aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2000 , Eladó: peppi
Állapot: kb 4 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

avalanche

2023. január 20.

A többi véleményt elolvasva egy kicsit elbizonytalanodok, hogy nekem biztos ez a termékem van-e meg. Merthogy szerintem borzasztó illata van, alapvetően ne m vagyok nagyon érzékeny a szagokra, de ez rendkívül zavarja az orrom. A rossz illata ellenére a hatása lehetne szuper, de sajnos itt sem tapasztaltam semmilyen wow élményt. Elhasználom hajmosás előtti védőolajnak, de alig várom, hogy elfogyjon. Az Isana hajolaja sokkal jobb és sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

RoseBern

2023. január 4.

Nagyon finom iĺlata van ,tobbszor vettem mar ujra nekem nagyon bejott. Sokaig is eleg ,szep puha tole a hajvegem es csillog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 4.

ImLaura

2022. december 4.

Szerettem volna szeretni ezt az olajat, de nem igazán jött be. Vékonyszálú, szárazvégű hajam van és nekem kicsit még inkább szárító hatása van. Az illata tényleg nagyon finom, de nekem ennél többet nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 4.

keralexa

2022. november 25.

Most már hónapok óta ezt az olajat használom a szőkített hajamra - mosás után vizes hajon, plusz mosások között 2-3 naponta szárazon. Nagyon szépen teszi a dolgát, szép lesz tőle a hajam, javított az állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Anael

2022. november 7.

Imádom én is és a hajam is. Használom hajmosás után vizes hajon, illetve a következő hajmosásig a száraz hajamon, nagyon bejött. Kipróbálom majd a másik olajukat is, valamint a samponukat és a balzsamukat is. Ezer * :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

Honeyhair

2022. november 5.

Rengeteg szilikon és illatanyag - ez van az összetevők elején, és ha csak ezt nézném, akkor a mai trendeknek megfelelően undorodva taszítanám el magamtól. De miért tenném, amikor jó? Az én vékonyszálú, kiszáradásra és sprőddé válásra hajlamos hajamat csodásan simává teszi, az állaga oly könnyű, hogy egy álom vele a hajszárítás, és a hajam ezt a sima, rendezett állapotát sokáig meg is őrzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 5.

indiigo

2022. október 27.

Nekem nagyjából minden eddig próbált olaj ugyanolyan volt a hajamon, de ennek a legjobb az illata. 100 ml a világ végéig kitart a kulcscsont alá érő hajamra, szóval ár-érték arányban is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 27.

Sheilda

2022. október 11.

Sajnos semmilyen jótékony hatását sem érzem, és zavaróan erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 11.

Sajnos semmilyen jótékony hatását sem érzem, és zavaróan erős az illata.

Adrienn25

2022. október 4.

Az illata kiváló, de nem sokkal tud többet mint egy más fajta olcsóbb kategóriás olaj. Magát a márkát imádom és szeretem de ez nem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

maniakusminkes

2022. szeptember 8.

Tudom sokan nagyon szeretik. Nekem valahogy semmit nem csinál a hajammal. 3* azért hagyom mert nem hagy zsíros érzetet a hajamon így legalább ártani nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil