Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. január 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciálisan a pattanásos bőrre lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít és eltávolít minden sminket az arcról és a szem környékéről. Matt bőrt eredményez.

Brock-baba

2014. július 26.

Nekem szintén egy patikában ajánlotta a gyógyszerész ezt az arctisztítót. Gondoltam, hogy egy próbát mindenféleképpen megér. Elég jó véleményeket olvastam az Avene termékekről, ezért döntöttem úgy, hogy beruházom rá. Rossz döntés volt.... :( Valóban jól tisztít, nem szárítja az én érzékeny bőrömet sem, viszont a használata után olyan vörösen égő az arcom, hogy az valami borzalom! A hatást csak fokozza, hogy bármilyen krémmel hidratálok utána, pár órán belül annyira fénylik az arcom, mint egy diszkógömb. Ennyi pénzért egy kicsit többet vártam ettől a terméktől, pláné azok után, ami rá volt írva!

Update: Pár napja újra kísérletezem vele, hogy ha már megvettem, ne kerüljön a szemétbe, és úgy néz ki, hogy talán sikerült "ráéreznem" a használatára.:) Csak egészen kicsi kell belőle, mert ha többet teszünk nem habzik elég jól, és le sem lehet mosni megfelelően. Most ebben az extrém melegben egészen jól tisztít, és valóban, mintha mattabb lenne a bőröm a használata után. Nem mindegy viszont, hogy milyen krémet kenünk utána. Érdemesebb egy kicsit "testesebb" hidratálót, így nem szárítja ki a bőrt. Mintha egy kicsit csökkentené a pattanások méretét, pirosságát... További tesztelésnek vetem alá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

Anda

2014. május 10.

a gyógyszerész ajánlotta, megvettem és már az elsö használatnál olyan viszketést, égést tapasztaltam, hogy… elváltak utjaink, helyette másik francia terméket használok sokkal de sokkal jobbat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

Arianna

2014. április 15.

Amikor pattanásos a bőröm, akkor csak este lemosom vele az arcomat és reggele el is tűnik. Nem szárítja a bőrt, mint más termékek. Még hidratáló krémet szoktam utána felkenni és azzal tökéletes. Mivel pár éve nem használok sminket, így nem tudom megítélni, hogy mennyire mossa le jól a sminket. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Hidratálók: Butylene Glycol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.