Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kendőkkel gyorsan, kíméletesen és megbízhatóan tisztíthatja meg körmeit. Az ápoló és körömkímélő összetevők megelőzik a körmök kiszáradását.

Egy kendő mind a 10 köröm letisztításához alkalmas.

Kiszerelés: 10 db

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

_-Mia-_

2014. július 26.

egy reteg atlatszo koromlakkot mostam le vele ( :D ). Nagyon budos. De tenyleg. Ha kidobtam a kendot a kukaba akkor meg az ujjaimon erzek valami edes kokuszutanzatot, de az ezt megelozo "elmeny"... uh... csak vegszukseg eseten, egyedul hasznalando.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

zsoficza

2013. december 29.

Hát.. Nem szoktam nagyon lehúzni termékeket, de ez a kendő maximum annak jó akinek 1 réteg átlátszó körömlakk van az ujjain.. :D
Én speciel most alap+2 színes+fedőlakk négyesfogatot szerettem volna vele lemosni, de kb 3 körmömre volt elég folyadék a kendőben. Szóval lehet hogy acetonmentes, olcsó, meg praktikus utazáshoz a kiszerelés, de nem igazán teljesíti az elvárásaimat.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin