Aveo

Ár:   195 Ft és 325 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. október 22.

Ár:   195 Ft és 325 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló spray 48 órás hatással. Kevesebb fehér és sárga folt a textíliákon.

Pecci

2019. április 30.

Többször vettem már ebből a dezodorbol (remélem, egyszer lesz pumpás verzió is belőle), és jó vételnek minosult: hosszantarto, jó illata van, elnyomja a kellemetlen szagokat, nem pereg, nem fogja be a ruhát és teljesen borkimelo. Foltokat nem hagy, filmszeru réteg sincs utána. Az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Annus1345

2017. szeptember 25.

Az illata miatt kapja meg a 3 csillagot. Ezen felül az ára jó, de ár érték arányban sem éri meg, hiszen ettől függetlenül ugyanúgy izzadok. Több fajtát is kipróbáltam, hátha, de nem igazán jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Black Fairy

2017. május 23.

Nekem az 50 ml-es kiszerelés van meg, mert olyan kis cuki volt, és 195 forintért nem tudtam otthagyni...Táskába dobálósnak jó lesz, úgyis annyi kacat van a táskámban, hogy legalább a dezodor súlyával spórolok. :D

Egyébként az illata kellemes és tartós, bár az izzadást nem gátolja (ugyanúgy izzad az ember tőle), a izzadságszagot megszünteti, és egy elég meleg napon használtam, mégse hagyott cserben,, foltot nem hagy a ruhákon, nem pereg, nagyon jó termék...Ha a golyós verzió is ilyen jó, megvan az új dezodorom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Viks

2016. július 26.

Ahhoz képest, mennyire eldugott helyen található több müllerben is, teljesen jól teszi a dolgát. Nem hagy foltot, jó az illata (viszonylag sokáig lehet is érezni magunkon), és elèg hatékony is. Nem beszèlve arról, milyen olcsó. Valószínűleg újra fogom venni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

ayse

2016. február 27.

Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

Nagyon szeretem

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag