Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló, lótusz illatú roll-on. 48 órás hatás.

eviszv

2015. október 20.

Nagy reményekkel vettem meg, mert a drogériák sajátmárkás dezodorai nekem általában beválnak, a Mülleres sajátmárkásban pedig nem csalódtam még. Eddig. Pont annyira nem gátolja sem az izzadást, sem a szagok kialakulását, mint egy alumíniummentes dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

hermelinke7

2015. március 26.

Csupa öt csillag? Biztos velem van a baj... Az illata nagyon kellemes, ezért vettem le a polcról, de a hatása NULLA! Nem vagyok egy agyonizzadós fajta, bár nehéz meghatározni mi a normál mi nem. Izzadásgátlás semmi, de ha izzadsz, akkor is büdi maradsz. Nálam legalábbis így volt és nagyon kellemetlen volt. ): Olcsó, de messze nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Soly77

2014. december 4.

Meglepően jó, bár ebben a márkábban több színű kupakosat kipróbáltam már, ez a legjobb. Az illata tényleg isteni! Ár / érték 5 ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Timcyykee

2014. május 24.

Jelenleg őt használom, Biztos, h újra fogom venni. :) Ár-érték arányban tökéletes, illata fantasztikus, oda vagyok érte. :) számomra megfelel tökéletesen, 5/5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

zsoxcore

2013. május 11.

Nagyon finom illata van, ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Nagyon finom illata van, ár-érték arányban szuper!

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate