aussie

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esztrrr, Módosítva: 2021. október 13.

Kategória:   Hajápolók

• Hajápoló olaj
  • Ausztrál makadámdióval és avokádóolajjal
  • PETA „cruelty free” tanúsítványával rendelkezik
  • Ápolja a töredezett hajvégeket
  • Megkönnyíti a kifésülést

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Esztrrr

2021. október 15.

Én ipari mennyiséggel használok belőle :D
Erős az illata, aminek örülök is meg nem is, mert finom illat, ugyanakkor jobb szeretem az illatanyag mentes termékeket.
Hajam szőkített, töve gyorsan zsírosodó, hossza száraz.
Alapvetően Olaplex termékeket használok, amelyek kifogyóban vannak, kíméletes költségvetés szempontjából vettem ezt meg, mert extra olaj/ápolás nélkül vállalhatatlanul száraz a hajvégem. Az Olaplex olajtól pl én ezt sokkal jobban szeretem.
Nedves hajba (tövére soha) is kenek 3-4 pumpányit (+ olaplex no.6), illetve szárítás után is ugyanez a mennyiség. Reggelre szép puha lesz a hajam, de van, hogy még 2-3 pumpányit újra eloszlatok a hajamon. Kb 10 perc alatt teljesen beszívja.

Összességében ár érték arányban nekem a legjobb hajolaj, ajánlom. A nagyon erős illat miatt csak 4 csillag, bár ez sokaknak biztosan inkább pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Én ipari mennyiséggel használok belőle :D
Hajam szőkített, töve gyorsan zsírosodó, hossza száraz.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil