aussie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   180 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hajdúsító hatású szárazsmpon

zsucci93

2019. április 21.

Valóban ad volument, de borzalmas a szaga, itthon drága is és nekem irritálta a fejbőrőm sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

AzAKismacska

2019. február 21.

UPDATE:

Lepontozom, mert rájöttem, a gyakori fejfájásom nagyrészt akkor jön elő, ha ezt a terméket használom.

Kezdjuk az elejen:trichollomanias vagyok. Szerencsere 29 evnyi munkaval mara mar nem tepkedem a hajam-de, ha stresszes vagyok, eszrevetlenul baszkuralom. Folyamatosan. Igy, vannak hetek, amikor kb ketnaponta kellene hajat mosnom, annyira zsirosodik.
Ehhez sokszor nincs kedvem es idom, raadasul a fejborom sem birja a napi hajmosast.
Ezzel a termekkel nyerek 1-1 napot ket mosas kozt, igy a munkahelyemen nem kell szakadt hobonak kineznem.
Valamennyit javit a latvanyon, ellenben rohadt konnyu tul sokat hasznalni belole (ragad) es raadaskent nagyon budos.
A kicsi kiszereles kb 600 ft es, fulig-vallig ero haju embernek kb fel evig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

UPDATE:

Dori320

2018. november 18.

Rettenetes szaga van, tartós, plusz számomra a hatása sem megfelelő. Nem volt számottevő különbség a hajra fújás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

A száraz samponokra mindig kényes vagyok. Sajnos sötét hajú lévén, nem mindegy mit fújkálok a fejemre. Így bárhogy fújtam-fésültem ki szerencsétlent, mindig meglátszott a hajamon. Plusz másnapra annyira viszketett a fejem (nem, nem a tetvektől), hogy néha már szégyelltem vakarózni. Masszív 1 csillag. Ja és a hatása is csak ideig-óráig tart, semmiképp sem egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nymeria94

2018. augusztus 21.

Valamilyen oknál fogva az évszázad üzletének éreztem beruházni erre a termékre, amikor még tavaly a Dm-ben 1600 Ft-ra leakciózták, azzal a megspórolt 200 Ft-tal a zsebemben már-már az üzleti világ nagyjai közé soroltam magamat. :D Nos, meg kell hogy mondjam, hogy ez a termék (számomra) nem ér 1600 forintot (hogy az eredeti 1800-ról már ne is beszéljünk), sőt ha azt vesszük alapul, hogy a Rossmann saját márkás, zöld flakonos Isana száraz samponja a maga 450 forintjával maximálisan teljesíti az elvárásaimat, akkor még inkább elkeserítő a helyzet. No, de ne ragadjunk le ezeknél a csúnya számoknál.
A termék maga tűrhetően teljesít a tekintetben, hogy a használatát követő egy napon viszonylag szalonképesen nézett ki a hajam, ellenben szörnyen szárazzá és sprőddé tette, kellemetlen volt a "viselete". Szinte élvezet számba ment hajat mosni a rákövetkező napon, pedig a hajmosás számomra inkább egyfajta tortúraként tartatik számon. Egyetlen pozitívumot tudnék csak vele kapcsolatban elmondani, mégpedig azt, hogy egész kellemes illata volt, viszont ugyebár nem parfümnek szánták a drágát.
Összességében elmondhatom, hogy nekem egyáltalán nem érte meg megvásárolnom ezt a terméket és ha úgy nézzük, hogy az (eredeti) árából négy Isana-sat is vehettem volna, akkor még inkább veszteségként könyvelhetem el ezt a vásárlásomat, de ez legyen a legnagyobb ilyen jellegű tévedésem ebben az életben. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

szakalyreka

Korcsoport: < 18
2018. május 11.

A hatását nagyon szeretem igaz, hogy sok és dús hajam van de hajmosás előtt már lelapul. Ez nagyon jól frissíti a hajam és nagyon jó volument ad neki. Ezt nagyon szeretem benne! De ennek a szárazsamponnak a fehérségét nem olyan egyszerű eltüntetni. A szaga egyszerűen borzasztó vagyis meg nem is azzal lenne baj csak ha kifújom fulladozok tőle olyan tömény. A hatása miatt 5 csillagot érdemelne de a szaga miatt vonok le egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 11.

deezsina

2018. március 29.

Érdekes olvasni ezeket a véleményeket, nem tudom mi számít akkor jó szárazsamponnak. Ezt vészhelyzetekben használom, ha picit ki akarom tolni a hajmosást, vagy esetleg pont előtte még jelenésem van valahol, akkor fújok picit a fejem tetejére, összeborzolom hogy a szárazsampont bedolgozzam, majd megigazítom, így a zsírosság látszatát csökkenti. Mattít de dúsabbá nem tesz (nagyon vékonyszálú, lelapuló hajam van)
Még másnap is érzem, hogy a hajamban van, érzem hogy ez nem egy túl jó/természetes dolog, ezért tényleg csak ritkán használom. Így sokáig elég is még a pici dm-ben kapható változata is.
Az illata tényleg túlzóan erős, de elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Az illata tényleg túlzóan erős, de elviselhető.

mosolypotty

2018. március 18.

Nem használ kb semmit. Ennyit még egy hajlakk is frissít hajon. Csalódtam benne, mert a samponját egész jónak találom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

KovacsEszti

2018. március 17.

Alig használ és fullasztó. A hajam egy merev kőtömb lesz tőle és borzasztó hozzáérni. Sohatöbbé

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

kesha420

2018. február 5.

Utálom ezt a terméket, féláron se érte meg, ha teljes áron veszem meg, akkor most a fejem verném a falba. A szaga elviselhetetlenül rettenetes, nem azért, mert számomra büdös, hanem azért, mert fullasztóan tömény, kifújok belőle egy kicsit jól szellőztethető helyiségben és fél órán át fuldoklom. A zsírossággal nem sokat kezd, de olyan matt lesz a hajad, hogy az már totálisan természetellenes. Kuka, mert egyszerűen borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.