Australian Gold

Ár:   $13.99   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $13.99
Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

Az Australian Gold Botanical SPF50 színezett arcápolója egyike azon kevés olajmentes, hipoallergén napvédő krémeknek, amelyek színárnyalattal rendelkeznek. Természetes és egzotikus összetevők használata révén hipoallergén, PABA-, parabén- és illatmentes.

Széles spektrumú védelemmel rendelkezik, UVA és UVB sugárzások ellen is védelmet nyújt. Enyhén színezett, tökéletesen illeszkedik a bőrhöz, javítja az arcszínt azáltal, hogy minimalizálja az egyenetlen bőrszínt és a finom vonalak megjelenését. Kakaduszilvát tartalmaz, ami egy antioxidánsban gazdag ausztrál gyümölcs, és nagyon magas a C-vitamin tartalma, így segít enyhíteni a nap által okozott károsodásokat és semlegesíteni a szabadgyököket.

natulcien

2019. november 8.

Elhasználtam egy tubussal 3 hónapa alatt a nyári hónapokban. Tökéletes ez a fényvédő. Először is szerintem nagyon jó ára van, 90 ml 9-10.000-ért szuper. Az INCI kifogástalan. Színezett, a színe pedig olyan szép, legalábbis hozzám annyira passzol, hogy nyáron csak magában használtam mert annyira jól mutatott. Természetes a finishe, vagy mintha még egy kicsit mattítana is, na de csak pont annyira, hogy ne csillogjon a fejem. Fantasztikus, egészséges bőrképet eredményez. Nem szárít, és jó hatással van a bőrömre, én abszolút úgy éltem meg, mint egy tápláló, hidratáló legfelső réteget a bőrömön. A kiszerelés praktikus, a használata higiénikus és egyszerű, ráadásul az utolsó cseppet is ki lehet nyerni belőle. Sok fizikai fényvédőt próbáltam, koreaiakat, Drunk Elephant sima és színezett verzióját, a legtöbbet a patikából, és ez a krém verhetetlen. Most rendeltem meg 2 tubussal. Az egyetlen hátránya, hogy elég nehéz beszerezni, de most akciós itt: https://beautyonline.hu/arcnaptejek/6710-naptej-arcra-botanical-australian-gold-spf-50-89-ml-0054402720042.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Natalie

2019. június 30.

Eddig ez visz nálunk mindent. Este lemosáskor olyan érzésem van,mintha még szépített is volna a bőrömön a védelem mellett. Anno a Clinique CC krémnél volt még ilyen érzésem,de változott sajna a bőröm azóta. A színe és a "fedése" elhanyagolható az én nézetemben,ha megyek itthonról alap az alapozó,de a természetes hatásra,látványra törekszem akkor is. Tökéletes védelmet nyújt,nem folyik le az arcomról,nem irritál.Az alapozóimmal sem veszik össze,de tény,h erre teszek még egy nagyon vékony réteg primert ha festek,mert a tágabb pórusokba ül különben az alapozóm. A gyerekeimre is ezt kentem többször,ami fura lesz,ugyanis fiúk. Fociznak,világos bőrüek rengeteg anyajeggyel,anyukájuk mániákusan védi őket a naptól egész pici koruk óta. Testre évek óta Bioderma megy,nyakra és fülekre a Vichy spray,azzal minden hajlat stb befújható gyorsan. Arcukra is beváltak,de nem meccsen,mert a szemükbe folyva bizony csípnek. A fizikai kencék eddig fehérre festették őket. Ez nagyon bevált. Nem látni az arcukon,h színezett,viszont nyakra nem jó nekik,mert a mezüket megfogja,és ha világos akkor látszik. Nálunk csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

creammaniac

2019. június 10.

Tavaly próbáltam ki először, egész nyáron használtam, mivel világos bőröm van. Tengerparton is megállta a helyét, nem égett le az arcom.

A színe nekem jó, egy picit szürkés árnyalatú, felkenéskor azért el kell találni a mennyiséget, ha túlzásba estem, nekem ragadt a bőröm. Extra világos bőrűeknek szerintem sötét lehet.

Hétköznapokon korrektorral + pirosítóval/bronzosítóval egészítem ki és kész is az arcsminkem. A bőröm bírja, nem pattog ki tőle.

Hátránya a nehéz beszerezhetősége, érdemes külföldi út alkalmával lecsapni rá, hozzám már úton van a 2. tubus. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Bagette

2019. május 6.

Egyik Holy Grail fényvédőm egyértelműen :) Kombinált, foltokban zíros bőrömön elég undin tud kinézni a fizikai fényvédő egy idő után, de ez nem szárítja túl az arcom és a kritikus pontokon nagyon jól mattít. Azért érdemes alaposan aláhidratálni, nekem pl főleg szem alatti területen, enélkül hajlamos picit szárítani. Enyhe fedése van, nem szükséges fölé alapozó/bb krém, ha csak kisebb bőrhibái vannak az embernek. Felkenés után kb 15 perccel teljesen mattra szárad, hasonló a finishe a PC kékjéhez, amit az előző véleményező is említett. Pauláéból elhasználtam 2 tubust, de egyrészt az ára miatt, másrészt amiatt, hogy nekem túl sötét volt, kerestem más alternatívát. Az ára egyértelműen kedvezőbb (bár a beszerzése kicsit macerásabb) és a színe sem világosabb A PC kékjéhez képest, de ezt legalább tudom világosítani a majdnem megegyező INCIjű színezetlen társával (Botanical mineral lotion spf 50). PC-ből nincs hasonló INCI-s nem színezett, és nem akartam a totál különböző formulákat kutyulgatni. Ha valakinek nem nagyon világos a bőre és inkább barackos árnylata van (nekem sajnos inkább sárgás) tökéletes lehet a színe is.
A lényeg, hogy csak ajánlani tudom, szép összetevős, jó árú és többféle bőrtípuson is szépen mutató színezett fényvédő elég ritka madár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

PAncsi79

2018. szeptember 21.

Először is azzal kezdeném, hogy négyszer használtam, mivel whitemerci jóvoltából kaptam egy kis mintát, hogy kipróbálhassam és vele ellentétben nekem nagyon bejött a termék, egy hajszálnyival meg is előzi az eddigi abszolút favoritot, a PC kék fényvédőjét (bár tény, hogy azt évek óta használom, ezt csak párszor)
Minden megvan ebben a termékben, amit egy arcra való fényvédőben keresek:
kizárólag fizikai fényvédőt tartalmaz (az arcom sem túlzottan, de leginkább a szemem nem bírja a kémiai fényvédőket),
színezett, mert a nem színezettek az én bőrszínemen igenis fehér fátylat hagynak maguk után (ami szerintem borzalmasan néz ki az én rózsaszínes árnyalatomon)
nincs benne illatanyag (semmi szükségem rá, nem kenek semmi illatos terméket az arcomra)
nincs benne szárító alkohol (nagyon bántja a bőröm, a szemem marja - márpedig a fényvédőt a szememre is kenném)
mattra száradó állaga van.

Első alkalommal nagyon óvatosan jártam el, mivel tartotta tőle, hogy az én bőröm is húzódni fog alatta, így alaposan aláhidratáltam: 1 réteg mist után kétféle vizes szérum (mondjuk ez nálam mindennapos), majd a szokásos hidratálókrémet kivételesen két rétegben vittem fel, majd a fényvédőre kent sminket fixáltam termálvizes spray-vel - így semmi gondom nem volt a munkanapomon, egyáltalán nem húzódott a bőröm.
Ugyanilyen jól működött egy réteg hidratálókrémmel is a dolog, szerencsére egyszer sem éreztem húzódást. Ez számomra is meglepő, mert alapvetően nem szereti a bőröm azokat a termékeket, amelyeknél a szilikon az első összetevő és utána a víz, de az aláhidratálás miatt tökéletesen működik - anélkül valószínűleg én is "megőrülnék" alatta ...
Az állaga szerintem szuper, a színe szerintem megegyezik a bőröm színével, a felvitel után nem is látszik cseppet sem a bőrömön, nagyon kellemes viselet akár önmagában is, ha nem sminkel az ember (gondolom a szilikon miatt).
És amiért jobban tetszik a PC fényvédőjénél, az pedig az, hogy nyárra mégiscsak jobb az 50-es faktor (oké, tudom, hogy nem szűr ki olyan nagyon sokkal több sugarat, de akkor is).
Már csak az a kérdés, hogy tudok beszerezni belőle egy teljes kiszerelést :D

Update:
Megrendeltem nagy kiszerelésben, most már kb 1,5 hónapja használom és továbbra is nagy a szerelem. Nálam egyértelműen letaszította a trónról a PC kék fényvédőjét (remélem télen is ennyire fogom szeretni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Minden megvan ebben a termékben, amit egy arcra való fényvédőben keresek:
mattra száradó állaga van.

Már csak az a kérdés, hogy tudok beszerezni belőle egy teljes kiszerelést :D

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Squalane eo 1 0