aussie

Ár:   €4.95   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: majorfanny, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. október 11.

Ár:   €4.95
Kategória:   Samponok

• Színezett hajra
  • Ausztrál jojoba kivonattal

SMH

2018. július 1.

Én igazság szerint kedvelem ezt a szárazsampont. Glamour naoin féláron vettem, annyit szerintem maximálisan megér
Első használatkor kicsit furcsa volt a Batistehoz képest, de aztán megszerettem, hogy nem lesz tőle fehér a hajam. Elég jól teszi a dolgát, akár 2 nappal is tolható vele a hajmosás. Kicsit olyan kemény lesz töke a hajam, de igazából ez igaz minden szárazsamponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

vivii95

2018. február 16.

Imádom az Aussie termékeket, ebben csalódnom kellett.. Olyan fullasztó az illata, hogy az összes ablak is kevés ahhoz, hogy úgy érezd, hogy nem fulladsz meg. Az illata jobban hajaz egy öreg néni megromlott kölniére, nem hozza a megszokott Aussie csodát. De összességében próbál teljesíteni, bár az én szőke hajamon is hagy nyomokat, látszik, hogy valami kencével akartam helyrehozni a hajmosás elhalasztását. Kb fél napot lehet vele eltolni, de akkor is pl. csak fonott hajjal, talán akkor nem annyira feltűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szinda

2017. szeptember 29.

Tökéletesen alkalmas arra, hogy egy nappal elhalasszam a hajmosást. Mivel szőkés a hajam,így nem is látszik meg szinte (már amennyi egyáltalán meglátszana). Nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

bluehairdontcare

2017. április 22.

Nagyon kellemes az illata, ezért szeretem használni, de csakis olyankor, hogyha utána összegumizom a hajamat. Tényleg szebb lesz tőle meg nem néz ki annyira "mosatlannak", de ahogy már előttem is említették, eléggé összergasztja a hajat, úgyhogy kiengedni ilyenkor nemigen tudom. Azért nem rossz, de főleg az illata fogott meg,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

LauraDorina

2017. április 8.

Hasonlítani a lee staffordhoz tudom. Könnyebben kezelhető, viszont lee teljesen friss hatást ad, ez meg kicsit összetapasztja a hajamat, mintha hajlakkozva lenne. Viszont még mindig jobb, mintha 2 naponta mosnék hajat. Vállalhatót csinál a vállalhatatlanból. Olcsóbb, mint a lee és ezért nekem egyszinten van. A kettőt kéne összegyúrni a tökéletesért számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

Avalionia

2016. december 31.

Nem tudom mi történhetett, mert az első flakon még relatíve szépen teljesített, de amit kis idő elteltével, másodjára vettem, borzasztó. A legrosszabb szárazsampon, amihez eddig szerencsém volt, A haj ragacsos lesz tőle, összetapad, nehéz kifésülni. Sokat kell belőle fújni ahhoz, hogy működjön, így viszont vattacukor hatású a haj használat után. A szaga nekem túl erős. Egyetlen pozitívum, hogy tovább tart, mint a kedvenc Batiste-om, ami viszont a fenti tulajdonságok ismeretében inkább átok, mint áldás. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

timi02

2016. október 31.

Gyorsan zsírosodó hajam van, ezért gyakran használok szárazsampont. Ugyanúgy szeretem, mint a Batiste-ot:) Kellemes az illata,tartós a hatása, nem hagy foltot a hajon, nagyon elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Szofi

2016. október 22.

Számomra most ő a No. 1. Kevesebb kell belőle, mint a Batiste-ból, a hatása is tartósabb, a végeredmény pedig ugyanolyan szép, igaz, nem marad annyira könnyű utána a hajam, de nem annyira vészes, és az előnyök is kompenzálják. Szerintem tovább is elég, mint az előbb említett konkurens termék, annak ellenére, hogy kevesebb van a flakonban. Én az illatát is imádom, nagyon kis kellemes barack.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

szllxsiv

2016. szeptember 11.

A nagy "aussie" láz miatt döntöttem emellett a száraz sampon mellett. Egyébként tök jó kis száraz sampon, de nagyon hamar elfogy. Sokat kell használni belőle, hogy úgy igazán látszódjon a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Nancika

2016. szeptember 6.

Korábban egyszerűen hintőport használtam szárazsampon gyanánt, ami tökéletesen műköüdött (ennél jobban), de nagyon szárította a hajam, úgyhogy arra jutottam, hogy akkor elkezdek inkább ilyet használni. Nekem abszolút bevállt, könnyű használni, kezelni, nem hagy tipikus szárazsampon nyomot/hintőpor nyomot, nem kellemetlen utána hajmosáskor kiszedni. Csak a fránya lelkiismeret, hogy nem cruelty free termék... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane