Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. január 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes védő, gyengéd tonik száraz érzékeny bőrre.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Mini kiszerelésben vettem utazáshoz. Nem használ semmit, mintha vízzel kenegetném magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

cranberry_peach

2014. július 2.

alapvetoen nagyon szeretem az avene termekeit, de ez a tonik igazabol semmire nem volt jo. szerintem a sima termalvizukhoz adtak egy kis hig lotiont, se nem tonizal se nem frissit se nem huzza ossze a porusokat, nem csinal semmit olyan mint a viz, annyi hogy a lemosas utani smink vagy szennyezodes maradvanyokat leszedi, de ezt minden tonik tudja. az ara pedig tul magas, en kb. 6 ezer forintert vettem es biztos nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Hidratálók: Sorbitol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Sorbitol h 1 1