Aveo

Ár:   325 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Lágy formulája gyengéden és kíméletesen tisztítja és ápolja a bőrt. a lágy hab kényezteti bőrét és titokzatos egzotikus illattal veszi körbe. Kényeztesse testét és lelkét már tusolás közben, és élvezze a teljeskörű ápolást. Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrbarát ph-érték.

wildrose

2019. december 13.

A flakonjában még nem, de használatkor nagyon kellemes, vaníliás tejberizs illata van. Jól habzik, jól tisztít, talán egy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 13.

Picieri

2018. február 8.

Az illata miatt vettem meg, amolyan mézeskalács sütikés illat és kellett vmi a karácsonyi hangulat megteremtéséhez. Jól habzik, jól tisztít, de nem több, sajnos az illata nem marad meg a bőrön, ami valamennyi szempont volt a vásárlásakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

mokojka

2017. május 31.

Egyszerűen mennyei illat! Édes-krémes-tejes-vaníliás,nagyon hasonló az Isana SnowWhite tusijához. Most 200 ft a Müllerben,érdemes kipróbálni! Engem semmivel nem szárított jobban,mint a többi,pedig nagyon száraz,viszkető bőröm van.Az árához képest teljesen korrekt minőség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

FrauNika

2017. február 22.

Az üzletben megszagoltam és megtetszett az illat ezért vettem meg. De amikor elkezdtem használni már annyira nem jött be ez az illat, nagyon vártam,hogy végre elfogyjon. Ezek mellett még a bőrömet is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol