Aveo

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Fényes ajakápoló tápláló sheavajjal és friss kókuszaromával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Valika96

2017. május 18.

Legszívesebben egésznap csak szagolgatnám. 😃 Direkt nem is használom inkább veszek egy másikat.. mindig ezt csinálom.. 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

hivettivy

2017. április 1.

Isteni kókuszos illata van. Átlátszó, színtelen, a rúd fehér színű. Párszor használtam de szerintem jól hidratál, ajánlom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.