Australian Gold

Ár:   $13.99   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $13.99
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: HelloSkin, 9990 Ft

Az Australian Gold Botanical SPF50 színezett arcápolója egyike azon kevés olajmentes, hipoallergén napvédő krémeknek, amelyek színárnyalattal rendelkeznek. Természetes és egzotikus összetevők használata révén hipoallergén, PABA-, parabén- és illatmentes.

Széles spektrumú védelemmel rendelkezik, UVA és UVB sugárzások ellen is védelmet nyújt. Enyhén színezett, tökéletesen illeszkedik a bőrhöz, javítja az arcszínt azáltal, hogy minimalizálja az egyenetlen bőrszínt és a finom vonalak megjelenését. Kakaduszilvát tartalmaz, ami egy antioxidánsban gazdag ausztrál gyümölcs, és nagyon magas a C-vitamin tartalma, így segít enyhíteni a nap által okozott károsodásokat és semlegesíteni a szabadgyököket.

Ár: 9990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

szucsnikky

2022. április 26.

Nagyon szuper kis krém, ár-érték arányban is verhetetlen. Egységes bőrképet ad matt finish-el, jó érzés használni. Egy problémám van csak vele, a legvilágosabb változata is sötét az én bőrömhöz képest, szóval le kell vonnom egy csillagot, amiért nem gondolnak a tényleg világos bőrű emberekre.
Ami pozitívum, hogy ez alá el tudom használni a PC Calm fényvédőjét (ami nekem borzasztóan csúnya fehér, zsíros réteget hagyott az arcomon), és legalább nem kell kidobnom, mert a kettő "kiegyenlíti" egymást. Viszont magában nem tudom használni. Más alternatíva után fogok nézni, ha elfogy, viszont ha nem találok jobbat, akkor keresek valami olcsóbb fizikai, fehér réteget hagyó fényvédőt alá, és akkor úgy végülis tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

natulcien

2022. április 24.

Elhasználtam egy tubussal 3 hónapa alatt a nyári hónapokban. Tökéletes ez a fényvédő. Először is szerintem nagyon jó ára van, 90 ml 9-10.000-ért szuper. Az INCI kifogástalan. Színezett, a színe pedig olyan szép, legalábbis hozzám annyira passzol, hogy nyáron csak magában használtam mert annyira jól mutatott. Természetes a finishe, vagy mintha még egy kicsit mattítana is, na de csak pont annyira, hogy ne csillogjon a fejem. Fantasztikus, egészséges bőrképet eredményez. Nem szárít, és jó hatással van a bőrömre, én abszolút úgy éltem meg, mint egy tápláló, hidratáló legfelső réteget a bőrömön. A kiszerelés praktikus, a használata higiénikus és egyszerű, ráadásul az utolsó cseppet is ki lehet nyerni belőle. Sok fizikai fényvédőt próbáltam, koreaiakat, Drunk Elephant sima és színezett verzióját, a legtöbbet a patikából, és ez a krém verhetetlen. Most rendeltem meg 2 tubussal. Az egyetlen hátránya, hogy elég nehéz beszerezni, de most akciós itt: https://beautyonline.hu/arcnaptejek/6710-naptej-arcra-botanical-australian-gold-spf-50-89-ml-0054402720042.html
2019 november 08.

Frissítés: folyamatosan használom, szerelem változatlan. A tökéletes fényvédő és már itthon is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

2019 november 08.

viragnyelven

2022. április 9.

3 tubus után: nyári fényvedőm. Télen Paula Wrinkle defense (több benne a jóság, kicsit kellemesebb viselet, nem oxidalodik annyira). A finishe nekem bajnok, inkább dewy, amit imádok (főleg nyáron, mikor a mattsag szerintem kifejezetten egészségtelennek hat). Nem nagyon jön le. Basic kence, de pont elég, ár-értek arányban főleg meggyőző. Az, hogy mennyire kényelmes vagy sem, szerintem nagyban függ attól, mit kenunk alá. Ha kicsit szárazabb a bőröm, a levegő, stb, szeretem alá a G&G C-glowt, ha zsírosabb vagyok, akkor szinten G&G A-pad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

bogyo23

2022. március 22.

Számomra szuper fényvédő, nem okozott bőr problémát, nem irritál.
Jó állaga van, könnyű szépen eloszlatni és az "illata" sem zavaró. Remekül lehet rá sminkelni is, nem kukacosodik.
Tökéletes fedést nem biztosít, ez nem alapozó, de nekem pont ez tetszik benne, hogy véd, kicsit egységesít, de azért nem maszk hatású.
Picit szárít, de ha hidratáló után használom, akkor ez egyáltalán nem érezhető.
Kombinált, T vonalban zsírosabb bőröm van, így számomra nem teljesen matt a finish-e, de egy pici púderrel ez megoldódik, ha ez esetleg zavarna.
Szerintem érdemes egy próbát tenni vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

Számomra szuper fényvédő, nem okozott bőr problémát, nem irritál.
Picit szárít, de ha hidratáló után használom, akkor ez egyáltalán nem érezhető.
Szerintem érdemes egy próbát tenni vele. :)

tzrn7u67

2021. november 25.

Nagyon szuper fényvédő, szép finish-el. Szépen el lehet kenni, jó vele dolgozni, matt eredményt és jó védelmet biztosít. Nem szárítja az arcom, jól működik más termékekkel együtt. Egyedül ami nem tetszik benne, az az oxidáció. Mikor felkenem a legvilágosabb árnyalatot hihetetlenül szép bőrképet ad, ami remekül passzol az arcszínemhez, viszont az oxidáció következtében, kb. 2 órával később sötétebb és sárgább lesz. Ha nem változna semmit a színe azt mondanám, hogy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Atena

2021. október 31.

Nagyon szeretem, hezitáltam, hogy megéri a €24,de muszáj volt vegyek valamit,mert a kémiai fényvédő irritálja a szemem, de ez az a fényvédő amit kerestem,már meg is rendeltem a második tubust.
-Nagyon szeretem a finisht, olyan szép lesz az arcom, a legvilágosabb van meg és az én bőröm annyira világos, hogy kicsit féltem, de végül jó lett.
Szeretem, hogy nem lesz maszkos hatása, pedig ugyebár többet kell használni belőle,én más sminket nem használok, ha nem felejtem el kicsi púdert használok.
Jól alá hidratálók, nem szárítja a bőröm, kicsit száraz a bőröm és dehidratált, de szerencsére nem okoz semmi gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

minimancs

2021. szeptember 16.

UPDATE: most fogy el az első tubus és továbbra is imádom. 5 hónapig elég volt.
Tipp: ha úgy érzed kifogyott, akkor vágd ketté keresztbe a tubust, még legalább két heti adagot ki tudsz nyerni belőle. Mivel eléggé sűrű, ezért a végét már nem lehet másképp kiimádkozni.

Lassan elhasználom az első tubusomat, és nagyon elégedett vagyok vele. Eléggé szilikonos, ez tény, ezért még vadászom majd tovább, de amíg nem találok jobbat addig ez marad. Nem szárítja a bőrömet, nem kukacosodik, nem látszik az arcon, jól véd, kényelmes viselet. Szebbé teszi a bőrképet, nem okoz pattanásokat, beszerzése nehézkes az tény. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

UPDATE: most fogy el az első tubus és továbbra is imádom. 5 hónapig elég volt.

limonade

2021. július 31.

Kombinált bőrre szerintem az egyik legjobb fényvédő, mattít de nem szárít és szuper tartós. Fair-light árnyalatot használom, ami tökéletesen passzol az arcszínemhez, ez a legvilágosabb árnyalat de bátran ajánlom sötétebb arctónusra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

pancsolos84

2021. július 27.

Vitiligos bőrre használjuk a legérzékenyebb pontra, a szemkörnyékre. Kiválóan teljesít, nem sül meg az a rész. Szépen tart, nem szárít. Én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Alsace

2021. július 27.

Ó jaj, egy majdnem szerelem fényvédő. Glóriától kaptam egy bontottat kipróbálni, ezúton is nagyon köszönöm neki!

Amikor felkentem, odáig voltam érte! Úgy tűnt a light éppen megfelelő lesz, csodásan matt, lehet rá sminkelni és a legnagyobb melegben sem olvadt le rólam. Aztán megláttam, mennyire oxidálódik... extrán nyomni kell rá valami világosító púdert és úgy is csak elmegy és csak kicsit nézek ki úgy, mint aki nem tudja milyen alapozó árnyalat való neki.

A másik fekete leves, hogy iszonyúan szárít. Itt olvastam vagy a fórumon (?) érdemes durván aláhidratálni. Olaj bázisú C vitamin szérum után egy jó nagy adag krémezés után kenem már csak fel, így rendben van.
Elhasználom, mert imádom, hogy rám köt mint a beton, egész nap megmarad a smink, csak ez a fránya szín dolog...
Rettentő hálás vagyok, hogy ingyen kipróbálhattam, mert számomra nem érne megy 10 rugót.
Akinek nem hullafehér a bőre és nincsenek száraz részei, igazi kincs lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Akinek nem hullafehér a bőre és nincsenek száraz részei, igazi kincs lehet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0