Aveo

Ár:   495 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Khaleesi, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Hidratáló testápoló málna és bodza illattal.

wildrose

2018. május 16.

Nagyon könnyű, hígabb állagú testápoló, gyorsan felszívódik és kellően táplálja a bőrt. Friss, gyümölcsös illata nálam nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Nuugat

2017. április 16.

Szinte ingyen volt, mégis jól hidratál és iszonyat finom az illata, jelenleg ő a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

tara95

2016. október 23.

Kifejezetten nevetséges áron kapunk egy isteni illatú (bodza-málna, édes-gyümölcsös néha savanykás nyamnyam) terméket ami pikk-pakk beszívódik. Nem testvaj, ez egy nagyon-nagyon könnyed inkább nyári fluid mégis meglepően puha bőrt varázsol és hamar beszívódik. Kókuszolaj mellé tökéletes. Ha nem szagoltam volna meg a treacle moon málnás illatú testápolóját (uhh) akkor újravenném habozás nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

citronella

2016. szeptember 15.

Az elején nem volt szimpatikus az állaga illetve a nagyon mű illata miatt sem,de megkedveltem.Gyorsan beszívódik,nem lesz ragacsos érzet utána és a bőröm sokáig hidratált és puha marad. Az illata elillan,de már azzal is megbarátkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

wsVIII

2016. augusztus 23.

Folyósabb állagú, könnyű egynyári testápoló, felkenés után a bőrön sajnos nem túl sokat időző, a pillanatokon belüli elillanás sorrendjében először érezhető málna, majd az "és" helyére váratlanul beékelődő enyhe vanília, végül bodza illattal, melynek 10 perc elteltével teljesen nyoma vész, és az intenzív szagolgatás sem tudja biztosan kimutatni a karomon. A krém hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, sőt a hidratálás is érezhető, bár nem feledteti az okozott csalódást. Jellegét és texturáját tekintve a szintén limitált, színes-szagos Balea testápolókkal tudnám párhuzamba állítani, de azokkal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak