aussie

Ár:   1200   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BTLaura, Módosítva: 2017. október 25.

Ár:   1200
Kategória:   Samponok

"Festival Fresh" limitált kiadású szárazsampon, gyakorlatilag nem hagy látható nyomot a fejbőrön.

anitaanett

2020. január 2.

Éveken keresztül Batiste szárazszamponokat használtam, de azokkal sajnos kevésbé voltam megelédve. A Festival Fresh az első száraz sampon, amire nem tudok rosszat mondani. Nagyon kevés kell belőle és máris látszik az eredmény. Volt, hogy utána még két napig nem volt időm hajat mosni és olyan volt, mintha frissen lenne mosva a hajam. Az illata nagyon kellemes és visszafogott. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Celia

2018. január 8.

Nekem is ez volt az első szárazsampon, ami tényleg bevált (nem mintha olyan sokat próbáltam volna eddig, de azért volt 1-2). Egy jó ideje sajnos kénytelen voltam 2 naponta hajat mosni a zsírosodás miatt, de szerettem volna kitolni ezt legalább 3-ra. Ez a kis csoda segített benne, hogy 3. napos hajjal is utcára merjek lépni, és még az sem szólt be a hajam zsírosságára, aki amúgy mindig kiszúrja :D
Szóval szépen lemattítja a fényes részeket, anélkül, hogy természetellenes hatást keltene. Az illata nagyon jó, az ára picit borsos, de kibírható.
Amit viszont sajnálok, hogy mivel limitált kiadás volt, már nem találok belőle, és ahogy néztem, az összes eddigi fajta megszűnt, és egy teljesen új szárazsampon szériával jött ki az Aussie. Most ezek közül választottam egyet, holnap fogom kipróbálni, remélem, az is fogja hozni a színvonalat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Nymphea

2018. január 6.

Első szárazsamponom, amit megfelelően használok. Nekem bevált, teszi a dolgát. Én fél áron jutottam hozzá, teljes áron drsgállanám. Finom, kellemes, nyáriasan barackos, de nem kellemetlenül émelyítő az illata. A hajtöveket felfrissíti, és nem okoz fehéredést a sötétbarna hajamon sem, ami külön pozitívum, az pedig a volumennövelő hatása. Ki lehet vele bekkelni a hajmosást a lusta reggeleken, és vállalni lehet a zsíros hajatt is segítségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate