Australian Gold

Ár:   $13.99   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $13.99
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

Az Australian Gold Botanical SPF50 színezett arcápolója egyike azon kevés olajmentes, hipoallergén napvédő krémeknek, amelyek színárnyalattal rendelkeznek. Természetes és egzotikus összetevők használata révén hipoallergén, PABA-, parabén- és illatmentes.

Széles spektrumú védelemmel rendelkezik, UVA és UVB sugárzások ellen is védelmet nyújt. Enyhén színezett, tökéletesen illeszkedik a bőrhöz, javítja az arcszínt azáltal, hogy minimalizálja az egyenetlen bőrszínt és a finom vonalak megjelenését. Kakaduszilvát tartalmaz, ami egy antioxidánsban gazdag ausztrál gyümölcs, és nagyon magas a C-vitamin tartalma, így segít enyhíteni a nap által okozott károsodásokat és semlegesíteni a szabadgyököket.

Ár: leírásban , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata, v postán maradó

Kikixxx

2020. november 15.

Maga a TÖKÉLY! Ha jól számolom, ez életem nyolcadik fényvédője és az első, amivel maradéktalanul elégedett vagyok (előtte használtam LRP-t, Uriage-t, Ritualst, DM Babylove-ot, Holika holikát, Eucerint).

Nem irritálja a szememet, semmi bőrproblémát nem okoz, szép összetevős, az egészségre semmi ártalmas szemét nincs benne (amennyire ezt meg tudom ítélni). Mattít, amennyire kell, egységesít és a világos bőröm sokkal egészségesebbnek tűnik a kis színezettsége miatt. A szem alatti karikákat is fedi, szinte nem is kell korrektor (itt hozzáteszem, hogy az egyetlen apró kifogásom vele kapcsolatban, hogy az én világos, de sárga bőrömhöz nem 100%-ig idomul a rózsaszínes beütése és így kissé elüt a nyakamtól. De ez engem annyira nem zavar, illetve reménykedem hogy idővel talán előhozakodnak új árnyalatokkal).
Teszteltem aláhidratálva (Penaten ultra sensitiv) / hyaluronsavval (Beauty Glam) / hámlasztóval (TO Lactic) / antioxidáns szérummal (Niod) / azelainsavval (Facetheory) és ezek kombinációival is. Mindegyikkel hibátlanul működik, nagyobb adag felvitelekor is.
Alapozót nem használok, de a púder/pirosító/korrektor mind jól mutatnak rajta.
És végül: majdnem a PC wrinkle defensé-t vettem meg, de hál' Istennek még időben rátaláltam erre. Előbbit ugyan nem próbáltam még, de bízva az itteni véleményekben (ezúton is köszönöm Nektek, eddigi kommentelők!), gondoltam kipróbálom ezt, lévén hogy nagyon hasonlítanak csak ez jóval olcsóbb.
Egy szó mint száz: NAGYON AJÁNLOM! Azt hiszem, ajándéknak is kitűnő választás lesz. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Alapozót nem használok, de a púder/pirosító/korrektor mind jól mutatnak rajta.

Szpani

2020. július 23.

Valakinek van esetleg ötlete, hol kapható mostanság ?Kipróbáltam az új formulájával, medium színben, és tökéletes számomra.Most viszont sehol nem találok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

Loona

2020. július 15.

2018 őszén figyeltem fel erre a termékre (az itteni - akkor még csak - két vélemény keltette fel az érdeklődésemet), 2019 tavaszán próbáltam ki először, azóta viszont már a második tubust használom. Mivel sajnos a termék színe nekem önmagában nagyon sötét, kisebb arányban másik, színtelen fizikai fényvédőhöz keverve használom, így, mivel arcra való fényvédőhöz képest elég nagy adag van a tubusban, rengeteg ideig elég :)

A közönségkedvenc Paula's Choice Resist 30-as fényvédőjét cseréltem le rá, amit évek óta elégedetten használtam és nem terveztem lecserélni (kivéve ha olyan krémet találnék, ami színben passzol az arcbőrömhöz, és így a jelenlegi két krémemet együtt kiváltaná), de aztán egyszer csak szembe jött ez: nagyobb kiszerelés olcsóbban, 50-es faktor 30-as helyett, és mattításban többen is a Paulához hasonlítják? Nem tudtam elmenni mellette...

Jelentem, nálam is sikeresen letaszította a Paulát a trónról. Gyakorlatilag a nehezebb beszerezhetősége az egyetlen negatívuma ahhoz képest. Ez a krém úgy tudja hozni a Paulától megszokott mértékű mattítást, hogy nem jelentkezik az annál (megfelelő aláhidratálás hiányában) tapasztalt szárító, tépő érzés. A kezemen azért érzem használat után, hogy húzódik, de valahogy jobban eltalálták a határt (ezt meg egy kis kézkrém megoldja). Nekem szintén pozitívum, hogy míg a Paula inkább rózsaszínes árnyalatú, ez sárgásba hajlóbb - ami miatt az én sárgás tónusú bőrömhöz jobban passzol. Sűrűbb krém, (szerintem) emiatt könnyebb eldolgozni úgy, hogy ne legyen csíkos, ezért rövidebb ideig kell kenegetnem a fejem, rövidebb idő alatt elkészülök/mehetek tovább a korrektorozásra. Szerintem a fedése is erősebb, ami jó pont, ha valakinek passzol az arcszínéhez és önmagában használná. Pattanást, komedót nem okoz, nem ül bele a pórusokba. Nincs erős illata, ami pedig van, az az én orrom számára semleges, nem zavaró. Az ígért védelmet (megfelelő mennyiséget használva), megadja, én továbbra is hámlasztózok, retinolozok nyáron is, és még sosem "történt baleset". Megy az öt csillag :) Csak be ne szüntessék...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Vicus

2020. július 2.

Fényvédő kategóriában ennél zseniálisabb termékkel még nem találkoztam, pedig próbáltam néhány koreai terméket is. Kifejezetten fizikai fényvédőt kerestem, ezért esett részben erre a választásom. Nagyon szilikonos, sűrűbb krémről van szó, de mégis jól kenhető, egyáltalán nem lesz foltos az eredmény. Nem szárad túl gyorsan, de később mégis bemattul, mintha kicsit szárítana is, de nekem kombinált bőröm van és jól aláhidratálok. Az újrakenése sem problémás, nem lesz foltos, nem kukacosodik stb. Szépen egységesíti az arcbőrt, de nagyon enyhe a fedése. Hatalmas pozitívum még továbbá, hogy foltmentesen kopik. Amikor én vettem, csak egy színben volt kapható (original), ami nekem most nyáron kicsit világos, de lepúderezem, majd egy kis bronzosítóval megspékelve tökéletes a végeredmény. Később lett belőle medium és dark árnyalat is. A hozzáadott antioxidáns-, és vitamintartalom már csak hab a tortán. Tekerős kupak nem az igazi, pattintósat jobban kedvelem, de előbbi meg jobban zár, szóval jobb is így. Kiszerelése miatt (88 ml) ár-érték arányban is csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

opal

2020. május 30.

Második tubusnál járok, és még mindig szeretem. Az ára ásványifényvédhőkhöz képest verhetetlen. Engem picit szárít, úgyhogy én aláhidratálok. A színe nekem teljesen igazodik a bőrszínemhez, a fedése egy bb krémhez hasnló. Nagyon szépen mattít, de a nap végéig ez a hatása nem marad meg. Ami miatt mégis a kék PCt szeretem jobban, h nekem nem működik együtt se korrektorral se alapozóval. Amint megszárad hagy egy minimális púderes réteget, és akármelyik korrektorral/ alapozóval (maybelline/catrice/loreal/essence) próbálkoztam nem tudtam úgy felvinni, h szép legyen. Úgyhogy én akkor szoktam használni, amikor nincs éppen semmi komolyabb elfedni való az arcomon. Ha van, akkor pedig marad a a kék pc. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. március 30.

Most, hogy már két hete otthonról dolgozom a vírushelyzet miatt, egyáltalán nem sminkelek, így legalább a bőröm fellélegzik. Arcápolókkal viszont rendesen kényeztetem magam. Ha mégis kimozdulok, legalább az erkélyre vagy egy kisebb sétára a környéken, ezt a fényvédőt használom. Sokaktól hallom, hogy mennyire jó, ezért - a nehéz beszerezhetőség ellenére - adok neki egy esélyt. Szépek az összetevői, illatmentes, kémiai fényvédő sincs benne, ezek számomra nagyon fontosak. Alapos aláhidratálással használom. Számomra a színe túl világos, bár én magam is világosbőrű vagyok, de nem ennyire. Emiatt egyáltalán nem látom magamon a színezettségét, sőt, mintha - bár nem fehér réteget hagy - inkább világosabb lenne az arcom tőle, mint valójában, ennek nem örülök, mert így elüt a testem színétől. Mattít, de nem húzódóan, viszont emiatt a vonalakat kissé kiemeli, a bőr egyenetlenségét (tág pórusok), petyhüdtségét szintén. Rezignáltan megállapítom, hogy ez a termék sem az én korosztályomat célozza. Pozitív, hogy kellemes viselni, a nap folyamán sem húzódik a bőröm, nem csillog át, nincs irritáció, pirosodás. Viszont nem vagyok 100%-osan biztos ebben az 50 faktorban. Az erkélyen üldögélve a tavasz első napsugarai bizony eléggé szúrósan égették az arcom, és bár 10 perc alatt nem égtem le, de nem vagyok biztos benne, hogy nyáron megbízhatóan fog védeni. Kb. ötforintosnyi mennyiséget használok belőle egy alkalommal, de lehet, hogy sokkal többet kell, az viszont már nem lesz komfortos sem a színe, sem a mattsága miatt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 30.

natulcien

2019. november 8.

Elhasználtam egy tubussal 3 hónapa alatt a nyári hónapokban. Tökéletes ez a fényvédő. Először is szerintem nagyon jó ára van, 90 ml 9-10.000-ért szuper. Az INCI kifogástalan. Színezett, a színe pedig olyan szép, legalábbis hozzám annyira passzol, hogy nyáron csak magában használtam mert annyira jól mutatott. Természetes a finishe, vagy mintha még egy kicsit mattítana is, na de csak pont annyira, hogy ne csillogjon a fejem. Fantasztikus, egészséges bőrképet eredményez. Nem szárít, és jó hatással van a bőrömre, én abszolút úgy éltem meg, mint egy tápláló, hidratáló legfelső réteget a bőrömön. A kiszerelés praktikus, a használata higiénikus és egyszerű, ráadásul az utolsó cseppet is ki lehet nyerni belőle. Sok fizikai fényvédőt próbáltam, koreaiakat, Drunk Elephant sima és színezett verzióját, a legtöbbet a patikából, és ez a krém verhetetlen. Most rendeltem meg 2 tubussal. Az egyetlen hátránya, hogy elég nehéz beszerezni, de most akciós itt: https://beautyonline.hu/arcnaptejek/6710-naptej-arcra-botanical-australian-gold-spf-50-89-ml-0054402720042.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Natalie

2019. június 30.

Eddig ez visz nálunk mindent. Este lemosáskor olyan érzésem van,mintha még szépített is volna a bőrömön a védelem mellett. Anno a Clinique CC krémnél volt még ilyen érzésem,de változott sajna a bőröm azóta. A színe és a "fedése" elhanyagolható az én nézetemben,ha megyek itthonról alap az alapozó,de a természetes hatásra,látványra törekszem akkor is. Tökéletes védelmet nyújt,nem folyik le az arcomról,nem irritál.Az alapozóimmal sem veszik össze,de tény,h erre teszek még egy nagyon vékony réteg primert ha festek,mert a tágabb pórusokba ül különben az alapozóm. A gyerekeimre is ezt kentem többször,ami fura lesz,ugyanis fiúk. Fociznak,világos bőrüek rengeteg anyajeggyel,anyukájuk mániákusan védi őket a naptól egész pici koruk óta. Testre évek óta Bioderma megy,nyakra és fülekre a Vichy spray,azzal minden hajlat stb befújható gyorsan. Arcukra is beváltak,de nem meccsen,mert a szemükbe folyva bizony csípnek. A fizikai kencék eddig fehérre festették őket. Ez nagyon bevált. Nem látni az arcukon,h színezett,viszont nyakra nem jó nekik,mert a mezüket megfogja,és ha világos akkor látszik. Nálunk csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

creammaniac

2019. június 10.

Tavaly próbáltam ki először, egész nyáron használtam, mivel világos bőröm van. Tengerparton is megállta a helyét, nem égett le az arcom.

A színe nekem jó, egy picit szürkés árnyalatú, felkenéskor azért el kell találni a mennyiséget, ha túlzásba estem, nekem ragadt a bőröm. Extra világos bőrűeknek szerintem sötét lehet.

Hétköznapokon korrektorral + pirosítóval/bronzosítóval egészítem ki és kész is az arcsminkem. A bőröm bírja, nem pattog ki tőle.

Hátránya a nehéz beszerezhetősége, érdemes külföldi út alkalmával lecsapni rá, hozzám már úton van a 2. tubus. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Bagette

2019. május 6.

Egyik Holy Grail fényvédőm egyértelműen :) Kombinált, foltokban zíros bőrömön elég undin tud kinézni a fizikai fényvédő egy idő után, de ez nem szárítja túl az arcom és a kritikus pontokon nagyon jól mattít. Azért érdemes alaposan aláhidratálni, nekem pl főleg szem alatti területen, enélkül hajlamos picit szárítani. Enyhe fedése van, nem szükséges fölé alapozó/bb krém, ha csak kisebb bőrhibái vannak az embernek. Felkenés után kb 15 perccel teljesen mattra szárad, hasonló a finishe a PC kékjéhez, amit az előző véleményező is említett. Pauláéból elhasználtam 2 tubust, de egyrészt az ára miatt, másrészt amiatt, hogy nekem túl sötét volt, kerestem más alternatívát. Az ára egyértelműen kedvezőbb (bár a beszerzése kicsit macerásabb) és a színe sem világosabb A PC kékjéhez képest, de ezt legalább tudom világosítani a majdnem megegyező INCIjű színezetlen társával (Botanical mineral lotion spf 50). PC-ből nincs hasonló INCI-s nem színezett, és nem akartam a totál különböző formulákat kutyulgatni. Ha valakinek nem nagyon világos a bőre és inkább barackos árnylata van (nekem sajnos inkább sárgás) tökéletes lehet a színe is.
A lényeg, hogy csak ajánlani tudom, szép összetevős, jó árú és többféle bőrtípuson is szépen mutató színezett fényvédő elég ritka madár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0