Aveo

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: efcike93, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajakápoló balzsam kámforral & timollal & 10-es fényvédő faktorral.

Azonnali segítség az igénybevett száraz és érdes ajkak számára. A mentorkivonat-, kámfor- és timoltartalmú hatóanyagformula intenzív ápolást és kiszáradás elleni védelmet nyújt az ajkak számára. A 10-es fényvédőfaktorral rendelkező kiegyensúlyozott UVA/UVB- fényszűrőkombináció további védelmet biztosít. Értékes E-vitamint tartalmaz. Könnyen felvihető az ajkak formájával harmonizáló felvivőfej kialakításával.

Paraffinmentes. Növényi eredetű ápoló olajokkal.

nocika113

2017. április 22.

magát a mentolos érzést imádom de sajnos nekem az ajakszárazság kezelésére nem elegendő. nem átlátszó, hanem fehér színű így utcán nem lehet felkenni úgy, hogy ne látszódjon a szín
összességében nem vagyok túl elégedett, bár meg kell hagyni legalább olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

összességében nem vagyok túl elégedett, bár meg kell hagyni legalább olcsó

KBrigi19

2016. június 13.

Nagyon jó termék, viszont a szemcsék miatt csakis otthonra használom esténként. Tényleg jók a szemcsék mert radírozásra is használhatóak. Jó lenne egy szemcsék nélküli is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

pampamacska

2015. december 16.

ezt megérte megvenni (az ár itt hibásan van kiírva 295 jelenleg) :D:D
nagyon jó, sűrű kis mentolos krém, ami extra gyorsan gyógyítja meg a cserepes ajkakat. a szemcsék amikről beszéltetek azok szerintem radírozó szemcsék, amik nekem kifejezetten tetszenek :3
nálam viszonylag gyorsan, nagyjából 1 órán belül beszívódott, viszont az elég gyatra állapotban lévő cserepes ajkaimat ez idő alatt teljesen rendbe is tette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

ezt megérte megvenni (az ár itt hibásan van kiírva 295 jelenleg) :D:D

Bita

2015. július 15.

Tényleg jó kis cucc, de engem is nagyon zavarnak benne a kis szemcsék, amik láthatóak is. Így marad csak otthoni használatra .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 15.

elfi777

2015. július 15.

Ez egy csoda kérem szépen! A méregdrága carmex rongyosra-sebesre szárította a szám, repült is messzire, ezt meg a sebekre is kenhetem, akkor sem bánt. Ha nagyon vastagon kenem, icipicit bizserget, de semmi egyéb, csak a pihe-puha ajkak maradnak utána. Ha lusta vagyok előtte radírozni, akkor is hat, de ha megteszem, 2-3 nap, és minden bajom helyrejön, plusz tartós a hatása. Kimerem jelenteni, ez egy csodaszer, és 30 év alatt az első, ami valóban tökéletesen bevált. Imádom a kencés fejét, az illatát, mindent, és még hihetetlenül gazdaságos is... 1000 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Barbi0921

2015. március 29.

Összességében nem rossz termék, de az íze... gyógyszerre emlékeztet és apró szemcsék is vennek benne, ami eléggé zavaró. Oda is adtam a barátomnak, neki bevált, ezért nem is pontozom nagyon le, ha ez a két zavaró dolog nem lenne benne, megadnám a max pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

livia1979

2015. január 2.

A héten vettem, mert szét volt száradva a szám, olyan szinten, hogy hámlott és be volt repedve. 350 Ft volt. Abszolút megérte, három nap alatt helyrehozta a bőrömet, csoda termék. Régebben volt ilyen a DM-Baleanak is, de azt megszüntették. Örülök, hogy rátaláltam erre, nálam csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Matilda

2014. november 24.

Jó a csomagolás, kellemes állag és illat. Szerintem jól hidratál és kényelmes érzet a szájon. Eddig a neutrogena volt a kedvencem, de most negyede áron kb ugyanazt az eredményt kapom. A fényvédelemnek meg pláne örülök. Újra fogom venni, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

keettee

2014. május 4.

No drágák, akkor én véleményezem először. Ez a 245 Ft-os cucc kenterbe veri az agyonsztárolt carmexet. Illata mentolosabb inkább, színe hasonlóan sárgás, ajkakra kenve fényes és valóban azonnali segítséget nyújt..próbáljátok csak ki, hajrá hajrá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.