Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juccjucc, Módosítva: 2013. december 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Az Aveo csokoládés popcake ( süti nyalóka ) testápoló csábító csokiillatba burkolja a testet és gyengéden ápolja a bőrt. Értékes olaj és E-vitamin tartalmú innovatív összetételének köszönhetően hidratálja bőrt. Gyorsan, maradék hátrahagyása nélkül beszívódik.

Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

PinkAlien

2018. március 14.

Mikor megláttam a boltban a csomagolását egyszerűen nem tudtam ott hagyni. Kenegettem magamra de 2-3 használat után rájöttem, hogy ez nagyon nem az én illatom. Rosszul vagyok azóta ha bármilyen csokis terméket kell magamra kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

bubita

2015. október 3.

Nekem nem vált be. Egyáltalán nem hidratált (pedig átlagos, nem száraz bőröm van) és az illata is mű. A hajgumiim tárolására használom, nagyon ritkán nyúlok utána. Sajnos ez 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

tuzki

2014. június 21.

Amennyire tetszett az elején annyira kerülöm most. Nagyon jól hidratál de az illat... az illat, amitől ha hosszabb távon használom előjön a 'NOPE' érzés. Az elején még tetszett, bár akkor is mű csoki illata volt, de most már nagyon ritkán használom és akkor is inkább a lábamon. Néha jó elővenni, de rendszeresen biztosan nem lennék képes használni. Amúgy az ára nagyon kedvező és aki nagyon-nagyon szereti az édes és émelyítő illatokat annak bátran ajánlom figyelmébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

shoot1ngstar

2014. április 21.

nekem a csomagolása ragadta meg a figyelmem :) az illatába pedig azonnal beleszerettem, olyan "különleges csokis" :) rögtön vettem 2db-ot. szeretem, hogy azonnal beszívódik, a bőröm igazán puha tőle! az ára pedig nevetségesen olcsó! a következő vásárlásom a "wonderland" illatú változata lesz! :) próbálta már valaki? isteni az illata annak is! nehéz választani... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 21.

Dii

2014. április 12.

Gyorsan beszívódó, korrekten hidratáló testápoló, amit konkrétan a csomagolása miatt vettem meg, annyira cuki.. :) Az illata először nagyon tetszett, de kezdem egyre kevésbé kedvelni, nekem már túl sok ez a műcsoki. Azt viszont kimondottan értékelem benne, hogy sem szilikont, sem parabéneket nem tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Muriel

2014. április 6.

A legjobb csokis sütis krém, parfümnek használom, nagyon édes és tartós is. Az ára baráti 400 Ft.ért sikerült megvennem, imádom használni, mert nagyon finom illata van, és tartós is,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

pillepocok

2014. március 13.

Annyira cuki a csomagolása, hogy jaj... és ami benne van! :) Először kicsit tömény, de pillanatok alatt átvált egy isteni finom, csokis-sütis illatba. Meglepően hamar beszívódik, és nem marad ragacsos a bőröm akkor se, ha kicsit eltúlzom a mennyiséget. A ruhám is átveszi az illatot, kész, végem, megvett kilóra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

2014. március 10.

Alapvetően nem vagyok oda az ilyen "cuki" illatokért, de néha jólesik valami finom csokis vagy vaníliás testápoló illatába burkolózva bekuckózni. Ez a testápoló tökéletes ehhez. Nagyon könnyen felszívódik, és sokáig megmarad az illata, én 2,5 óra után még tökéletesen éreztem. Utána elaludtam úgyhogy nem tudom meddig tart az illata. Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

livia1979

2014. március 7.

Végre végre, enyém lett ma ez a csoda. Imádom a csomagolását. Imádom az illatát is. Felkenve is csokiillata van, aránylag hossza meg is marad, szépen beszívódik. 400 Ft-ért ajándék volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

gothmarypoppins

2014. március 1.

Csokiillatú, van rajta egy dundi madár <3 és kb. 400 forint. Ezek után az csak extra, hogy még hidratál is... Mégpedig nem is rosszul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak