Aveo

Ár:   300   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2017. december 30.

Ár:   300
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes izzadásgátló 48 órás hatással. Kevesebb fehér és sárga folt a textíliákon.

Olinda

2020. november 6.

Hosszú évek óta van ebből a fajta golyós deoból egy, most sikerült leküzdenem... Nagy nehezen elfogyott... Nem szerettem, mert izzadás ellen nem túlzottan hatékony, és a nap végére mindig kezdtem szagosodni... Nem nagyon durván, de azért kellemetlen volt. Leginkább már csak akkor használtam, mikor a napom nagy részét otthon töltöttem. Nem aluminium-mentes, de emellett a hatékonyság mellett inkább választok ACH-mentes dezodort. Újra biztosan soha többet nem fogom vásárolni - valószínű a márkától semmilyen más fajta golyós deot sem - bár azóta már változtattak az összetevő-listán, és természetesen a csomagoláson is... Pozitívuma volt viszont a kellemes, de nem tolakodó illata, felkenés után gyorsan száradt, és nem is irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Black Fairy

2018. szeptember 26.

Egy újabb verzió van belőle - más a csomagolás - de nem vált be...Nem hagy foltot...de nem igazán gátolja az izzadást...és...ez az egyetlen olyan dezodor, amit ha használok "büdösnek" érzem magam...és még csak nem is izzadságszagúnak...hanem sokkal inkább a dezodor jön ki fura szaggal rajtam...télen elkenegetem azt hiszem, de...nem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Akara

2017. június 20.

Nem igazán hatékony deo, pedig ennek legalább kellemes az illata és tényleg nem hagy foltot. Mégsem fogom szerintem újravenni, mert nem gátolja az izzadást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Effi

2015. március 8.

Kellemes illata van, nem hagy foltot a fekete ruhán, nem ragad, szóval egy teljesen átlagos dezodor. Tulajdonképpen dezodornál nálam nem is az izzadás elleni védelem a fontos, hanem az ezek a fenti tulajdonságok, mert az én izzadásomat legyűrni nem egyszerű dolog. :) Tehát brutál izzadósoknak ez sem fog beválni, de elkenegetni jó, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol