mint ez. Valóban ápol, és segít a töredező hajam állapotán - főleg, hogy évekig tartott még rendbe jött a hajam pár év hajmodellkedéstől. Nem olyan termék, amire én igazán vágynék (hazai termékeket és összetevőket részesíteném előnyben), de nem találtam még jobb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Theodora

2020. április 25.

Update: jöttem lepontozni. Semmi nem változott a hajápolásomban, csak a minőségi, drága olajokat cseréltem le erre. Pár hét alatt kiszáradt a hajvégem, ami évek óta hidratált volt. Csak ennek tudhatom be. :(
Az is feltűnt, hogy sokkal több kell belőle: 3 pumpálásnyi a kézbe, plusz szárítás után még egy. Pl. a Steampod olajból egyetlen pumpálás megtette azt, amit itt 4 és tényleg hidratált. Így már nem olcsó azért. Soha többé nem veszek drogériás olajat!

Elfogyott a Loreal Professionel Mythic olajom, aztán a Steampod olajom is, és mivel egyrészt most másra spórolok, másrészt nem is jártam olyan helyen, ahol beszerezhettem volna az előbbieket, a Krémmánia népére hagyatkozva megtettem, amit nem szívesen teszek: drogériás terméket vásároltam.
Nos, azt kell mondanom, nem rossz ez az olaj. Eleinte fura volt, hogy olajos maradt utána a kezem nagyon, ugyanis az említett olajokat szinte egy az egyben beszívta a hajam. Egy kézmosás persze megoldja a problémát.
A hajamat ápolja, szép lesz a vége, pár hete használom, így hosszútávú hatásról még nem tudok nyilatkozni.
Tény, hogy a professional termékeket nem veri kenterbe, de fele annyiért többet tud, mint vártam.
Legközelebb már nem ezt veszem, de on budget elég jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Legközelebb már nem ezt veszem, de on budget elég jó cucc.

TheGirl

2020. március 24.

Ahogy az előttem szóló, én is a Loreal Professionel Mythic olajom elfogyása után vettem ezt a terméket. Szerintem nagyon jó illata van, nem zsírosítja a hajamat, így én elégedett vagyok vele. (Nekem is fura volt, hogy olajos marad utána a kezem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

jajanna

2020. március 11.

Nem mondnám csodaszernek, mert nekem hosszútávon nem ápolja a hajam eléggé, de amikor hajmosás után a hajvégeimre felviszem, szépek lesznek tőle a következő hajmosásig. És jó illata is van. :)

Update: Még mindig szeretem ezt a hajvégápolót. Továbbra sem csodaszer, bár mondjuk nekem eddig egyik sem volt az. Az illata nagyon jó, szépen beszívódik a hajamba és nem ragad tőle össze. Sokáig is elég heti kétszeri hajmosás utáni használattal.
Negatívuma az, hogy elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Negatívuma az, hogy elég drága.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil