Avène

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató, anti irritáns hatású, megszünteti az érzékeny szemhéj duzzanatát, intenzíven hidratálja a bőrt, antioxidáns összetevői révén véd a szabadgyökök ellen. Szemészek által kifejlesztett formulája maximális biztonságot nyújt, illat- és tartósítószer mentes, hipoallergén és nem komedogén.

Kiszerelés: 10ml

cskathrin

2018. szeptember 13.

Allergiás időszakban nagyon kiszárad a szemem környéke, és minden krém csípi. A leírt tapasztalatok alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Sajnos, ugyanannyira csíp, mint az olcsóbb krémek. Semmiben sem más. Totális pénzkidobás volt számomra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nashuaaa

2018. augusztus 23.

A ránctalanításban ilyen krémekkel nem hiszek, úgyhogy ezt nem is vártam tőle, de hidratálni hidratál, szépek az összetevői, jó az állaga, szépen eloszlatható és be is szívódik rendesen, én szerettem használni. Újravenni nem a hatása miatt nem fogom, hanem egyszerűen nincs rá szükségem, a sima hidratálóm megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

G

2015. június 30.

Kötőhártyagyulladás miatt nagyon kipirosodott és irritálttá vált a szemem környéke. Olyan krémet kerestem, ami gyengéden ápolja az extra-érzékennyé vált bőrömet. Az itteni vélemények alapján erre a kencére esett a választásom és a gyógyszertárban is ezt ajánlották. Beváltotta a hozzá fűzött reményeim, mivel egyáltalán nem csípett, hatékonyan ápolt és még a pirosságot is csökkentette. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Licea

2015. május 15.

Nagyon kedvelem. Allergiaidőszakban nagyon érzékeny a szemem, ez a krém viszont nem irritálja. Hidratál, megnyugtat és nekem ez pont elég :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Biofeleség

2013. május 18.

Könnyű az állaga, hamar felszívódik -minden zsíros utóhatás nélkül, és illatmentes. Mióta kipróbáltam nem hiányozhat a táskámból az allergiás időszakokban, mert ez az egyetlen szemápoló krém ami segít lenyugtatni az allergiás szemem viszketését és duzzadtságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

sammy

2012. március 18.

Szeretem, semmi különös nincs benne, de ez vált be a legjobban. Talán a tartósítószer, illatanyag hiánya és az egyszerű összetétel, ami plusz és "ránctalanít", mert elég sok kis pókhálószerű ráncomat eltüntette. Az igazi ráncokat biztosan nem fogja - ahogy más sem:), de a hidratálással is nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 18.

kerika.kerika

2012. február 27.

nem irritálja az érzékeny szememet, jól hidratál, sajnos nem ránctalanít, de nem is erre van kitalálva, osszetevoi miatt újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, PEG-12, Sodium Hyaluronate

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak