Aveo

Ár:   265 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

Niki0215

2019. augusztus 22.

Mint minden kókuszost, ezt is kipróbáltam..tetszik az illata, de sajnos nem tartós.....egyébként ár-érték arányban nagyon jó termék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

ReiHUN

2019. május 17.

Nem egy tipikus kókusz illat, engem inkább valami kekszes dologra emlékeztet, de ettől még tetszik, bár nem tartós. Jó árban van, olcsó termék. Nekem nem szárít, állagra olyan félfolyósnak mondanám, nem túl sűrű, de hígnak sem nevezném. Nem teljesítette túl 120%-ra, de teljesen átlagként tök jó! Nem okozott problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

baba_girl_16

2019. január 27.

Nem akarom lepontozni, mert mint tusfürdő jól teljesíti a dolgát, de az illata nekem nagyon nem tetszik. Annyira mű kókuszt lehet érezni valami mással keverve, hogy sokszor már rosszul voltam az illatától. Amúgy jól habzik és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

langrekam

2017. október 19.

Egyszer vettem ezt a kókusz illatú tusfürdőt a Müllerben és hihetetlenül meg voltam vele elégedve! Nagyon szerettem! Az illata is fantasztikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

berni88

2017. április 7.

Nem igazán használok tusfürdőket, mindtől viszketek, de néha hiányzik az illat fürdés közben. Ennek és epres társának tetszett a flakonja, olcsó is. Szerencsére nem szárit vészesen. Az illata nyilván mű, de mivel elillan, nem zavar. A habja krémes, fürdőrózsával nagyon jó használni. Kicsit folyós állagú, de ezt a fürdőrózsa orvosolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Akara

2016. december 22.

Úgy vettem meg, hogy 245 Ft-ért akkor sem sok, ha rossz. Hát, tényleg nem sok - de rossz.
A boltban még kellemes kókusz illata volt a flakonból szagolgatva. Erre nagyon kényes vagyok, mert az összes Fa, Palmolive és hasonló márkák kókuszos termékei még nyomokban sem emlékeztetnek a kókusz illatára. A Ziaja, Treacle Moon már inkább, persze ezek sem az igaziak.
Néha igazi gyöngyszemeket találni ebben az árkategóriában, de ez nem lett az. Itthon tusolás közben ugyanis, már inkább zavaró mű/vegyszer illata volt, az a kesernyés féle - és ez elnyomta a kókuszt teljesen. Az állagával, habzásával sem vagyok teljesen megelégedve, eléggé vizes.
Az igazi kókusz illat még várat magára, de aki nem feltétlenül ezért veszi meg, annak jó, mert olcsó, nem szárít, jól tisztít, és még az összetevői sem kataszrofálisak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

kobarbika

2016. október 17.

Nyáron nagyon tetszett a viszonylag erős kókuszillata. A bőrömet nem bántotta, nem szárított, nem okozott pirosságot. Hidratálónak nem mondanám, mindig használtam utána testápolót. Összességében elégedett voltam vele, jövő nyáron találkozunk újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

marryjane

2016. június 9.

Jó illat, jó ár és megfelelő tisztítás. Hidratálásról és hosszantartó kókuszillatról azért nem beszélhetünk. 200.-Ft-ra volt leakciózva a Müllerben, így rögtön vettem is 8 különböző illatút.
Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

L.ajla

2016. május 19.

A tubusbol nagyon jo illata van.Emelyito kokusz. Furdes kozben erdekes az illata szamomra. Szeretem a kremes tusfurdoket, jol habzanak:)
Mas tusfordonel meg nem igazan erzekeltem, de ennek az illatat erzem a pizsamamon is, mikor felhuzom este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

PETRA820718

2016. január 27.

Nekem ár-érték arányban nagyon megfelel.
Szeretem, jól habzik, jó az illata, nem szárít.
Fürdés után is érződik. Sok drágább kókuszos tusfürdőnél jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Nekem ár-érték arányban nagyon megfelel.
Szeretem, jól habzik, jó az illata, nem szárít.
Fürdés után is érződik. Sok drágább kókuszos tusfürdőnél jobb termék.