aussie

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ska087, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon normál és zsíros hajra, ausztrál jojobaolajjal. Azonnal tisztább és frissebb érzetű hajat eredményez.

500 Ft - aussie Miracle Dry Shampoo - Instant Clean
Ár: 500 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
cat123

2018. november 22.

Szerintem nem éri megvenni. Nem látványos a hatása, kicsit tapad és az illata is kissé zavaró

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 8.

Orrbaverően erős és ráadásul tartós, tömény virágillata van. Viszket tőle a fejbőröm. Egyébként a feladatát jól ellátja, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

ninarny

2018. március 26.

A Lee Stafford féle talán jobb (több volument ad, tisztább hatás), de ez se rossz! Foltot szintén nem hagy, a hajmosás egy nappal kitolható, de inkább csak összefogott hajnál - hacsak nem éppen csak a tövekre kell. Nem rossz, de nem is a legjobb. Ha csak kicsit zsíros az ember haja, arra való: nekem pl. a hajmosás utáni másnap jó a tövekre, ennél nagyobb csodát nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

llidia

2018. január 14.

Télen gyorsabban zsírosodik a hajam... hajmosást követő második napon már látszik..Ezzel a száraz samponnal viszont ki tudok még egy napot húzni,kibontott hajjal! Szóval teljesen elégedett vagyok a termékkel, meg tudja menteni a napokat, amikor nincs kedvem még hajat mosni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

ivor

2017. december 31.

Én ezzel elégedett vagyok, az illata kicsit vattacukor ugyan, de a cucc állaga tetszett, mert nem lesz púderes, fakón fényő a hajam tőle, és egy nappal símán kitolható vele a hajmosás. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 31.

PMJuci

2017. október 28.

Kis kiszerelésben vettem meg szerencsére, sajnos nekem nem vált be. Tényleg nincs púderes hatása, cserébe nálam semmilyen hatása nem volt, kizárólag a tömény illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Nussh

2017. október 13.

Az utazóbarát kiszerelése végezte a kosaramban kb. 2 hónappal ezelőtt. Görögországban végül nem, de itthon már többször használtam azóta, és teljesen elégedett vagyok. Sokadik szárazsamponom és eddig mindig a fojtogató illatukkal tudtak kikergetni a világból... Ennek is erős közvetlenül a használatakor, de nagyon hamar elillan, valamint semmilyen nyomot nem hagy a hajamon!!! Se púderes hatás, se bekeményedő hajlakk-effektus. Nyilván nem néz ki tőle teljesen frissen mosottnak, de az extrán zsírosodó hajamnak jól jön, hogy ki tudom tolni egy nappal tovább a mosást és végre nem feltűnősködök a rizsporos hajtövekkel :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate