Aveo

Ár:   205 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Stresszoldó fürdősó levendulaolajjal, természetes tengeri sóval.

szeliger

2020. szeptember 10.

A fürdősó a tasakban még levendula illatú, oldódás után nem éreztem az illatából semmit. A száraz kristályok levendulalilák, a teli kád víz mély, sötét ibolya árnyalatú lesz, a víz felszínén kevés fehér hab képződik. A fürdőzés élményét egyedül a víz színe adja, illatban sokkal többet vártam, elmaradt a relaxáló hatás. Nem venném újra, pénzkidobás, ennél sokkal jobb levendulás fürdősók is vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool
Színezékek: CI 28440

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.