Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: muffin93, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. január 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gazdag, krémes formulájú termék, amely intenzív hidratálást igér, és megőrzi a bőr természetes védőrétegét. Száraz és nagyon száraz bőrre ajánlott.

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Ennél jobb cold cream szerintem nincs a piacon. Ez egy zsíros védőkrém, se több, se kevesebb. Télen kézkrémnek használom, ha kimegyek a hidegbe, kesztyűhúzás előtt jól bekenem vele a kezem. És nem, nem marad sokáig zsíros a kezem, száraz bőrön gyorsabban szívódik be. Enélkül kirepedezne a bőr az ujjaimon a hidegtől és az ekcéma is belobbanna. Arcon, testen ekcémás, száraz foltokra is szuper, nem csíp, nyugtat, jó kiegészítője a bőrgyógyász által felírt kenőcseimnek. Ajakápolónak is bevált, tényleg egy univerzális alap csodaszer.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Suwun

2016. június 1.

Elég nehéz krém, lassan szívódik be, pedig nem kenek magamra sokat. A tubus kiszereléssek nem vagyok kibékülve, egy rossz érintéstől összenyomódik. Vannak helyzetek, amikor jól jön, főleg a kezemre használom, de nem hiszem, hogy újra beszerzem.

Suwun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

narancsvirág

2016. április 25.

Télen, főként síeléskor szoktam használni. Megelőzésnek is jó, és ha már kipirosodott, ég a a bőröm, akkor is megnyugtatja, hidratálja. Pici is elég belőle. Ami illata van, az kellemes.

narancsvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

danna113

2016. február 15.

Nagyon nehéz krém. Én akkor használtam/használom ha az arcomon télen extra száraz foltok keletkeznek, egy hét alatt szépen eltünteti a hámló foltokat, és utána meg is előzi az újra megjelenésüket. Mivel gyakorlatilag alig van benne valami, esélytelen, hogy bármi is irritáljon benne. Egyszerű, gyors és nagyon hatékony.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Vika

2015. június 6.

Gyors segítség, ha kiszárad az arcbőröm, főleg a homlokomra szoktam kenni. Nagyon jók az összetevői, semmi parfüm vagy parabén. Az ára is kedvező, én 8 euróért szoktam rendelni. Főleg este szoktam használni a száraz területekre, nagyon gazdag, sűrű krém. Nappalra kicsit sok lenne.

Vika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

muffin93

2013. szeptember 22.

Még nem volt fent, ezért feltöltöttem, mivel nagyon szeretem ezt a krémet. Az árkategóriát találomra jelöltem meg, nem tudom, hogy itthon mennyiért kapni (én rendelni szoktam), szóval javítsátok, ha elírtam. A száraz bőrömre csodaszer, ráadásul parfüm sincs benne, megérdemli az 5 csillagot.

muffin93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.