aussie

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

bamy

2024. február 21.

A gyenge, könnyen töredező vékony hajam nagyon szereti. Érezhetően tápláló, de még sem nehezíti el a hajam. Sokáig elég, nagyon jó az illata. A hajam fényesebb és puhább tőle. Sokkal jobban teljesít, mint más jelenleg "felkapotabb" olajak és lassabban is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

Leticica6

2024. január 21.

Az egyik legjobb drogériás hajolaj amit használtam. Nagyon puha lesz tőle a hajam, száraz hajvégre is kenem, nem tapad össze és hagy vizes hatást maga után, simán beszívódik. Favorit!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 21.

fancsif30

2023. december 6.

Majdnem minden este használom száraz hajon, sokáig elég és az ára is jó szerintem. Érezhetően puha, és fényes lesz tőle a hajam. Az illata pedig csodás! Mindíg ujravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 6.

malnacska1995

2023. szeptember 24.

A harmadik üveget használom el belőle. Nincs mit hozzafuznom, a negyediket is meg fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

umbrach

2023. szeptember 23.

Kb. 2 hete használom, hajmosás után vizes hajon és szinte napi szinten száraz hajra is. Nagyon jól kifésülhetővé teszi vizesen a hajat, szárazon pedig szuperül beszívódik. Már ilyen rövid idejű használat után is láthatóan egészségesebb, hidratáltabb, selymesebb a hajam tőle. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, pedig alapvetően zsirosodik a hajam, ezért én a hajhosszon használom csak, a töveknél nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

Szandi1018

2023. szeptember 22.

Nagyon szuper, elérhető áron. Kellemes, nem túl erős, gyümölcsös illata van. Jól ápol, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

Netta24

2023. július 4.

Szintén az itteni vélemények alapján választottam ezt. Hosszú, viszont nagyon vékonyszálú, töredezésre hajlamos festett hajam van. Kellemes meglepetés volt, mivel mind száraz, mind törölközőszáraz hajra felvíve csodás fényt adott a hajamnak, és tényleg mérföldekkel könnyebben kifésülhetővé és puhábbá teszi azt. Azonban egy idő után mintha elkezdte volna szárítani a hajvégeimet, így csak másik olajjal felváltva tudom használni. Az illatát viszont imádom, az adagolása is egyszerű, ráadásul már több, mint fél éve megvan, és eddig még kevesebb, mint a fele fogyott csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 4.

kofruzsi

2023. június 20.

Az itteni vélemények alapján választottam ezt a terméket és tényleg fantasztikus. Az illata nekem nagyon bejön, a hajamat nem nehezíti el, gyorsan beszívódik és szépen selymessé is teszi a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 20.

NIKI0909

2023. június 1.

Semmit nem veszek anélkül meg hogy itt nem nézek utána... alapból a hajamra vagyok a leg kényesebb 10 éve csak henna indigóval festek és ayurvedikus szilárd samponnal mosok hajat a világon szinte az összes olajat rá teszem, de valahogy az eső után meg hogy göndörös a hajam vége sprődebb. Nem csinált a hajammal semmit de ez a szolárium illat... imádom. Amikor megvettem nem bírtam ki hogy ne tegyek a hajamra, fényes is lett a hajam és az illata még reggel is érzödött de hajat kellett mosnom...vízes hajra is feltettem ahogy itt olvastam úgy szokták hát az illata hamar elillant és megint kicsit szárazabb a hajam. Nekem valahogy ez száraz hajon jobban működik mint vízes hajon. De az illatát akkor is imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 1.

hdori23

2023. május 18.

Magamtól soha nem vettem volna meg de az egyik social felületen valaki nagyon ajánlotta. Tényleg nagy szerelem lett nekem első használat után is. Az illatát imádom. Közèphosszú hajam van és csak a hajvègekre teszek max 2 pumpányit de bőven elég. Tápláló hatása nem igen van de annyira nem zavar mert minden hajmosás előtt használok argán+ mandula olajat. Szemmel láthatóan fényesebb a hajam tőle amit mások is folyamatosan megdicsèrnek. Könnyű olaj két hajmosás között nekem bőven elég is. Akciósan sikerült megvennem biztos sokáig elég lesz. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.