aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Burya

2021. szeptember 5.

Az Inecto argános olaja után eddig ez a legjobb, amit próbáltam. Viszonylag híg, könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Az illata elég erős, aminek nem örülök, mert nagy parfümhasználóként nem szeretem, ha valami más erős illattal keveredik a parfümöm. Szépen hidratál, de nekem az inecto jobban bevált, úgyhogy maradok annál. Odaadtam anyunak, neki meg ez vált be jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Yolandaa

2021. augusztus 31.
Hm egyszer-egyszer jó, de mégsem az igazi. Nem rontott, de nem is javított a hajszerkezetemen és mintha tényleg szárítana. Szerintem nem veszem újra.

2020. február 20.
Én nagyon szeretem az illatát, sokáig elég (hónapokkal ezelőtt vettem és még mindig 3/4-éig van, pedig hosszú hajam van és nem spórolok vele), hajmosásokkor a nedves vagy száraz hajvégekre használom, jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Sok hajolajat próbáltam már, de eddig ez a legjobb! Viszont amikor én megfullasztottam az aussie termékkel a hajam :D .., tehát mikor sampon-balzsam-olaj kombót használtam, nekem nagyon lelapította és 1 nap után zsírosította a hajam, szóval én vegyítem a márkákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

2020. február 20.

piroslili

2021. augusztus 16.

Az összetevők miatt nem veszem újra, hanem benevezek majd az Authentic Beauty Concept olajára. Ez sem volt rossz, de azért nem tett csodát. Nekem több táplálás kell, ez pedig az első két lépésben csak szilikont nyúlt, majd egy borzasztóan szárító összetevőt - parfüm.
Nekem ez nem, az összetevők és a hatás sem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nekem ez nem, az összetevők és a hatás sem jó.

georgia82

2021. augusztus 4.

Évek óta csak ezt hasznalom hajvégekre, sok mindent kipróbáltam, de ennél jobb nincsen.
Az illata is isteni, ahogy az Aussienál szinte mindennek ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Az illata is isteni, ahogy az Aussienál szinte mindennek ☺

tiahful

2021. július 11.

Évek óta egyenesítve volt az alapvetően hullámos/göndör hajam. Ahogyan elkezdtem használni, a hajam szuper fényes és puha lett, és a hullámokat is visszakaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

aletta97

2021. július 9.

Tiszta kiütés lett a bőröm ettől a hajolajtól. Ahova elért a hajam a vége, ott ragyáim lettek, amik szörnyen viszkettek. Mondjuk ilyen csúnya összetevők alapján nem is értem, miért csodálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

afrocitt

2021. június 10.

Szerintem túl sűrű, túl nehéz olaj. Alig lehet a kezemről lemosni használat után. Az illata nagyon tetszik, viszont az én hajvégeimet nem hidratálja eléggé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

muszika

2021. május 24.

Próbáltam már több hajvégápoló olajat, drágábbtól a Baleáig, de ilyen jót még sosem. Az itteni vélemények hatására vettem meg, szkeptikus voltam vele és nem szimpatikus, hogy parfümös, de tényleg annyira jó, mint ahogy írják előttem. Kedvenc lett és szerintem nem vészesen az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

hcsil98

2021. május 5.

Csodás illat, csodás hatás. Extra száraz hajjal és főleg hajvégekkel rendelkezem. Reggel ezzel "fésülködök" és pár perccel később érezhetően puhább tőle a hajam. Közben nem nehezíti el a hajszálaimat sem. Nagyon szeretem, az árát ha önmagában látom sokallom, de ár-érték arányban (november elején vettem, kb. a fele van még meg) viszont teljesen megéri. Az én üvegem kicsit máshogy néz ki, nem tudom, azóta megváltozott-e a csomagolása. Az illatát még egyszer megemlítem, mert annnnnyira nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

SzilAnn

2021. május 1.

Finom illata van, de a hajam állapotán semmit sem javított. Pozitívumként írom, hogy rosszabb sem lett a helyzet! El fogom használni, ha továbbra sem lesz negatív hatása, de nem hiszem, hogy újravenném. Az ára a kategória tekintetében jó, de ha nem látok pozitív irányú változást, biztosan nem költök rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil