aussie

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalsza04, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Samponok

Normál és zsíros hajra ajánlott. Ausztrál jojobamagolaj-kivonattal új élettel tölti meg a hajat.

6vilag

2019. május 30.

Nem tudtam megszeretni. Túl erős az illata, viselni pedig nem jó. Nincs meg a tisztaság érzetem, pedig valamennyire működik, enyhén zsíros hajat vállalhatóvá teszi, nyomot, foltot nem hagy. Nem porosat fúj a flakonból, hanem valami vizes állagú folyadékot, amitől fokozottabban az az érzésem, hogy koszos a hajam. Pedig tényleg szétválasztja az összetapadt hajszálakat, de koszos érzetet (nem látványt!) hagy maga után. A tudat győzött, nem bírom elviselni, idegesít, hogy koszos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

VivienCs22

2018. december 7.

Eddig még csak az utazós méretet vettem meg belőle, de azt már kétszer, így lehet megérdemel egy próbát a normál kiszereléssel. A dolgát jól végzi. Viszonylag sötét a hajam, így elsőre meglepett, hogy nem a megszokott fehér port fújja a hajamra, hanem egy áttetsző, könnyed állagú “folyadékot”. Ez plusz pont, mert utáltam, hogy minden szárazsampon után fél óráig dörzsölhettem a hajam, mire elmúlt a fehérség. Az illatával nekem nincs gondom, szerintem nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Alix

2018. november 7.

Klasszisokkal jobb,mint a fehér porfelhőt fújó Baptiste és társai.Nekem nagyon sötét a hajam,és ettől nem lesz matt.Igen,max 1-2 napig hosszabbítja meg az időt a következő hajmosásig,de hát mindegyik szárazsamponnak ez a funkciója,nem?Az illata nekem fel sem tűnt,pedig érzékeny az orrom.
Jó tartást ad a frizurának,nem lapul-de mondjuk nekem sűrű és erős a hajam,soha nincs ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

eszigeti

2018. május 30.

Véletlenül vettem meg, mert nem volt a jól megszokott és bevált Batiste, és gyorsan kellett valami életmentő. A szaga nem annyira brutál, de nem is lesz a kedvencem. Ami meglepett, hogy nem port fújt a hajamra, hanem víz alapút. Nem lett tőle fehér hajam azonnal, várni kellett míg megszárad, utána kissé fehéredett, megtöröltem és utána azért jobb lett a hajam mint nélküle, de csodákra azért nem képes. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

szalsza04

2018. február 7.

Nem vagyok vele megelégedve.
A többi szárazsamponnal ellentétben - amit eddig használtam - nem szárítja a hajat, hanem mintha vizes alappal rendelkezne: gyakorlatilag vizes lett a hajam töve amikor használtam, és ennek következtében később össze is állt külön tincsekbe a hajkoronám. Zsírosnak nem lesz zsíros a haj, viszont nagyon lapul. A tömény, szúrós szagot is meg kell említenem (bár én nem vagyok olyan kényes ezekre a szagokra), de párom meg akart fulladni amikor használtam. Illata számomra semleges, volt már rosszabb is, meg sokkal finomabb illatú szárazsampon is a kezemben.
2 csillag azért, mert zsírosodással viszonylag elbánt, de ígyis össze kellett fognom a hajam, mert nem éreztem jól magam akkor, amikor ki volt engedve (a lapulás, illetve az összeálló tincsek miatt is), mindezek mellett ezért az árért többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Nem vagyok vele megelégedve.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate