Authentic Beauty Concept

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. június 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Aeroszolos, biológiai erjesztésű rizskeményítővel készült púderspray az újraformázható textúrákért. Az All hair types - minden hajtípusra termékek mindegyikének ugyanaz a tiszta és lágy, púderes illata van. Tiszta, friss és elegáns, nőies, virágillatú termék, mely egy nagy csokor fehér bazsarózsa frissen vágott levelek illatát ötvözi, ragyogó rózsa- és fréziabimbók illatával és púderes ibolyaillattal, krémes pézsma- és puha, fás háttérrel. Felfrissíti a haj stílusát, előkészíti a frissen mosott hajat, styling kontrollt és formázhatóságot biztosít.

Szilikonoktól és parabénektől mentes.

2500 Ft: ÚJ! Authentic Beauty Concept Dry Shampoo Textúrázó Szárazsampon
Ár: 2500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

Nomchy

2020. december 15.

Beuty boxból volt két darabom is, az elsőt próbáltam, a másodikat már továbbadtam.
Számomra óriási csalódás ez a sampon, akár az egész flakont magamra fújhattam volna, de akkor sem hatott volna megfelelően (költői túlzás). Elnehezítette a hajam, de a zsírosságon nem igazán javított. Szeretek néha a harmadik napon szárazsamponozni, hogy kitoljam a hajmosást és van is erre tökéletes samponom, ami ennek a töredékébe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Bb.Sophie

2020. október 26.

Ritkán használok szárazsampont, de nagyon örülök, hogy erre rátaláltam!! Finom, visszafogott illata van, a palack egyenletesen és finoman szórja a terméket, nem lesz tőle "hintőporos" a hajam. Éppen csak pár mozdulattal el kell dolgozni és már látszik is a hatása. Nagyon szeretem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride